манька аблигация• 07 сентября 2022

Балаклея. Новости!

СмирноваН• 07 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Огромный провал/пролом российского фронта в Харьковской области. Отступление россиян превращается в бегство.
Украинские войска продвинулись на десятки километров - захвачены системы Град и гаубицы Мста, которые обычно в 20-30 км от линии фронта. ВСУ вошли в Шевченкове, которое на полпути от Балаклеи до Купянска.
Разбегающиеся российские военные попадают в многочисленные засады на немногочисленных дорогах, счастливые оказываются в плену, остальные - на том свете.
Идет настоящее избиение целого сектора фронта. Это разгром.
Не знаю, чем это закончится, но уже сейчас результаты поражают.
(На фото - трофеи)

Яковина
да, карта сегодня очень радует, за Шевченкове пока не видела в пабликах новостей, но карта уже около получаса как поменялась
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1lscR...
Чаюри• 07 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
На днях в днр приїзжала бурятська депутатка. Вона промовилась, що в днр все набагато краще навіть у стані війни, ніж у неї в окрузі. У неї виникло питання, навіщо росія вкладає гроші в регіони, де живуть краще, ніж в самій росії. Невдобно виходить)
Ну як в дирі краще, уявляю що там в Бурятії, недарма той перегной пре до нас красти коври.
rybka21• 07 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
будут. я так и вижу, во первых ТГ каналы цитаты вырывать , а там надо всем кусом читать, во вторых ради громких заголовков СМИ разнесут и перекрутят
аааа...вже почалося!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3194682
пост 17
irina _d• 07 сентября 2022
Ответ дляsvetlapanna
Захотели бы- сдались, им за это предлагали деньги и жительство в стране ЕС. Но русские долбо..бы по своей натуре, воюют за пердак пуйхла и в итоге оказываются удобрением в пакетике от АТБ
Блин, ну что вы делаете?
Я ж теперь буду брезговать пакеты в АТБ покупать, они мне рашней тхнуть будут
ИринаКа• 07 сентября 2022
Ответ дляirina _d
Блин, ну что вы делаете?
Та то хоч будемо знати, що не даремно смердить, бо ці нові жовтуваті екопакети завонюють мені всю машину, поки довезу їх додому))))
Чаюри• 07 сентября 2022
Ответ дляirina _d
Блин, ну что вы делаете?
Та атб нічого не винне) Оно ми з малим сьогодні накупили там
prozerpina123• 07 сентября 2022
Ответ дляЧаюри
Ще пишуть, що наші пруть наступати, бо вони під наркотою. А інша версія, що раїсяни бережуть своїх орків, а ми своїх хлопців ні, тому наступаємо. Почитаю на ніч ще, отой вой як бальзам.
Сьогодні в ТГ хтось кидав скрін повіжомлення, де мразоті пише, що їх 20 спецназівців чи як вони там в них називаються, положили голими руками наших 400 хлопців) І потім померли героями, бо наші підігнали ще кілька тисяч воїнів.
Читаю ту маячню і розумію, ЧОГО варті ’герої’ 2 Світової війни. Це ж теж в совку була промивка мізків про їх ’подвиги’ . і взагалі, хто в той брєд, де 20 перемогли 400, повірить
НамСвоюРобити• 07 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
А у дирівців не виникло з цього приводу питань?
Чи логіка там вже фсьо? І ’у нас все буде інакше’, ага.
frumoasa17• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
аааа...вже почалося!
пост 17
Це вже відома «консерва» тут, то ху%ло напав через те, що зброя завозилась до війни, то «переговори» зірвалися через Джонсана і він хоче війну до останнього українця, то вона була згодна віддати південь і інші теріторії, щоб тільки у Київі не стріляли.
Did Panas• 07 сентября 2022
Ответ дляmeatlug
Вот это самое сочное:
Невже Толіка ще не грохнули? Дуже шкода.
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
аааа...вже почалося!
пост 17
А то все будут читать как им угодно
rybka21• 07 сентября 2022
дуже багато полонених
подивилась один відосик...бля, наловили по брянськам двадцатирічних дітей, кинули в м’ясорубку. стоять перелякані перед нашими дядьками, трусяться як овечі хвости
твою ж мать, фторая армія
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
Ответ дляЧаюри
Гарно!
irina _d• 07 сентября 2022
Ответ дляЧаюри
О, нужно своим сказать, чтобы сходили в АТБ, у внука помешательство на украинской символике, и кружку себе нашел с Патроном сам в магазине, а нас заставил купить стаканы ’ доброго вечора, ми з України!’.
На даче на калитку повесил флажок Украины. Я даже удивлена, что в неполные 6 лет он сам стал таким патриотом
Спасибо у.бкам русским, сами нечаянно резко подняли нам чувство гордости и любви к своей стране
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
дуже багато полонених
твою ж мать, фторая армія
Луганские видела
97 года
rybka21• 07 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
цікаво, вона ідейна і самостійно працює?
бо явно не товаришує з мусільдами
Julil1103• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
дуже багато полонених
твою ж мать, фторая армія
Так в Рашке добровольно. Это в ордло ловят, а те сами за деньги прутся
frumoasa17• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
бо явно не товаришує з мусільдами
Нібито ідейна.
НамСвоюРобити• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
аааа...вже почалося!
пост 17
Ой, йпрст, це прям калірована всепропальщіца.
irina _d• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
дуже багато полонених
твою ж мать, фторая армія
Там, где наш учитель с ними разговаривает? Да, дети перелячки стоят
rybka21• 07 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Луганские видела
97 года
на тому що я виклала полонений з Алчєвська, а наш хлопець з Луганська. і якщо відкинути зараз особисті емоції - це ж трагедія.
rybka21• 07 сентября 2022
Ответ дляirina _d
ага, воно
скількі років?
о, гарно виглядаєш
rybka21• 07 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
ну уявляєте, шо воно напатякає
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
аааа...вже почалося!
пост 17
И тута коротенько

Головне зі статті Залужного і Забродського, якщо вам ліньки її читати всю:
- Війна 100% перейде на 2023 рік, а може, й далі.
- Мск можуть наступати на Ізюмському й Бахмутському напрямках - там у них порівняно більше перспектив, можуть лізти на Запоріжжя, Дніпро, Кривий, Одесу, Миколаїв, і на Київ теж, та і взагалі на центральні й західні області.
- Але й ЗСУ можуть наступати, де їм треба. Зокрема, на Південному напрямку та на російський ключовий плацдарм у цій війні - Крим.
- Здобути Крим у 2023 році можливо. Хоча для цього потрібно сформувати додатково 10-20 бригад (це до 100 тис. мобілізованих додатково) і озброїти їх новою зброєю й технікою.
- До речі, так, ЗСУ зробили ’бавовну’ в Саках і Джанкої ракетними ударами. І подивіться, як змінилося сприйняття життя кримчанами: ’мамулєчка, надо свалівать отсюда’.
- Коли ЗСУ звільнять Крим, війна не закінчиться, бо мск перебазують флот у Новоросійськ, а ракети, наприклад, ще й під Єйськ абощо і продовжать стріляти.
- Що погано - те, що мскські ракети б´ють на 2000 км (на всю глибину України), а наші - на 100 км, у 20 разів ближче. Тому лапотники і вважають себе захищеними і безкарними у своїх мухосранськах та хочуть воювати далі.
- Наша можливість перемогти - це отримати від союзників релевантне ракетне озброєння, щоб діставати мск навіть у дальніх мухосранськах. Тоді вони теж захочуть свалівать і прекращать, як і кримчани.
- Такі ракети можна як отримати від Заходу, так і виробити в Україні, без політичних обмежень до застосування.
- Ще треба якось донести європейцям, що в нас тут війна в стилі і в масштабах 2СВ, із фронтом на тисячі км, а за деякими показниками залученості України - вже й більше, ніж у 2СВ.
- Застосування лаптями тактичної ядерної зброї теж не виключене (і на ЗАЕС тривожно). Але то таке, воюватимемо далі. А от західні партнери будуть змушені ще посилити підхід до мск і зрештою поставити їх на місце.

Від себе додам: це дуже знакова стаття. Фактично, це перший такий великий виступ головкома Залужного з початку війни. І заодно аналіз-прогноз її другого року.

Залужний і Забродський красавчики. Вони говорять із народом на дуже серйозну тему як із дорослими людьми, а не як із дітьми чи публікою на концерті ’Кварталу’. Вони показують, за рахунок чого і як саме ми можемо перемогти - якщо йдеться про перемогу на полі бою, а не про політичні угоди станом на теперішнє становище чи мрії зі світу фентезі.

Зауважте: в статті немає жодного слова про можливість якихось компромісів чи домовленостей з РФ ’десь посередині’, з винесенням за дужки Криму, Донбасу абощо. Тільки війна до перемоги, хоч би якою тривалою і масштабною вона була.

Вибір Забродського у співавтори Залужного теж показовий.

Інша справа, чи захоче народ це чути. Бо в статті немає простих відповідей на складні запитання. Навпаки.

Тому, можливо, ця стаття матиме основними адресатами наших західних партнерів і ту саму rсню.

Дещо зі статті може бути свідомою дезінформацією, дещо - переключенням уваги. Адже війна - мистецтво обману (Сунь-цзи). Але rсня хай трепєще.
Д Луговий

Не все золото, що блищить
НамСвоюРобити• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
дуже багато полонених
твою ж мать, фторая армія
По брянськах нікого не ловлять. А от на наших окупованих ще й як.
А ці трусяться, бо в полоні. До цього радо їхали ’хахлов рєзать’ за бабло.
Діти, мля.
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
Да так
Наша трагедия
frumoasa17• 07 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Не всепропальщіца, такою тільки здається, пише дуже тонко, але іноді палиться.
rybka21• 07 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Діти, мля.
наловили не буквально
звісно, ніхто за ними по вулицях не ганявся
rybka21• 07 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
ви їй лестите
нічого тонкого там нема
Filomena• 07 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
(На фото - трофеи)

Яковина
Це свіже? Рашистам підмога суне. Дай Бог нашим сил всих перемолоти і повернутися без втрат🙏🙏🙏