Jave• 08 сентября 2022

Ці 5 фраз видають людину, яка сильно відстала від сучасного світу.

https://www.rbc.ua/ukr/styler/5-fraz-vydayut-chelo... повна стаття
АЛЕ я зупинюсь лише на 5-й!
Краще життя - за кордоном!
Цей вислів тягнеться ще з часів Радянського Союзу, коли люди знали про життя за кордоном тільки з розповідей. Здавалося, що там вау і круто, і можна досягти небувалих висот, отримати визнання і заробити багато грошей.
Але по факту, домагатися всього своєю працею потрібно в будь-якій країні. Сувора реальність в тому, що для досягнення успіху недостатньо просто приїхати в красиву країну.

Потрібно вчитися, самовдосконалюватися, а ще й вивчати мову, культуру і правила тієї країни, яка вас прийняла. У своїй професії потрібно бути відмінним професіоналом. І якщо всього цього немає - то шанси досягти успіху мінімальні.

А люди, які не звикли лінуватися, можуть досягти успіху й у власній країні. І без додаткових витрат на вивчення мови, законів і правил іншої країни.
П.С. передбачаючи ваші "пречитания" що в країні війна, і КАК РАНЬШЕ УЖЕ НЕ БУДЕТ, мы никогда не вернемся в Украину 23 февраля 2022 года, хочу нагадати що багато відомих жінок повернулося в Україну такі як Осадча, Ефросініна, хтось на ЗУ ну ви реально думаєте що вони тупіші чим Ви? Осадча взагалі з дітьми. Тому ТАК у нас війна ми це знаємо, і ризики і їх РОЗМІР всі можуть оцінити.. Просто не розумію для чого виїхавші постійну нагнітають? Щоб перед собою виправдати що їх вибір був єдиновірним?
Sergeevna-a227• 08 сентября 2022
Как раньше не будет. БУДЕТ НАМНОГО ЛУЧШЕ!!!!! НО СО ВРЕМЕНЕМ!!!!!
Betelgeise• 08 сентября 2022
В умовах тотальної корупції чесною працею багато не заробиш.
Betelgeise• 08 сентября 2022
Осадча і Єфросініна - не показник чеснот.
КлаваЧерепиця• 08 сентября 2022
Ледаркам на соціалці, може, і краще.
Вчора була подібна тема, так в ній пані одна оргазмувала, що на соціалку в Європі можна круто жити, не те, що в Україні. Ось таким там, може, і краще.
автор Jave • 08 сентября 2022
Ответ дляBetelgeise
Ви вважаєте себе розумнішою чим вони. І уважніше не писала і не порівнювала чесноти.. хоча здатність піддаватися паніці така собі чеснота..
begovelik• 08 сентября 2022
война закончится, мы победим, но что будет с тотальным воровством и коррупцией? они куда-то денутся?
Betelgeise• 08 сентября 2022
Ответ дляJave
У вас словесне нетримання, повністю позбавлене смислу.
judit• 08 сентября 2022
Люди зазвичай їхали в правову державу.
Так в нас можна більшого досягти але треба вміти і знати з ким ’дружити’.
Я люблю свою країну, але навіть після перемоги є що змінювати.
автор Jave • 08 сентября 2022
Ответ дляBetelgeise
Пропущ слово ’читайте’, якщо Вам не зрозумілий текст то чому вирішили що проблема не у вас? І так будете переходити на особистості заблокую
Веточка сакуры67• 08 сентября 2022
А мне кажется это современное высказывание . Я ребенок советсого времени и я всегда думала что за кородоном жуть Я не думала что там лучше жить. По новостям только и показывали как мирных студентов палками и водой разгоняли. Все верили что там плохо. Это потом поняли что там для людей больше делают чем у нас, после развала совка.
katy_kea• 08 сентября 2022
Назовите хоть одну страну, где после войны стало лучше чем было. Для этого требуются десятилетия, а может и никогда.
автор Jave • 08 сентября 2022
Ответ дляkaty_kea
Южная Корея, Германия Западная, Япония после Второй мировой.. много стран.. а теперь ваша очередь обоснуйте, что нужны десятилетия..
Белоснежная• 08 сентября 2022
Интересно, кто этот «эксперт», информации от которого надо доверять и кто вообще разрабатывает эти директивы современного мира?
Сейчас не надо опираться на ББС, чтоб сформировать собственное мнение, можно самому уехать в любую страну. Поэтому фраза, что где-то лучше или хуже давно подкреплена собственным опытом.
shtasja13@• 08 сентября 2022
Знаєте, і вірно ви пишете-міркуєте, але є багато але. Кожна людина - своє коло спілкування, можливостей і зв´язків. І можливості Каті Осадчої НЕ дорівнюють можливостям будь-кого, хто виїхав. Чогось досягнути можна тут, чогось - там. Люди спробували досягнути тут, у не дуже ідеальному суспільстві, поїхали спробувати десь там: комусь вдасться, комусь - ні. Дізнаємося тільки історії тих, кому вдалося.
Теж - без нагнітання, але й із розумінням усіх, хто виїздив і залишається.
автор Jave • 08 сентября 2022
Ответ дляshtasja13@
Автор, статті лише пише що щоб досягнути там чогось треба1. Час, 2. Навик і бажанння вчитися. Якщо людина не вчилася в Україні дуже важко буде себе заставити вчитися в Польші. 3. Якби людина пост навчалася б в Україні вона б також мала гарний рівень життя.
Белоснежная• 08 сентября 2022
Ответ дляВеточка сакуры67
+
Мня тоже родители никогда не говорил, что передо мной открыт весь мир и что там можно реализоваться. Не то, чтоб жизнь строилась в пределах одной страны, она строилась в пределах одного города. Квартира считалась основным достижением, даже если это было 33 квадрантным метра, она носила гордое название «дом», к которому ты пожизненно должен был быть привязан
мини пельмешка• 08 сентября 2022
Я не хочу сперечатись, де краще жити, але для себе розглядаю варіант переїзду. Раніше взагалі про це не думала, планувала жити в Україні все життя, хоча майже всі мої одногрупники вивчали іноземні мови, щоб переїхати за кордон. І ще до війни вони роз´їхались по різним країнам.

Це і так зрозуміло, що доведеться вчити мову і починати навіть не з нуля, а з мінуса. Але мене це не лякає.

А якщо брати Осадчу і Єфросініну, то у них вже тут є хороша кар´єра, популярність, зв´язки, якесь майно. А там вони ніхто.

І чим старше стає людина, тим важче їй приймати такі рішення. Мої батьки і батьки чоловіка зовсім не розглядають варіант переїзду.

Мене ж тут нічого не тримає, у мене немає 20-річної кар´єри за плечима і я навчаюсь новій спеціальності. Працювати можу віддалено, тому не бачу нічого поганого, щоб спробувати пожити в іншій країні.
Ola_la-d152• 08 сентября 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Мы 30 лет слушаем про покрашення и как со временем розквітне країна... Но как в сказке чем дальше тем лучше...Я не выезжала если что, и в начала войны ущущала как сильно я люблю свою страну и буду за нее зубами держаться. Сейчас мой отптимизм поубавился. думаю над отьездом, война на годы, послевоенный период, я не девочка, просто уже не доживу до этого, когда будет намного лучше, даже если оно когда нибудь будет.
Betelgeise• 08 сентября 2022
Ответ дляJave
Випорівнюєте різних людей, а говорите, що не порівнюєте. Який смисл в цих висерах (закреслено) дописах?
Betelgeise• 08 сентября 2022
Ответ длямини пельмешка

У них не кар´єра. У них папіки.
Nebahat Gunay• 08 сентября 2022
Хех, у Єфросініної та ´Осадчої навіть у час війни контракти за контрактами, а що робити тим хто лишився бізнесу або попав під скорочення і нічого не може знайти?..
Daria12• 08 сентября 2022
Испытывать неприязнь к уехавшим или планирующим отъезд на ПМЖ в другую страну - это ретроградность высшей пробы.
автор Jave • 08 сентября 2022
Ответ дляBetelgeise
Мені шкода часу вам щось пояснювати, якщо вам не зрозуміла стаття або ж моя тема то вам треба шукати інше місце для свого висера (закресленр) де виплюнути яду
автор Jave • 08 сентября 2022
Ответ дляNebahat Gunay
Шукати інші варіанти заробітку.. вчитися іншій спеціальності..а які є ще варіанти
К@тен@• 08 сентября 2022
Ответ дляkaty_kea
Германия плохо живет? были бы мозги и правильные люди при власти
olya8385• 08 сентября 2022
не згодна, знаю випадки коли на наших спеціалістів у Франції моляться, а у нас на мінімалках
Uebersetzerin• 08 сентября 2022
Ответ дляК@тен@
А Германия стала хорошо жить сразу после войны? Или на это тоже ушли годы?

Ну и сравнивать Германию и Украину глупо. Там совсем другой менталитет. У нас - побольше себе в карман положить, а народу - ничего. Поэтому тут даже сравнивать нельзя. Не будет у нас так, как в Германии.

А по поводу выезда - каждый сам принимает решение, исходя из своих данных и обстоятельств - наличие детей, профессия, родители, болезни и ещё много других аспектов.
Uebersetzerin• 08 сентября 2022
От современного мира отстал тот, кто считает, что человек не имеет права жить в другой стране и стремиться к лучшему. Он должен сидеть в коррупционной стране и радоваться идиотским законам.
musilda• 08 сентября 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Хоть одна страна после войны стала жить лучше? Восстановление хотя бы до прошлого уровня займет годы и не факт что дотянет,не,это из области фантастики....но вы можете верить,но факты ,история говорят об обратном )
автор Jave • 08 сентября 2022
Ответ дляUebersetzerin
Так до 24.02 сиділи і не виїзжали, хоча рівень корупції не змінився. А тепер коли приймають усіх, і годують ТАМ і ще якщо повезе оплатять квартиру, різко згадали що мають право (навіть так це звучить) жити в іншій країні ))