Чумачечая Весна• 08 сентября 2022
Музична школа, діти. У кого закінчували?
Привіт, порадниці)
Сьогодні донька (6 років), пройшла прослуховування до музичної школи, фортепіано. Прийнята. Чому я дуже рада.
У мене музичної освіти немає, лише заняття вокалом у школі. У чоловіка клас скрипки. Ходив туди з напрягом, і ледь ту школу закінчив.
Питання, яка зараз задача наша, як батьків? Що зробити щоб привити любов до цього. Як не відбити бажання?
Звичайно вона каже що їй це цікаво. Всім дітлахам цікаво на чомусь бренькати. Вона ж незнає ще про сольфеджіо)
Можливо у когось з вас є позитивні історії, де дітки із задоволенням відвідували заняття чи все-таки супротив буде і від нього нікуди не дінешся?)
Дякую
Коренная киевлянка• 08 сентября 2022
Я закончила музыкальную школу, фортепиано. Хотела бросить, но не разрешали.
В итоге средненько закончила, и с тех пор ни разу не подходила к пианино. Жалею что эти 8 лет были потрачену на то к чему не было интереса.
Хотя слух у меня всегда был хороший.
bezpe4na_mavpa• 08 сентября 2022
Нічого ви не зробите, музична школа у нас ще СССР, вона сама відіб´є всю охоту через 2 рокі))
из желе я• 08 сентября 2022
Мій син закінчив музичну школу по класу валторни. Його якось в школі вчитель музики вихопив і умовив ходити. Я спочатку була проти, потім здалася. Я просила хоч сфоткати, що це воно таке, на чому він збирається грати, бо дуже далека від світу музику. В мене, і в чоловіка ведмідь на вухо наступив, якщо чесно. Були моменти, коли син хотів кинути, я була не проти (особливо в 9-му класі школи, він же був випускний у муз. школі), але він не кинув, довчився. Його дуже агітували в муз. училище вступати, відмовився. В нього дійсно є хист, але не було неймовірного бажання стати музикою. Тому це було більше займання вільного часу корисною справою. Говорить, що не жалкує, що вивчився, але навіщо це йому було потрібно - так і не зрозумів
після закінчення муз. школи ще 2 роки провчився на гітарі, і теж закинув. У нас вдома майже музей музичних інструментів. Коли дочка сказала, що хотіла б навчитися грати на фортепіано - то тут вже було моє категорічне ’ні’. Я більше не витримаю. Тепер вона вчиться в художній школі. І я думаю, краще б я фортепіано вдома поставила, ніж відтирати ті фарби та глину по всій хаті