Сегодня сержусь• 10 сентября 2022

Ну что, готовы с 13 ноября снова уколоться?

С 13 ноября снова будет массовый загон оленей.Не будут пускать в транспорт без писульки с ПЦР или Дии про то,что укололись.Ничего личного,just business.
VivaForever• 10 сентября 2022
Ответ дляOlgaDS
Вакцина? Ви вперше чуєте це слово? Боїтеся досі? Тоді вам в Європу, де всі вакциновані і без істерик.
Але кожному своє.
это стереотип
marata• 10 сентября 2022
Ответ дляФернанда
автор, может вы год перепутали?)))

https://biz.ligazakon.net/ru/news/207438_s-13-noya...
Та явно вкид зробила автор )
Даксо• 10 сентября 2022
Зробила бустер на цьому тижні, трагедії у цьому не бачу. А мракобєси хай надівають свої шапочки із фольги, хоть поржем
РойЛеля• 10 сентября 2022
Та настільки пофіг вже. Ховаєшся від куль, так вони гранатой.
Ковід здається пилом тепер
il-mari• 10 сентября 2022
Ответ дляobuvka
Не маю жодної. Я не антивакс,але саме від ковід і грипу не бачу сенсу
я так само...
Masushki2• 10 сентября 2022
Ответ дляWhy
А откуда информация? Пцр и антиген тесты что-ли не будут подходить?
Каждых 72 часа ?
Это работа сутки на трое ?
il-mari• 10 сентября 2022
Ответ дляOlgaDS
Але кожному своє.
ну, не вс1, 1 справочки купляють також...
Why• 10 сентября 2022
Ответ дляMasushki2
Каждых 72 часа ?
Это работа сутки на трое ?
Я же не это спрашивала) просто автор написала только о вакцинации. А мне интересно, будет ли как раньше. Пцр, антиген, сертификат о выздоровлении
Masushki2• 10 сентября 2022
Ответ дляWhy
Думаю прикрутят гайки .
Но делать пцр теперь как-то дороговастенько .
neortoju• 10 сентября 2022
Закон принимается - бизнес начинается. Интересно какие расценки в вп будут
Юлия_Юлия-2175• 10 сентября 2022
Я не вакцинована, в мене завжди були медичні відводи від прививок, я астматик. Тому дивно, що все життя не можна, а не особливо досліджену вакцину раптом можна.
Ковідом хворіла, але омікроном, тому пройшов відносно легко. Є знайомі, які померли від ковіду, але розумію, що це лотерея.
lapushka25• 10 сентября 2022
Ответ дляOlgaDS
Але кожному своє.
Кто вам такое сказал? Добровольная вакцинация, многие не вакцинировались. Никто никого от работы не отстраняет и не запрещает посещать магазины, заведения. Англия
Anna-Elina• 10 сентября 2022
Ответ дляКофеиночка
Я добровільно укололася 3-й раз. До речі, 1 раз жорстко перехворіла, після того вакцинуюся. За цей період ні грипом, ні орві не хворіла, хоча дома був лазарет)).
А моя свекруха і не кололась, і не хворіла, хоч дома у нас був лазарет І чоловік, коли я другий раз хворіла, спав біля мене і не заразився. Фіг його знає від чого то залежить
lapushka25• 10 сентября 2022
Ответ дляДаксо
Ржите дальше. Смотрите, чтоб потом с вас не ржали. Хотите - колитесь. Зачем всех насильно загонять?
Anna-Elina• 10 сентября 2022
Ответ дляobuvka
Сестра) я так само
Anna-Elina• 10 сентября 2022
Ответ дляOlgaDS
Але кожному своє.
Де всі вакциновані? повно невакцинованих в тій же Польщі, в Німеччині свого часу купу справ повідкривали за липові сертифікати. В Італії, і то багато невакцинованих серед італійців, не емігрантів.
GeekTeaParty• 10 сентября 2022
Ответ дляКофеиночка
Ну насчет подростков я не согласна. У них свой иммунитет ещё есть. Переносчики они - это да. Но чтобы так болели сильно и массово - не слышала.
А в 20 лет нет своего имунитета?
ONatalii• 10 сентября 2022
Ответ дляOlgaDS
Але кожному своє.
Не всі в Європі вакцинуються.
Чаюри• 10 сентября 2022
Ми і так нікуди не їздимо, жодного разу ще не вакцінувалася і не збираюся, на ковід хворіла двічі уже.
Anna-Elina• 10 сентября 2022
Ответ дляДаксо
а у вас тільки дві крайності? свята віра в бустер - це та ж сама шапочка з фольги, тільки навиворіт
Ваша величність• 10 сентября 2022
Ответ дляБойцовская
Автор, вы наверно смерть от короны не видели. Я из-за этого родителей и дядю похоронила. Иду колоться добровольно
И за меня уколитесь.
Я чуть коньки не отбросила именно после укола.
Так что колитесь колитесь.
Anna-Elina• 10 сентября 2022
Ответ дляneortoju
ну, так нічого дивного, всі виробники вакцин від коронавірусу декларують катастрофічні збитки у 2022-му році
Болаболик• 10 сентября 2022
Та пошли они в берег .. вон в Испании такого насилия нет , в масках в автобусы больницы , а уколы по желанию . Я не желаю колоться , и пошлявшись по Европам и бежав от ракет мне их корона ( к которой в Европе относятся как к вирусняку обычному ) до одного глубоко места . Хватит насилия над людьми !
Anna-Elina• 10 сентября 2022
Ответ дляlapushka25
А то щоб свого внутрішнього ’черв’ячка’ заглушити)))) Бо тим, хто вакцинується по переконаннях, байдуже на інших
Anna-Elina• 10 сентября 2022
Ответ дляБолаболик
Австрія взагалі заявила, що навіть хворим можна ходити, тільки масочку мати в громадських місцях. Чудеса
Rosa Blanca• 10 сентября 2022
Фашизм у нас кругом і до тепер. Домчались
GeekTeaParty• 10 сентября 2022
Я не думаю что будут локдауны, банально на это нет сейчас денег
Ваша величність• 10 сентября 2022
Ответ дляRosa Blanca
А військовмй облік жінок не фашизм хіба?
Sakura-18cb• 10 сентября 2022
Уже сделала. Теперь можно спокойно жить дальше.
lasorbonne• 10 сентября 2022
Ответ дляФернанда
там не все вакцинированы, далеко не все и многие там против , и истерики есть, и митинги, и акции протеста.
Это знать не обязательно
По телевизору сказали, что все