Смурфетта• 10 сентября 2022
Чому алкозалежних життя не вчить?
Вчора рідна сестра розбила голову, тільки но відійшли від шоку, й бачу, що вона знову нетвереза. Можливо, хтось підкаже, як відбувається кодування…
вАлнуюся сильнА• 10 сентября 2022
И она сама должна принять решение лечиться. А для этого надо принять, что есть зависимость. Алкоголикам и наркоманам сложно это сделать, но это и есть первый шаг
Смурфетта
• 10 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так это болезнь. Здесь лечиться надо
Як лікувати? До нарколога?
ПодругаМужа• 10 сентября 2022
Вона повина цього бажати,проти волі людини не вийде.
Вона цього хоче?
ПешитеБесАшипок• 10 сентября 2022
Бо вони залежні.
Треба мати бажання і силу змінити щось в своєму житті.
Кодування до сраки. Пишу,як є
Сестрица Алёнушка• 10 сентября 2022
У алкоголиков разбить голову и финалы под глазами, это обычное явление. Мой папаша через день себе что-то разбивает. Когда упал, ударился головой, что лежал в состоянии овоща дня 4. Мы думали, хоть это научит меньше пить, но нет тут то было. Первое, что попросил, когда вышел с той ’комы’ это бутылочку пива
ПешитеБесАшипок• 10 сентября 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Потому что умные не бухают, это привилегия быдла.
А ще розумні не пишуть такого, як ви.
serebro16-72be• 10 сентября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
А ще розумні не пишуть такого, як ви.
100%
ПодругаМужа• 10 сентября 2022
Автор,запам´ятайте і осмисліть одну фразу: ’Ви не маєте ні якого божого права змінювати іншу людину’.
Треба усвідомити -це її життя і вона живе як хоче,скажу так щоб не писати термінами.Те що для вас нормально,для іншої люди ні.
Вона живе і проживає своє життя,своє власне так як їй це потрібно.
Алина-1240• 10 сентября 2022
Это выбор человека.заставить его вы не сможете.почему она такая не знаю,тут нужно знать жизнь человека
Смурфетта
• 10 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Життя її побило
КоКоКоКоКоКо...• 10 сентября 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Розумні не пишуть подібних коментів. Шекспір, Хемінгуей, Ван Гог, Ломоносов, там список величезний. Купа видатних особистостей- алкоголіки. Мені цікаво чого ви досягли у своєму тверезому житті? не бидло.)
Алина-1240• 10 сентября 2022
Ответ дляСмурфетта
Життя її побило
Вот вам и ответ+слабая психика,вот и запивает
КоКоКоКоКоКо...• 10 сентября 2022
Ответ дляСмурфетта
Життя її побило
Кодують і успішно, автор або реб центр, шо потягнете по грошам.
КоКоКоКоКоКо...• 10 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Алкоголізм це хвороба як і усі інші.
Алина-1240• 10 сентября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Алкоголізм це хвороба як і усі інші.
Не факт что болезнь.у меня много знакомых могут крепко выпить,но они не больны.работают,когда надо или хотят могут легко бросить
КоКоКоКоКоКо...• 10 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Факт визнаний лікарями всього світу, не мною.
КоКоКоКоКоКо...• 10 сентября 2022
Ответ дляПодругаМужа
Це поки вас особисто не торкнулось, ви просто даєте поради стоячи в стороні. А де та межа коли треба допомогати,а де ні? На заході для таких людей є програми, групи і підтримка держави. Ніхто не каже залиш хай вмирає. Ви нічого не чули про підлітковий алкоголізм, бо він також набирає зараз обертів.
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
все верно.с балкона видела кучу подростков,с лонгером,пивом и т.д.
сейчас для многих это норма.
ничего хорошего.
если марихуану легализируют,вообще будет,туши свет
сейчас для многих это норма.
ничего хорошего.
Сестрица Алёнушка• 10 сентября 2022
Ответ дляIcekream
сейчас для многих это норма.
ничего хорошего.
сейчас для многих это норма.
ничего хорошего.
Марихуану и всякие синтетические порошки сейчас пробить не беда, к сожалению. У меня БМ всю жизнь на марихуане сидит
ПодругаМужа• 10 сентября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А з чого ви зробили висновки що мене то не торкнулося?
Бо так вам здалося?
Ми з вами мислим по інакшому і я вважаю що ніхто не має права щось змінювати в житті іншої дорослої людини,без її бажання і її прохання.
Бо так вам здалося?
ПодругаМужа• 10 сентября 2022
Ответ дляIcekream
сейчас для многих это норма.
ничего хорошего.
сейчас для многих это норма.
ничего хорошего.
Про підлітків відповідні ще батькі чи компітентні ограни,а тут наче про дорослу людину.
І про канабіс,то вже бурхлива ваша фантазія.
Легалізація тут не до чого.
Липка-прилипка• 10 сентября 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Да прям