Блондинка в Законе• 06 сентября 2022

Испекла первый раз медовик. Поделиться секретом, как боковушки

…равномерно крошкой засыпать, чтоб пол кухни не было во всем этом?
Вот сбоку как-то оно криво и пробелы, хоть я тонну этой крошки сыпала.
Заместитель Анонима• 07 сентября 2022
Ответ дляМамзелькин
Девочки, молю, у кого проверенные рецепты, ДАЙТЕ, пожалуйста, криворучке!
Написала ниже рецепт с фото

Таня• 07 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Они все подрезаны под тарелочку почти идеально ровно)
Возможно съехали на жидком креме
Щоб торт не ’поплив’, зручно збирати в кільці. Я так розумію Ви не вдома зараз? Та от коли дома будете, придбайте, не прдалкуєте. В разИ легше і збирати, і вирівнювати після кільця. До того ж цим кільцем і з коржів діаметр потрібний легко вирізати. Ось цей торт у кільці зібраний, і ось так тримав крем, коли кільце зняла
Таня• 07 сентября 2022
А якщо шпателя нема, то ножем можна наносити крихти. Головне знайти ніж поширше. На нього насираєте крихти і ведете знизу вверх, піднімаючи ніж і притискаючи крихти до торту. Спробуйте, має вийти.
Мрія• 07 сентября 2022
Тут вище написали пораду збирати в розйомному кільці, повністю підтримую!
А щоб більш акуратно обсипати крихтою я ставлю торт на пластиковий широкий рознос (піднос?))) як там його правильно) і вся крихта залишається в ньому, а не на столі.
Якщо є час, рекомендую крихту пропустити через сито, тоді торт матиме трохи інший вигляд, як на фото.
Але головне смак! У вас апетитний!
автор Блондинка в Законе • 07 сентября 2022
Ответ для Таня
Дякую!
Вдома в мене є все) і кільце і ацетатна плівка і все, що тільки може бути)
А тут навіть тісто розкатувала бутилкою) їю і крихти дробила)
Покорительная• 07 сентября 2022
Коржи вырезаю до запекания, и собираю в форме. Крема делаю двойную порцию. И в холодильник, чтобы настоялся. Получается оооочень нежным и хорошо пропитанным. Торт просто тает во рту. Из последних на фото.

Так же и наполеон собираю, в форме.
Покорительная• 07 сентября 2022
А чтобы крошки не было по всей кухне, беру большую глубокую тарелку, и обсыпаю крошкой над ней.дополнительно для крошки, кремом не прохожу, после сбора торта в форме, крошка хорошо прилипает к торту.