Скоро_вчера• 07 сентября 2022
Хто працює в держ. школі, середня ланка, зайдіть
Підкажіть, будь ласка, якщо учні на домашньому навчанні (клас запустили офлайн, хто не може, або боїться ходити до школи, змусили написати заяву на домашнє, без варіантів), чи повинні щось висилати вчителі за законом? Навчальний план, рекомендувати домашнє? План, коли та які роботи здавати?.. Прошу відповісти тим, хто працює у школі, та знає. Мова йде про 5 клас. У сусідньому класі вчитель за власною ініціативою проводить уроки он-лайн, дає поради, рекомендує домашнє, плюс під час уроку підключає дітей до уроку (ставить ноут і транслює урок). Наша класний керівник сказала, що нічого надсилати не буде, і включати також… або в школу ходіть, або самі все, або репетитор. І крапка. Що вона дуже зайнята. Також є інші предмети, з яких у 5-х класах нові вчителі… Коли та які роботи здавати; чи це буде якийсь залік в кінці чверті… ніхто не знає. Особистих телефонів вчителів нема. Телефон школи (секретар) не відповідає. Дехто пробує дізнатися домашнє у батьківському чаті… але зрідка хтось відповідає. Підкажіть, чи при домашньому навчанні хтось має скреровувати, давати план? І до кого звертатися (до класного керівника, чи до кожного вчителя окремо)?
вАлнуюся сильнА• 07 сентября 2022
Є положення про індивідуальну форму навчання. Там сімейне
Вчитель не зобов´язаний нічого. Все під відповідальність батьків.
Двічі на рік контроль знань. Все
ПуГоФФка• 07 сентября 2022
Эх, как жаль что у моих нет выбора ходить в школу. Все дома без вариантов. Я вам по хорошему завидую ( вашим одноклассникам)
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Двічі на рік контроль знань. Все
Індивідуальна - це і є домашнє?
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ дляПуГоФФка
Бігати під час тривоги у сусідню будівлю… за правилами вчитель повинен вивести дітей під час тривоги (у школі сховища нема). Звісно, дай Бог, щоб якомога менше тривог.
вАлнуюся сильнА• 07 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Індивідуальна - це і є домашнє?
Індивідуальна- це сімейна ( домашня), екстернат, педагогічний патронаж
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Спершу оголосили, що топити нема чим, буде он-лайн. Хто куди міг поїхав, чи не їхав, розраховували на он-лайн. Це підтвердили 20-28 серпня. Але… 31 ввечері вчитель сказала, що оффлайн. Так їй наказали. Без подробиць. Кого не буде у школі, тому писати заяви на домашнє. Бо вона змушена буде звернутися до соціальної служби. Ось так.
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ дляOmella-white
Ось що знайшла. Бо самі маємо таку проблему.
Дякую! Я так зрозуміла, на жаль, у нас проблема у вчителі… в іншому класі спілкується, рекомендує (не щодня, хоч на місяць).
вАлнуюся сильнА• 07 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Все у купу у вашій школі.
У службу подається лист від школи про дітей,які обрали сімейну форму.
У вас законне право вибору будь якої форми навчання. Ніхто не повинен примушувати
вАлнуюся сильнА• 07 сентября 2022
Ответ дляOmella-white
Так що тут про сімейне?
вАлнуюся сильнА• 07 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Ваш вчитель все робить відповідно до положення.
Вона нічого не порушує.
Залізна пані• 07 сентября 2022
Цікаво як ви собі уявляєте: вчитель що провів в школі уроки, потім безкоштовно в свій власний час має онлайн працювати з тими, хто не ходить?
Якась дивна постановка питання - ви в себе на роботі працюватимете другу зміну безкоштовно?
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вона нічого не порушує.
Зрозуміло. Поставили перед фактом 31. Або пишіть заяву, щоб не втратити місце, або… навіть про ті положення ніхто не пояснив.
вАлнуюся сильнА• 07 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Прикро. Не повинні були. Але ваше право змінити форму.
Можете написати заяву. Якщо готові до відстоювання ваших прав
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ дляЗалізна пані
Ви знов про гроші? Під час уроку вчитель вмикає он-лайн на ноутбуці, який видала школа (за гроші платників податків). Це важко? На зборах сказати хоча б, коли та що здавати… що це має бути, контрольна, самостійна, залік? Як школу ремонтувати за кошт батьків та подарунки носити, так ок, а так хоч би сказати по-людськи, чи написати, то ні.
Залізна пані• 07 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Чому про гроші? Вчитель не людина? В нього немає власних дітей, родини, проблем?
І, про ремонт: зверніть увагу - школу! Ви ж не вчителю вдома ремонт зробили і тепер він 24/7 має віддячувати.
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мені теж. Я патріот своєї країни… так прикро… коли вдома рідна школа перед носом двері закриває, або так, або ніяк… просто до сліз… звісно, за кошт батьків і при бажанні можна репетиторів найняти, або перейти у платну школу… але прикро… вчителі наче повинні підтримати бажання дитини вчитися… а не виживати зі школи
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ дляЗалізна пані
Вчитель - це відповідальність. В першу чергу, перед учнями. Якщо у вчителя є змога стрибнути у машину та виїхати з міста якщо що, то у багатьох цієї змоги нема. Є батьки, які намагалися створити безпеку дитині власними силами. Бо ні мер, ні місто, ніхто за це не відповідає. І коли кажуть зима буде холодна, і оголосили про он-лайн. Батьки розраховували на он-лайн. Ну… вчитель хоч би сказав Про закон… що вона діє у рамках закону, нічого нікому пояснювати не повинна. А то заяву пишіть. Питань не ставте. І «на морозі».
Omella-white• 07 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
В нас ще краще, є онлайн і є очне. Влітку вимагали бігом написати заяву вибрати форму. Вибрали індивідуальне, бо думали, що не встигнемо на онлайн. Зараз маємо змогу бути присутніми онлайн, але нам заборонили, бо ви не вписані . Вчіться яи хочте. Показали фото обкладинок підручників
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ дляOmella-white
Оце я вважаю якість колаборани, які грають на боці рашистів та перешкоджають українським дітям у здобутті освіти! Мені дуже прикро! Наша країна, в першу чергу, повинна боротися за учнів! Так, значить виділяти гроші на он-лайн. Значить, директори та завучі повинні озвучити проблему та домагатися, щоб була змішана освіта. А не перешкоджати дітям отримувати освіту. Прикро.
вАлнуюся сильнА• 07 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Підіть і напишіть заяву на дистанційне. Ніяких проблем.
Нехай відмову напишуть на ній. Побачите, що не напишуть.
Залізна пані• 07 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
А до чого тут змога стрибнути в авто? З ваших слів у вас офлайн. Тобто вчитель працює в школі з дітьми, на своєму робочому місці, відповідає за знаю безпеку, разом з учнями під час обстрілів переходить до сховища і т.д.
І от ви вимагаєте щоб після відпрацьованих уроків він ще складав вам особисті плани,проводив онлайн уроки? Чи не занадто? А йому ж ще треба перевірити роботи учнів, що були присутні, підготуватися до уроків на завтра. І в нього є родина, йому б уроки з власною дитиною повчити.
Дуже гарно ви крайнім обрали знов звичайного вчителя.
Omella-white• 07 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Так неприємно, що вам сказати. Я ще зрозуміла би якби тільки в школі очно було , а так це частина нашого класу онлайн є. А нам заборонили. Сказали можливо за півроку дозволять. Чим ми би там заважали? Зум витратимо вчительский(
вАлнуюся сильнА• 07 сентября 2022
Ответ дляOmella-white
Дитина має право перейти. Йдіть до школи. Очна форма це гарантовано законом. Якщо школа працює очно, ніхто не має права не пустити дитину на навчання
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ дляOmella-white
Дуже сумно…
Скоро_вчера
• 07 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Заяву на дистанційне написали 31 учень з 38… лежать у вчительки. Але 31 оголосили тільки оффлайн… Чи це позиція вчителя, чи керівництва школи. Зв‘язку з керівництвом нема. Дехто з батьків змінив думку - ходить до школи.
Omella-white• 07 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Дуже сумно…
Так, сумно. Якось виходить, що Польша і очно всіх пустила вчитися і всіма силами шукає ноутбуки для онлай навчання українців, а Україна те онлайн не відкриє.
Ангел-предохранитель• 07 сентября 2022
Ответ дляЗалізна пані
у нас так. 1 зміна для учнів в Україні, а друга для тих, хто хоче дисианційне (у тому рахунку тим, хто за кордоном)
Н@Диете• 07 сентября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
мабуть вчителю оплачується і перша і друга зміна?
Ангел-предохранитель• 07 сентября 2022
Ответ дляН@Диете
цього не знаю, але директор все чудово організувала, зараз всі онлайн (школу ще ремонтують після удару), то в нас навіть группа продовженого дня та гуртки працюють