Я_готова_ко_второму• 10 сентября 2022
Хто зміг побороти інсулінорезистентність
Підскажіть секрети
Не їм солодке жарене мінімум вуглеводів
Не іде ця хвороба
Не їм солодке жарене мінімум вуглеводів
Не іде ця хвороба
Я_готова_ко_второму
• 10 сентября 2022
Ответ дляСлабый пол
Я промазала)) автору писала
Був 56 став 90
Я_готова_ко_второму
• 10 сентября 2022
Ответ дляЗалізна пані
У мене проблема буда із-за стресса. 6 місяців жорстокого стрессу (височезний рівень кортизолу) і предіабет, 3 місяці безсонних ночей, недосипу за дитиною і діабет. ІР і діабет 2 типу не завжди от ’нажерла’, а дуже часто із-за вимотаності організму. Лишня вага і лишня шоколадка , то вже як до кучі додаток.
Коли стрессуєте - відразу треба організму дати вихід адреналіну (фізичні вправи, взлетіти по сходах на 9 поверх і вниз, упасти-віджатися і потім поплакати). А я глушила це все в собі, замість того , щоб шефу по морді добряче відхуярити.
У мене теж був стрес з дитиною важко дуже
І взагалі псіхую багато 🥹
Залізна пані• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Вже сказали не їсти капусту ніяку
Через щитовидкку
ой не можу вже нічого не можна їсти 😂
Через щитовидкку
ой не можу вже нічого не можна їсти 😂
Дивіться Ольгу Павлову. Вона ендокринолог . Я вперше чую, що капуста впливає на щитовидку.
Слабый пол• 10 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Я пью витамин д с октября по апрель по 5000-2000 - через день, потому он у меня всегда около 50.
Проходила полное обследование в частном стационаре после ковида в январе 2021, в принципе, все неплохо, кроме пограничных анализов на инсулинорезистентность и холестерин.
Сейчас чувствую себя хорошо , ведя ЗОЖ, потому уже не бегаю обследоваться тотально, не виду смысла
Ну и холестерин повышен из за инсулинорезистентности, это нормально, наоборот даже хорошо в этой ситуации. Больше внимания на на инсулин, а за ним уже и холестерин подтянется) ЗОЖ не знаю какой у вас) желаю вам достичь хороших и желаемый результатов.
Залізна пані• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
І взагалі псіхую багато 🥹
Всі болячки від нервів. Щось робіть зі своїми ’псіхами’. Поки не заспокоїте нерви - ніфіга не зможете зробити. Це профірено мною. Після псіхів мій сахар взлітає більше ніж через шоколадку і дердиться дуже довго.
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Щитовидка в минулому році була 2,3
Тепер так 5 вже ттг 😥
Феритин здавала в минулому році 30 він
Панель ні
Гемоглобін 130
Тепер так 5 вже ттг 😥
Феритин здавала в минулому році 30 він
Панель ні
Гемоглобін 130
Ферритин 30 может быть ’воспалительный’, а по факту 3.
ИР и ЩЖ плотно связаны.
Вам нужно сдать панель анемии, мочу на йод, биохимию крови.
Помимо коррекции китания в сторону еще большего сокращения углеводов и исключения их из ужина, начать принимать селен 200 мкг, инозитол - 6 г. магний 800 мг, хром 200 мкг за 30 мин. до еды.
Питание 3х разовое без перекусов. 2-3 раза в первую неделю без ужина, со второй недели - без ужина и обеда. Пропущенные приемы пищи заменять горячей водой чтобы не было застоя желчи.
Пока непонятно допустимо ли для вас полноценное голодание на сутки, но в перспективе это лучший вариант для борьбы с ИР, помимо физ. нагрузок (силовые)
ИР и ЩЖ плотно связаны.
Я_готова_ко_второму
• 10 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
ИР и ЩЖ плотно связаны.
Ви що? Не їсти? Я помру
Невже не можна простіше 🥹🥹🥹
Чому лікар все це мені не каже
Це треш
Невже не можна простіше 🥹🥹🥹
Чому лікар все це мені не каже
Це треш
Бесбардак• 10 сентября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Вам не надоело постоянно темы строчить с вашей инсулинорезистентностью?
Это НЕ болезнь, это синдром, который возникает ВСЛЕДСТВИЕ ожирения. Прекращайте искать виноватых и худейте нормально, как положено, РАБОТАЙТЕ над собой качественно (полностью меняйте образ жизни на ПП+спорт) и никакой инс-ти не будет.
Я_не_аноним_100%• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Я інколи не розумію чи можна випити каву
Але з молоком
Чи можна додати стевію?
Чи можна творог
Але з молоком
Чи можна додати стевію?
Чи можна творог
Кисломолочний сир має високий глікемічний, молоко в каві, теж ніби
Русалка на ветвях• 10 сентября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Вас забыли спросить какие темы создавать. А вы кто тут, полицейская и следите за порядком? Нет? Есть куча других тем.
Весенний Марафон• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Я заходила в кето
З такими головними болями
встати не могла
Це не моє точно
З такими головними болями
встати не могла
Це не моє точно
Это так называемый кетогрипп. Так организм реагирует. Это пройдёт. В этом нет ничего страшного.
Зато даёт результат такое питание. Адаптацию можно и потерпеть.
А еще кроме лечения болячек - освободаешься от зависимости есть и заедать. Никакие стрессы уже не вынудят что-то слопать. Свобода. Это приятно.
Водійка хімарса• 10 сентября 2022
Хвороба піде якщо:
Кожен день буде свіже повітря час: легка хода пробіжка
Півгодини тренування всього мязового корсету - руки ганиелі присіди випади
Пресс та інш
Виключення легких вуглеців
Харчування пп білок +жири+ овочі
Молочка горіхи
Канфетку можно 1 шт під час прогулянки і одну після обіду
Я лієтолог спорт клубу сахар знихився з 18 на 6-7 не в одної жінки.
Але назавжди такий розпорядок
Пресс та інш
Виключення легких вуглеців
Харчування пп білок +жири+ овочі
Молочка горіхи
Але назавжди такий розпорядок
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Ви що? Не їсти? Я помру
Невже не можна простіше 🥹🥹🥹
Чому лікар все це мені не каже
Це треш
Невже не можна простіше 🥹🥹🥹
Чому лікар все це мені не каже
Це треш
Почему вы решили что умрете с сокращением количества приемов пищи? Еще никто не умер от этого.
Ваш врач попросту не умеет работать с вашим состоянием.
Подождите когда он вам станет предлагать лечение инсулином. При СД2 даже такое применяют
Часто пишу о том что высокий инсулин является провокатором первичной онкологии и метастазирования, особенно РМЖ, напишу и вам, чтобы вы понимали всю небезобидность ситуации.
Поэтому решайте сами что для вас важнее соблюдать 3х разовое питание или двигаться в сторону здоровья, дорога будет долгая судя по вашему инсулиновому плато - это трешак, мягко говоря...
Ответ дляВодійка хімарса
Хвороба піде якщо:
Пресс та інш
Виключення легких вуглеців
Харчування пп білок +жири+ овочі
Молочка горіхи
Але назавжди такий розпорядок
Пресс та інш
Виключення легких вуглеців
Харчування пп білок +жири+ овочі
Молочка горіхи
Але назавжди такий розпорядок
Молочка что, простите?... Какую конфетку?!!!
И при этом вы диетолог?!
А должны были бы знать что молочка дает инсулиновый скачек. У автора инсулин видели?
С конфеткой это такой ход для слабовольных?
Чтобы с 18 снизить инсулин до 6-7 (и это все равно много) нужен не один год работы и не только спорт.
Прогулки вообще ничего не дадут в этом вопросе, только активные силовые.
И при этом вы диетолог?!
Ответ длямадам Везувий
Незважаючи на те, що всі причини резистентності до інсуліну поки ще не встановлені, вчені окреслили головний трикутник :
✔ ожиріння, пов´язане з неправильним харчуванням
✔ малорухливий спосіб життя
✔ спадковість
В тому випадку, якщо в раціоні переважають прості вуглеводи, такі як солодощі і борошняні вироби, відбувається різке підвищення рівня цукру в крові, що викликає посилену секрецію інсуліну. Так організм намагається нормалізувати рівень глюкози в крові, перенаправляючи її в клітини, для яких вона служить джерелом енергії.
Відсутність адекватного фізичного навантаження і неправильне харчування сприяють підвищенню холестерину, надмірної ваги та ожиріння, що в свою чергу призводить до розвитку серцево-судинних захворювань і діабету.
У вас спадковість? Чи малорухливий спосіб життя? Мені вдалось глюкозу знизити з 6 до 5,4
✔ малорухливий спосіб життя
✔ спадковість
Главные причины ИР - длительно повышенный инсулин. Так происходит при частых приемах пищи - четыре и более раз (перекусы тоже считаются), наличии углеводов, молочных продуктов и красного мяса, все эти продукты сильно повышают инсулин.
Ответ длямадам Везувий
Основні критерії поліпшення інсулінорезистентності:
✔ фізична активність
✔ правильне харчування
✔ відмова від куріння і алкоголю
✔ вживання Омега 3
✔ здоровий сон
✔ зниження стресу
✔ періодичне голодування або низкоуглеводная дієта
✔ лікування медикаментозними препаратами і дієтичними добавками
✔ фізична активність
✔ правильне харчування
✔ відмова від куріння і алкоголю
✔ вживання Омега 3
✔ здоровий сон
✔ зниження стресу
Ничего нет о здоровье печени...
Я_готова_ко_второму
• 10 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Вот кто сказал что творог можно? :)
Моя лікар сказала можна
Я думаю вона не знає толком шо можна а шо ні
Я поснідала чи це нормалтно я їла чи вредно?
І якщо їсти один раз в день то що я маю з’їсти сніданок на 350 ккал і все?
Хліб житній на заквасці 35 грамм
Сир мягкий 16 грамм
Семга слабосолена 20 грамм
Авокадо 55 грамм
Огірок 130 грамм
Паштет курячий сама роблю без жиру І олії
Хліб житній на заквасці 35 грамм
Сир мягкий 16 грамм
Семга слабосолена 20 грамм
Авокадо 55 грамм
Огірок 130 грамм
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Моя лікар сказала можна
Хліб житній на заквасці 35 грамм
Сир мягкий 16 грамм
Семга слабосолена 20 грамм
Авокадо 55 грамм
Огірок 130 грамм
Хліб житній на заквасці 35 грамм
Сир мягкий 16 грамм
Семга слабосолена 20 грамм
Авокадо 55 грамм
Огірок 130 грамм
С завтраком все нормально кроме: веса (всего очень мало), сыра (молочку исключить) и паштета без жира. Животный жир обязан присутствовать особенно с мясными продуктами, он способствует правильному пищеварению и усвоению.
Добавьте яичницу хотя бы.
Завтрак должен быть очень сытным, с утра наиболее активны пищеварительные ферменты
Добавьте яичницу хотя бы.
Я_готова_ко_второму
• 10 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Добавьте яичницу хотя бы.
Я просто сьогодні вирішила без яєць
Так їм їх
Паштет не можна? Не зрозуміла
Крем сыр теж не можна ніби казали тверді сири і сир можна
А більше я не з’їм
Так їм їх
Паштет не можна? Не зрозуміла
А більше я не з’їм
Я_готова_ко_второму
• 10 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Паштет можно и нужно, но с жиром (не с растительным маслом)
А з яким жиром?
Я тушу з яблуком і цибулею і все
Я_готова_ко_второму
• 10 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Масло сливочное (топленое гхи) или банально смалец/говяжий жир.
Яблоко желательно убрать.
Фрукты пока тоже очень нежелательно
Яблоко желательно убрать.
Фрукты пока тоже очень нежелательно
Да
Нічого я не розумію в пп
Я_готова_ко_второму
• 10 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Не удивительно :)
Вы же еще в это не углублялись.
Скоро научитесь!
Вы же еще в это не углублялись.
Скоро научитесь!
Та я все життя пробую
І все не те роблю
От чого мало? Я ж наїлася? Нашо мені більше?
Горіхи з чаєм додам
Можна?
І все не те роблю
Горіхи з чаєм додам
Можна?
Я_готова_ко_второму
• 10 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Какие именно орехи?
Чай без сахара/меда
Так чай без сахара
Фісташки, фундук, мигдаль
Або грецькі молоді
Фісташки, фундук, мигдаль
Або грецькі молоді