манька аблигация• 07 сентября 2022

Балаклея. Новости!

PinkyPink• 07 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Так можна і її саму теж.
Воно-то так, але навряд чи вона комусь потрібна ;)
frumoasa17• 07 сентября 2022
Ответ дляPinkyPink
Шкода що так)
Filomena• 07 сентября 2022
Ответ дляirina _d
Сейчас у него ещё и битая рожа)
Дуже цікаво. А як же грим🤣
OneTimeUser• 07 сентября 2022
Ответ дляЧаюри
Не читали Яновського Вершників? Все це на жаль було і буде(
О, дякую що нагадали! Я вже кілька місяців намагалася згадати, як називався цей твір, де брати воювали у різних арміях.

Там ще було про мій Херсон, і про те як задушливо там цвіла липа.
автор манька аблигация • 07 сентября 2022
Щоб лани широкополi,
I Днiпро, i кручi
Стали вам поперек горла,
Москалi ї..учі.

фото дня.всрався.
freedom_2015• 07 сентября 2022
Ответ дляманька аблигация
Щоб лани широкополi,
I Днiпро, i кручi
Стали вам поперек горла,
Москалi ї..учі.

фото дня.всрався.
там краще є ))
freedom_2015• 07 сентября 2022
aleksey.bo• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
Я сьогодні вперше за довгий час розплакалась. Це ж моя Харківщина.
А оцей шлях через Чугуїв Шевченково Куп’янськ до Сєвєра, яким сотні разів їздила і здається, кожний камінчик при дорозі знайомий
Так і я чекаю, коли звільнять наш шлях додому від Запоріжжя до Енергодара. Щоб люди вільно могли проїхати ту Василівку, яку зазвичай пролітали за декілька хвилин, а зараз вона стала дорогою життя для тисяч українців. 🙏🏾🇺🇦🙏🏾
aleksey.bo• 07 сентября 2022
Ответ дляманька аблигация
а гиркин говорит-вы дебилы вы не армия а сброд под оленеводом.
А у того Гіркіна є канал в ТГ?
4мама• 07 сентября 2022
Ответ дляманька аблигация
Щоб лани широкополi,
I Днiпро, i кручi
Стали вам поперек горла,
Москалi ї..учі.

фото дня.всрався.
Розоифровка рашистських позначок
V - вмер
Z - здох
О - обісрався
:)))
rybka21• 07 сентября 2022
це не Балаклія, але теж цікаво.
пригоди кацапів на понтонній переправі.
18+
https://t.me/kharkiv_1654/47725
Filomena• 07 сентября 2022
Ответ дляaleksey.bo
А у того Гіркіна є канал в ТГ?
Є. Так і іменується. Там міцні нерви потрібні. Рідкісна тварь
СмирноваН• 07 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Хто цікаво його від...в
Наверное так делал
СмирноваН• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
це не Балаклія, але теж цікаво.
пригоди кацапів на понтонній переправі.
18+
https://t.me/kharkiv_1654/47725
Тепер дошло звідки ті фотожаби що вище зкидали з перекошеним єб..лом
freedom_2015• 07 сентября 2022
Ответ дляСмирноваН
lenchik maha• 07 сентября 2022
Ответ дляrybka21
це не Балаклія, але теж цікаво.
пригоди кацапів на понтонній переправі.
18+
https://t.me/kharkiv_1654/47725
Спасибо! Офигенное видео!
vihola• 07 сентября 2022
В мене підвисав телефон і повидаляла багато каналів. Перехоплення телефонні, допити полонених, дохлі фашисти.
Зараз напевно не витримаю і знову піду підпишусь. Стільки цікавого знову.
Bejza• 08 сентября 2022
Ответ дляЧаюри
Там в бошках полова, читала сьогодні в дирівському пабліку типу а чого це ми маємо помирати за Харківську область, чого харківські чоловіки не воюють за звільнення від нацистів
А когда у них спрашиваешь кто такие нацисты, то они молчат, понимая, что по определению они нацисты и фашисты, еще ни одна мразь не написала кто такие нацисты, потому что в каждом слове оно узнает себя, ватное.
Bejza• 08 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
в них вся влада під наркотою ,а пишуть про Зелю (тут можемо подякувати пліткам від Пороха,саме на цей скандал вони спираються )Хоча там без аналізів видно ,що їх солов´їний помет та рогозіни явні наріки
Не обижайте нариков, они умнее.
Bejza• 08 сентября 2022
Ответ дляprozerpina123
Сьогодні в ТГ хтось кидав скрін повіжомлення, де мразоті пише, що їх 20 спецназівців чи як вони там в них називаються, положили голими руками наших 400 хлопців) І потім померли героями, бо наші підігнали ще кілька тисяч воїнів.
Читаю ту маячню і розумію, ЧОГО варті ’герої’ 2 Світової війни. Це ж теж в совку була промивка мізків про їх ’подвиги’ . і взагалі, хто в той брєд, де 20 перемогли 400, повірить
Я тоже читала, это наверное тех 20 из спецотряда, которые воевали в Афгане) как они писали спецы) наверное еще деды из вов им помагали.
Bejza• 08 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
А це ви питали де всі наші кокошникоголові пропали.Може їх і накрили
Кокошницы уже уматали в Европу, будут теперь и там ныть, что плохо, язык не понимают, нужна асвабадить. Так плакали, войны просили и теперь трусы с Бучи в кокошник и бежать, стоят где то в очередях за гуманитаркой, ждут премии за 200
Bejza• 08 сентября 2022
Ответ дляманька аблигация
алкашня..бомжары..
Там масса лугандонских и днровских, тех даже не обменивать, просто вырывать руки, что бы оно больше стрелять не могло.
Bejza• 08 сентября 2022
Ответ дляrybka21
Ленд ліз? Шта???
Вот это у них Братья Гримм и Пушкин появился, сочиняют, не жалея букв
Еленнн• 08 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
заизюминые индийским изюмом
цирк , уже газ отдает за травы и изюм. охринительный экономист и стретэг путин
ну ви що..,травка дорого коштує. )).
Viktoria_St• 08 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
фото