ПироженкА• 06 сентября 2022
Булінг в дворі. Позиція моя і чоловіка. Хто правий?
Сину 10,до недавнього часу дитина чудово гуляла в дворі, мала я конфлікт з двома сусідками, в яких такі ж діти, от тепер ті два засранця проти мого влаштовують якісь перевороти, налаштовують інших дітей, говорять гадості, сьогодні влаштували гоп - стоп, один тримав, другий бив. З батьками говорити без толку, дитина зараз лиш плаче, ті не упускають моменту з нього посміятися, та щей по дворі розносять якусь хрєнь за мого, налаштовують інших. Я пропоную чоловіку певний період повиходити з ним на двір(є ще менша дитина), посікти, попасти+пускати малого гуляти до однокласників, там в нього багато друзів, але то дальше від дому.Чоловік хоче завтра зловити тих двох засранців і з ними говорити. Я чудово розумію, що це без толку, вони ще більше після того почнуть його "травити". Хотілося б закрити їхні писки, але я розумію, що не порушуючи закон це не реально(((
ПироженкА
• 07 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Ой,как хорошо....
Так вы уже решили, что все бессполезно...что нечего сказать и предъявить вам....ну тогда сидите и не жалуетесь .
ВЫ САМИ НЕ ХОТИТЕ НИЧЕГО СДЕЛАТЬ,. БОИТЕСЬ
Теперь все встало на свои места
До чого тут це? Я хочу це розумно і з толком зробити.