Курочка-чубаточка• Изменено 08 сентября 2022
Що краще допомагає від головного болю - Цитрамон, Копацил чи Фармадол?
У них різне співвідношення діючих речовин.
Цитрамон: аспірин - 240 мг, парацетамол - 180 мг, кофеїн - 30 мг.
Копацил і Фармадол: аспірин - 300 мг, парацетамол - 100 мг, кофеїн - 50 мг.
Анонимус Я• 08 сентября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Якщо до тошноти, це мігрень. Спробую, дякую.
может давление
Грушки-яблочки• 09 сентября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
В мене мігрень. Але хочу злізти з суматриптану, який допомагає на день, а на наступний знов повтор. Є в нього така особливість...
Андипал-В + нимисулид
Курочка-чубаточка
• 09 сентября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Андипал-В + нимисулид
а німесил навіщо? Жорстко...