задумчивая мордочка• 11 сентября 2022

Захоплююся Міддлтон. Важко пояснити чим, але вона нереальна

Так, зараз пол‘ється хейт від любительок ботоксу, губ-вареників, міні спідниць, гелевих пазурів і «реснічке»
Але..!
Вона неймовірна!
Витончена, граціозна, стильна!
Сама хотіла вколоти ботокс, але тепер добре подумаю.
Бо побачила, що можна виглядати круто, не обколюючи себе, при тому виглядати на сввій вік і не одягатися так, щоб просили паспорт.
Повний розрив шаблонів порадниці.
Цікаво, є тут такі як я?
Що захоплюються Кейт?
Чи всі борються за те, щоб пиво без паспорту не продали?
Физрукая• 11 сентября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Меган-хабалка. Как она может кому то нравиться Она явно держит Гарри за яйки стальной хваткой.
Гаррі безвольний слабак, там особливо нема за шо тримати)
из желе я• 11 сентября 2022
Я противник губ-ресничек, но Кейт неприятна. Очень какая-то старая (для ее возраста), пожамканная, зажатая. Меган Маркл нравится очень. Понятно, она младше намного, но мне кажется, она и в возрасте Кейт будет здорово выглядеть
Тень льва• 11 сентября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
У нас тысячи женщин, как вы выразились, свободных, терпят любовниц, побои и ещё массу ’приятных’ вещей.
А еще ждут децких или когда мужа воевать возьмут.
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Мені Меган нічим не подобається. Зовсім.
Різні смаки..
Мені Меган імпонує у підтримці чоловіка і вмінні триматися на публіці. Я бачила якось їх виступ - Гаррі то іспанський сором, він зовсім не вміє виступати. Меган зразу завоювала аудиторію, вона вміє гарно виступити. Але попри таку різницю,Меган явно підтримує чоловіка. Хоча як профі розуміє, наскільки він ’невиправний’ в плані публічних виступів.
Мені здається в обох: і Віллі, і Гаррі заправляють жінки :) Але Гаррі більш живий, людяний і більш ’чоловік’, Віллі більш жеманний, і здається нерішучий) В плані чоловіка як для сім´ї більше пощастило Меган. Кейт мені шкода насправді. У неї не заміжжя, а суцільний контракт, ще й з дітьми проблеми.
Солнечный зайчик• 11 сентября 2022
Ответ дляФизрукая
Вона знала, на що йде, і ця роль їй подобається. Я бачу в Кейт королеву, таку, якою була Єлизавета.
Ну, полноценной королевой она не будет, максимум консортом, она не королевского происхождения.
Многие ли знают мужа Елизаветы?
Купи слона• 11 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Гггг)
Подивіться яка в них різниця у віці)
Дама-мадама• 11 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Хто молодша?
Маркл старша від Кейт
Тень льва• 11 сентября 2022
Ответ дляЛама_мама
В молодости Кейт такое не носила, ей хотелось, чтобы весь мир видел ее стройные ноги. Но с возрастом все таки пришло или дошло, спасибо стилистам, что ее стройность и так все видят, а у нее титул и обязанности. Поэтому она перешла на платья миди.
А обычные люди, как носили платья до колен, так и носят, им не надо соответствовать дресс-коду и папарацци нас не подлавливают.
Мне Кейт очень нравится, ее стиль, она умничка.
С возрастом не дошло, а королевский этикет обязал. Вы заметили, что у нее никогда нет яркого маникюра? Им низзя.
Розбійник• 11 сентября 2022
Ответ дляФизрукая
Вона ніколи не стане як Єлизавета і не стане королевою, бо титут перейди тільки її чоловіку.
А так по темі , вона гарна!
Жынси_на_флиси• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Ви вважаєте що вам краще живеться?
Ви взагалі вмієте вести бесіду не переходячі на особистості?) Кейт ви захоплюєтесь, так вчіться і манерам, а не тільки губи, ботокс, реснічки
Силиконочка• 11 сентября 2022
Мені вона подобається, красива і сильна. Дуже розумна.
автор задумчивая мордочка • 11 сентября 2022
Ответ дляЛама_мама
Ноги супер
Видно спорт
УраганнаЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Бо Меган в їхній сім´ї ’мужик’)). Кохання? Дуже сумніваюся. Можливо зі сторони Гаррі. А Меган , як то кажуть, прохавана жіночка))
Солнечный зайчик• 11 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Удачный троллинг
Маркл не выглядит моложе и не является моложе по паспортным данным.
Жынси_на_флиси• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А які там з дітьми проблеми?
Тень льва• 11 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
У обеих совершенно разные типы кожи и старения.
И Меган старше Кейт))
Лама_мама• 11 сентября 2022
Ответ дляТень льва
Может это ее стиль. У меня тоже яркого нет, я люблю нюд. Им много чего нельзя, но это не мешало ей в начале загорать топлес
Физрукая• 11 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Меган старша, але в неї генетика, плюс вона повніша за Кейт.
УраганнаЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Удачный троллинг
Меган по сравнению с Кейт какой-то утконосный губошлеп.
Лама_мама• 11 сентября 2022
Ответ дляРозбійник
А так по темі , вона гарна!
? А жена короля не королева? Тем более, ей уже пожаловали титул принцессы
КАПСЛОЧНИЦА• 11 сентября 2022
Да, шикарная женщина. Сегодня смотрела ее фото недавние, где они в четвером, какая же она красивая в черном, а Меган совсем не очень
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Ви читаєте багато британських змі, мабуть)))
Меган на момент зустрічі з Гаррі була затребуваною американською акторкою,вона ж не на велфер жила :)
Тому я б посперечалася з приводу хто там ’прохаваний’. Там без сумніву гроші в дім приносить Меган, а Гаррі вдома з дітьми. Насправді Меган той шлюб приніс більше головняку. Але очевидно, що вона любить Гаррі. Я поспотерігаоа як вони поводяться на публіці. Меган завжди поруч з Гаррі, завжди його чір-ап. Гаррі цінує і любить Меган, це очевидно, якщо попри такий тиск вони ще поруч.
Ответ дляЖынси_на_флиси
Я вам задала зустпічне запитання, без приниження, хамства ітд
Вам шкода?
Я вас спитала «ви вважаєте вам краще живеться?»
Можна відповісти «так, тому що для мене жити в рамках не прийнятно» і це буде ваше право.
Але, вас щось зачепило в такому питанні
Лама_мама• 11 сентября 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Многие ли знают мужа Елизаветы?
Это только их выбор и желание быть публичными или не быть. Диана тоже никто там была. Но ее знали больше, чем всех сестер королевы
Солнечный зайчик• 11 сентября 2022
Ответ дляЛама_мама
Между царствующей королевой и королевой консортом-огромная разница, так что сравнивать Кейт с Елизаветой, как минимум, немного странно.
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ дляЛама_мама
Як звали чоловіка баби Лізи? Він був королем?))
Так, жінка короля - НЕ королева.
Хомяк с пастой• 11 сентября 2022
Нет, не восхищаюсь, но она очень поплыла за последнее время. Сколько ей лет? 40?
Солнечный зайчик• 11 сентября 2022
Ответ дляЛама_мама
У консортов и прочих просто селебрити - да.
У правящих королей и королев, конечно, выбора нет, потому что куча полномочий и они являются главами, пусть и скорее номинальными, кучи стран.
Любимка-анонимка• 11 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Меган, как бы, на год старше )
Ответ дляХомяк с пастой
40. Де вона сильно поплила?