ЖивунаБагамах• 07 сентября 2022

Вагітні жінки безробітні.

Звільнилась в січні, потім війна, роботу не знайшла, завагітніла, якби працювала були би декретні, а тепер нічого, думаю зато спокій буде. А хто ще в подібній ситуації, що ви думаєте дівчата?
MariLv• 07 сентября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
А что им ещё говорить? :)))
ну уж явно они не говорят ’ делайте аборты, сексом не занимайтесь, даже если 5 лет пытались зачать ребенка’
Чучело-Мяучело• 07 сентября 2022
Ответ дляMariLv
Если б вы читали мысли других, то слышали б абсолбтно не то, что вам говорят
Воленс-неволенс• 07 сентября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Нет, это откровенная тупость, не имея работы, в войну, беременеть.
Согласна на 100%.
Зяблик протестант• 07 сентября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Зпраз якщо з/п офіційна не мінімальна, то декретні хороші, в мене мінімальна, то отримала 28 тис, в знайомої декретні 160 тис. нарахували.
На мінімальній була (
Зяблик протестант• 07 сентября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Правильно робите. Я чесно пішла з роботи бо стреси, переживання і викидень, в грудні. Дуже стресова робота була. А тепер легко . Пройшла курси візажиста, але замовлень дуже мало.
В мене теж вагітність не давалася підчас роботи. Воно хоч і бажання було, але стресу було більше ((
Olha-4335• 07 сентября 2022
В чем тупость? Может автор живет на западной Украине в тихом городке с работающим мужем и сбережениями? Почему-то 8 лет подряд беременели и рожали, а как так-то? Ведь война ж была, а все как-то жили…
Называть тупостью в данном случае как минимум грубо и позволяют себе люди эту грубость почему-то только анонимно.
Автор, сочувствую вам, задаете один вопрос, а получаете ответы на другой, который не задавали и странную оценку, о которой не спрашивали.
Удачи вам и здоровья!!!
автор ЖивунаБагамах • 08 сентября 2022
Ответ дляOlha-4335
Удачи вам и здоровья!!!
Дякую
Sania84• 15 сентября 2022
Звільнилась з роботи як тільки дізналась про вагітність, перед цим були викидні і лікарі сказали, або на всю вагітність на збереження, або йти з роботи, вирішили йти з роботи, щоб не валятись всю вагітність по лікарнях під крапельницями, стала в ЦЗ, тьфу-тьфу, робота ще буде, зараз дитина головне.
автор ЖивунаБагамах • 15 сентября 2022
Ответ дляSania84
Як ви зараз почуваєтесь? А в ЦЗ давно стоїте?