Я_готова_ко_второму• 10 сентября 2022

Хто зміг побороти інсулінорезистентність

Підскажіть секрети

Не їм солодке жарене мінімум вуглеводів
Не іде ця хвороба
автор Я_готова_ко_второму • 10 сентября 2022
Ответ длямадам Везувий
А що каже лікар?
Каву краще пити без нічого
Творог можна
Каже не їжте вінегрет
Творог можна
Про каву забула спитати

Зранку вуглеводи лише

Але чому творог можна якщо там її та гі високі

Залізна пані• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Гуляю з дитиною на площадці
Не рахувала кроки

І 30-40 хв орбітрек
Але спорт не особо люблю

Не кожного дня спорт
Бувають дні що я не своя встаю слабка і голова болить то я нічого не роблю
У мене вже діабет 2 типу. Чомусь жоден з 3 ендокринологів не казали , що конкретно треба робити і не назначали метформін поки ще був преддіабет. Зараз багато хожу більше 10000 кроків і стараюсь не вживати швидкі вуглеводи, ім багато клітковини. Мій овоч це капуста. Взимку кожен день або через день салат з капусти, квашена капуста. Тушкую овочі заморожені (купую в АТБ, Сільпо), гриби тушковані . Є сторінка Ольги Павлової на ютубі і там я черпаю інформацію, бо наші енкокринологи якось не зацікавлені в пацієнті і його стану.
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Тобто купуєте зимою в супермаркеті баклажан і готуєте рагу? Це дорого і не корисно
Баклажаны я не люблю, но все остальные овощи покупаю. Жить вообще дорого, не только овощи. И это полезно, ну, если Вам, конечно, мешает Ваша инсулинорезистентность
ТАЗератти• 10 сентября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Вам не надоело постоянно темы строчить с вашей инсулинорезистентностью?
Это НЕ болезнь, это синдром, который возникает ВСЛЕДСТВИЕ ожирения. Прекращайте искать виноватых и худейте нормально, как положено, РАБОТАЙТЕ над собой качественно (полностью меняйте образ жизни на ПП+спорт) и никакой инс-ти не будет.
Почему так агрессивно пишете? Может, автор и не создавала ранее темы. Она под анонимом пишет.
Ответ дляЗалізна пані
Дякую
Так дивлюся її

А як тушкуєте заморожені?
Залізна пані• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Гуляю з дитиною на площадці
Не рахувала кроки

І 30-40 хв орбітрек
Але спорт не особо люблю

Не кожного дня спорт
Це погано, що ви даєте собі відгул , мотивуючи слаба і голова болить. Таблетку цитрамона або 1 літр води і потихеньку пішла. Моїй донці 2,8 роки і я жодного дня не пропустила, навіть коли ногу підвернула. Дуже тяжко начати , але втягуєшся.
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Гуляю з дитиною на площадці
Не рахувала кроки

І 30-40 хв орбітрек
Але спорт не особо люблю

Не кожного дня спорт
Без движения дела не будет, одной диетой не поборете. Я тоже спорт не люблю, пришлось полюбить. И чем больше будете заниматься, ием больше будет энергии. Главное - начать
Ответ дляMs. Откровенность
Мій чоловік сердиться на зимові помідори і каже шо я себе гроблю 😂
Ответ дляMs. Откровенность
І шо мені робити?
Лікар сказала аеробне

Робила силові погано мені
Ото орбітрек і походити з дитиною мій спорт

Мастер Пис• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Взимку купувати можна цвітну капусту, брокколі, заморожені овочеві суміші.
Я частенько готую собі таку швидку страву: підсмажую філе нарізане брусочками, а потім, коли воно готове , кидаю туди заморожену овочеву суміш. В мене і син таке їсть дуже добре.
В кінці кінців взимку звичайна білокачанна капуста завжди є в магазинах.
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Я інколи не розумію чи можна випити каву
Але з молоком
Чи можна додати стевію?
Чи можна творог
Автор все можно, двигаться только надо много. Молоко, сладкое - я бы исключила совсем или почти совсем. Творог - отлично на завтрак или ужин
Залізна пані• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Каже не їжте вінегрет
Творог можна
Про каву забула спитати

Зранку вуглеводи лише

Ось ютуб канал Ольга Павлова і там знайдете багато корисної інформації

https://www.youtube.com/c/ОльгаПавловаДиетолог
Alice_Sherman• 10 сентября 2022
Мне доктор Берг помог .
На ютюб его канал есть
Ответ дляЗалізна пані
Ні у мене голова болить не так
Це мігрень
І вона така коварна
Нічка таблетка не бере
Лише від мігрені
Ра ру ра ру ра• 10 сентября 2022
Автор, Доктор Берг на ютубі - там відповіді на Ваші питання, чітко і ясно. Теж про кето, гарно пояснює
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Каже не їжте вінегрет
Творог можна
Про каву забула спитати

Зранку вуглеводи лише

Гликемический индекс творога около 30,насколько я помню
Ответ дляЗалізна пані
Так по харчуванню мало пояснюють
Ответ дляMs. Откровенность
Інсуліновий індекс
Ра ру ра ру ра• 10 сентября 2022

Ответ дляРа ру ра ру ра
Я не рахую що кето це добре
Я так вже не їла зовсім вуглеводів і почала щитовидка тепер барахлити
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляТАЗератти
Создавала, неоднократно
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Кого интересует его мнение?
Ответ дляMs. Откровенность
Создавала, неоднократно
Коли це неоднократно
Це вдруге я пишу
Треш
Я що прийшла до вас на кухню їсти? Не вказуйте що мені робити!
Ви дивна!
Залізна пані• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Дякую
Так дивлюся її

А як тушкуєте заморожені?
Просто на сковороду , трішки масла і тушкую. От з чим у мене проблема, так це з куховарінням, але дивлюся ролики на ютубі як інші готовлять . Зараз немає духовки - оце проблема, бо привикла все запікати.
Ответ дляMs. Откровенность
Кого интересует его мнение?
Ну мене
Я тоді така не впевнена чи правильно я роблю
Ответ дляЗалізна пані
Отож ті трішки масла я думаю і не дали мені позбавитися від Інсулінорезистентність
Хоча…
Залізна пані• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
То хай не їсть. Ми вживаємо зимою і помідори, і огірки , іноді і перець.
sky-labs• 10 сентября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Т.е. ИР бывает только у толстых?
Знаю людей с очень низким ИМТ и ИР, худеть им не подходит :)
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Інсуліновий індекс
Вы написали ГІ. Это только мой личный опыт, но творог я ем каждый день и я поборола инсулинорезистентность
Залізна пані• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Ні у мене голова болить не так
Це мігрень
І вона така коварна
Нічка таблетка не бере
Лише від мігрені
Ви розумієте , що Ваша мігрень це наслідок Вашої малорухливості?