Да Щас же• 08 сентября 2022

Що можна спекти людині, якій не можна цукру

Не можна:
1 цукру
2 солодких фруктів, сухофруктів (тобто, з фініків, бананів вже не накалапуцяєш))
3 пшеничного, рисового, вівсяного, бобового борошна
4 жиру (хіба що зовсім трохи)
Бабайко• 09 сентября 2022
Спельтова мука, погугліть. Спельту діабетикам можна.
Змішайте із звичайним 50 на 50, якщо допустимо.
Стевія або ерітрітол, як підсолоджувач.
Робіть якесь несолодке печиво, кунжутне, наприклад. Млинці, вони тоненькі, тіста менше, начинки більше...
Та і лаваш можна, краще, висівковий. Хачапурі швидке, щось таке...

Кто крайний?• 09 сентября 2022
Из обычного слоенного покупного теста какие-нибудь слойки с брынзой или яйцо+ зелень.Тесто тонко раскатать.
автор Да Щас же • 09 сентября 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Я б пішла до іншого (
це все застарілі підходи вважаються, що не можна жирів.
Ок, я почула вашу думку. До іншого я не піду. Це не просто лікар в дитячій поліклініці. Це спеціаліст вищої категорії ендокринологічного інституту, яка веде дитину все життя з часу операції в 2річному віці
Бабайко• 09 сентября 2022
І, якщо немає діабету чи алергії, то чому не можна вівсяне борошно? Просто не їсти багато, а печиво зробити можна. Додати насіння корисне, чорний шоколад на стевії, трохи сухофруктів...
Ось Вам два рецепти для імпровізації зараз знайду...
автор Да Щас же • 09 сентября 2022
Ответ дляКто крайний?
Та ну, листкове тісто під жорстким табу
автор Да Щас же • 09 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Стевія або ерітрітол, як підсолоджувач.
Дякую за слушні поради
Железная тетя• 09 сентября 2022
Ответ дляДа Щас же
Довіра до лікаря - це головне.
Здоров`я дитині!
Бабайко• 09 сентября 2022
автор Да Щас же • 09 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Стевія або ерітрітол, як підсолоджувач.
Я от теж подумала про тонкі млинці. Вони ж не смажаться, а печуться, по суті. Думаю, з будь-якого борошна їх можна намішати

Бабайко• 09 сентября 2022
автор Да Щас же • 09 сентября 2022
Ответ дляБабайко
https://youtu.be/KiAyeqjqkzQ
Ой, а я ж на неї і підписана навіть! Але цих не бачила рецептів, дивилася її всякі собі недієтичні сінабончики і тд))
Бабайко• 09 сентября 2022
Та звичайно можна намішати, але треба експериментувати, знайти пропорцію.
Ще подивіться на сайті gimbeam (не реклама), там багато нульових підсолоджувачів, здорового харчування...
Пасту (макарони) італійську беріть, коричневу, із спецсортів. Собу гречану. Це вже несолодке, але меню треба різне. А спельта (полба) - це тема, гугліть. Ще всякі амарантові сиропи, псиліум для будь-якої випечки, багато є варіантів...
Бабайко• 09 сентября 2022
Ответ дляДа Щас же
Там багато всякого, вона молодець, дуже за собою слідкує.
Робіть ще дитині десерти із молочки, якщо можна.
Наприклад,
tarveldy• 09 сентября 2022
Ответ дляДа Щас же
Ендокринолог заборонив, гормони не в порядку плюс треба скинути вагу, діабету нема ще
То навіщо пекти? Спокушати?
автор Да Щас же • 09 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
То навіщо пекти? Спокушати?
Так я ж не наполеон хібралася пекти) Їсти ж треба все одно, я і питаю, що спекти з дозволеного, а не забороненого чи компромісного. До того ж, це не для об´їдаться, а час від часу для зручності взяти у школу
автор Да Щас же • 09 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Дякую Вам! А Ви самі так харчуєтесь чи просто в темі?
tarveldy• 09 сентября 2022
Ответ дляДа Щас же
Та пофіг, чи ви не розумієте що це все провокує? Їсти треба те що не шкодить у данній ситуації, або все життя мучитись
Це я пишу вам як дитина, мати якої срать хотіла на дієти, і казала ваші слова от один в один , це ж ви не для дитини робите, а що б себе потішити
Бабайко• 09 сентября 2022
Ответ дляДа Щас же
Вимушено трохи в темі )
Все буде добре, зараз вже є вибір продуктів. Недешево, але пошукати завжди можна, Інтернет наше все )
До речі, побачила сьогодні в онлайн Фоззі гречаний лаваш. Теж варіант.
Гарного дня!

автор Да Щас же • 09 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Ви дивна, чесне слово. Ми притримуємося дієти дитини всі разом, це вже дало значні результати, я готую те, що можна і питаю, як урізноманітнити тим, що МОЖНА, просто щоб варіантів вибору було більше. Про які провокування ви говорите? В нас в хаті не купується нічого, що може спровокувати! Всі змушені терпіти заради одного! Мені, наприклад, хочеться сосиску чи відбивну, але я забула за це, бо воно йому пахнутиме на всю, тому я утримуюсь і всі разом їмо ту ж ячку з тушкованою телятиною. Я не питаю, як обійти дієту, а навпаки, як її дотриматися! Тому не видумуйте, чого нема
tarveldy• 09 сентября 2022
Ответ дляДа Щас же
Вибачте, бо з ваших відповідей зробила хибний висновок.
Але все одно, краще зараз перетерпіти і потім нормально жити
автор Да Щас же • 09 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
100%
Так і робимо