Скажіть будь ласка як довго розглядають і нпраховують в допомозі «Єдність»?
Ответ дляDreami
А як отримати, що за допомога, для кого?
та ознайомтесь з переліком областей, в яких працює проєкт та категорій осіб, які можуть отримати допомогу. Необхідно звернутися до оператора кол-центру відповідної області, де Ви зараз знаходитесь та отримати консультацію, чи зможете Ви отримати допомогу.
Olynchikkk• 12 сентября 2022
Я заявку подавала 26.07,гроші отримала 29,07.Схвалили на 3 місяці,але за серпень ще не отримала(