задумчивая мордочка• 11 сентября 2022

Захоплююся Міддлтон. Важко пояснити чим, але вона нереальна

Так, зараз пол‘ється хейт від любительок ботоксу, губ-вареників, міні спідниць, гелевих пазурів і «реснічке»
Але..!
Вона неймовірна!
Витончена, граціозна, стильна!
Сама хотіла вколоти ботокс, але тепер добре подумаю.
Бо побачила, що можна виглядати круто, не обколюючи себе, при тому виглядати на сввій вік і не одягатися так, щоб просили паспорт.
Повний розрив шаблонів порадниці.
Цікаво, є тут такі як я?
Що захоплюються Кейт?
Чи всі борються за те, щоб пиво без паспорту не продали?
Мама Карло• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Мені Меган імпонує у підтримці чоловіка і вмінні триматися на публіці. Я бачила якось їх виступ - Гаррі то іспанський сором, він зовсім не вміє виступати. Меган зразу завоювала аудиторію, вона вміє гарно виступити. Але попри таку різницю,Меган явно підтримує чоловіка. Хоча як профі розуміє, наскільки він ’невиправний’ в плані публічних виступів.
Мені здається в обох: і Віллі, і Гаррі заправляють жінки :) Але Гаррі більш живий, людяний і більш ’чоловік’, Віллі більш жеманний, і здається нерішучий) В плані чоловіка як для сім´ї більше пощастило Меган. Кейт мені шкода насправді. У неї не заміжжя, а суцільний контракт, ще й з дітьми проблеми.
а какие проблемы у них с детьми?
Манный комочек• 11 сентября 2022
Ответ дляДама-мадама
Хто молодша?
Маркл старша від Кейт
На 4 месяца.
Любимка-анонимка• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вона не зла, вона як жінка нещасна. Іноді прям розпач видно, хоча намагається тримати обличчя. Віллі там ходок по жінках трохи, їй нелегко.
Яка Ви обізнана... Покоївка в Кенсингтонському палаці? )
Мама Карло• 11 сентября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
Она злая
Недоброе у нее лицо
неожиданно)
Отчебучкина• 11 сентября 2022
Тоже нравится Кейт.
Ковбой Хагис• 11 сентября 2022
Она крутая
Показушница• 11 сентября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вау, Вы подружка Меган? Великие роли великой актрисы перечислите? )
Даже невеликие роли - это большее достижение, чем просто никто, жена внука королевы. Но с карьерой у Меган все нормально складывалось.
{СоJIнТсЕ}• 11 сентября 2022
Читаю как тут обсуждают личную жизнь и характер, и млею. Люди добрые, ну как вы можете знать характер, что чуствует та же Кейт? Мы видим и знаем только, то что нам показывают и позволяют видеть. Она может как супер позитивный человек быть так и чопорной эгоисткой. Но мы все увидем только то, что нам решат показать.
Кондуктор автобуса• 11 сентября 2022
Я с вами, автор.
Кейт прекрасна. Во всём.
Настоящая принцесса и будущая королева.
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Назовите главные роли ’востребованной’ акторки? Ну, кроме роли в Форс-мажорах.
В Америці можна зіграти одну хітову роль в кіно і безбідно жити до кінця життя)
Я нарахувала всього 15 ролей, лише Форс мажори йшли років 7 точно. Повна фільмографія за посиланням нижче.
Вона явно не бідувала на момент зустрічі з Гаррі)
https://www.kino-teatr.ru/kino/acter/w/hollywood/1...
Исправлялочка• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
40. Де вона сильно поплила?
Ей 40 как и мне? Омг, я думала лет 45. Она выглядит старше. Так что не очень она выглядит на свой возраст. И это с ее возможностями и деньгами ...
Малинка• 11 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Я противник губ-ресничек, но Кейт неприятна. Очень какая-то старая (для ее возраста), пожамканная, зажатая. Меган Маркл нравится очень. Понятно, она младше намного, но мне кажется, она и в возрасте Кейт будет здорово выглядеть
А для мене та Меган як сварлива баба в неї прям бзік як вона носиться з тим що її ображали в БКС через те що вона темношкіра. На справді ні, але хайп вона на цьому зловила. І от я все чекаю коли вона буде розводитися зі своїм чоловіком каблуком?
Для мене її поведінка приклад як пусти свиню за стіл вона і копита на стіл покладе.
Меган сварлива б@дло баба що постійно нагадує скандалами про себе. Ну такий собі спосіб прославлення себе
Любимка-анонимка• 11 сентября 2022
Ответ дляПоказушница
Так какие роли-то?
талый снег• 11 сентября 2022
Те, кто называет королеву ’бабой Лизой’... Ну и уровень у вас... фу.
Любимка-анонимка• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Но и не актриса списка А.
Хомяк с пастой• 11 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Вы что, автору темы нельзя такое говорить
При всех возможностях так выглядеть и ещё восхищаться ее красотой - ну такое себе развлечение.
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Блин, дети ведут себя как дети. Всё, позор Виндзорам, бьём в набат и лишаем Кейт родительских прав.
До чого тут це? Я особисто Кейт співчуваю дуже, бо ніякі титули і матеріальні блага не переважать здоров´я дітей. Молодша дитина поводилася не як здорова дитина. На фоні старших дітей - катастрофа повна, хоча виховання там одне. Там справа не у вихованні, а в медичних проблемах, вони явні.
автор задумчивая мордочка • 11 сентября 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Потому что четырехлетка крутился и кривлялся, когда нудно было часами сидеть на скучном мероприятии?
Я своего представила в 4 года на таком...
Абсолютно здоровый и умный мальчик, уже школьник.
Прикол))
Я теж не в курсі..
Зараз пошукаю
Хомяк с пастой• 11 сентября 2022
Ответ дляталый снег
Так это те, кто то после ее смерти нашли у себя родственные связи.
Хомяк с пастой• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У вас специальное медицинское образование что вы делаете такие выводы?
Аноним Первый• 11 сентября 2022
Мне тоже очень нравится
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Це форум лише для обслуги? Вибачте, не знала, що то ваш профільний форум :)
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Насправді це зробила любляча сім´я Гаррі.
Вони не змогли прийняти американку та ще й темношкіру.
У них це традиційно. Почитайте, історію Віндзорів. У них вже були прецеденти, коли претендент на трон від нього відмовився і поїхав в америку за жінкою. Дайану, можливо (це одна з версій) вбили, бо вона була вагітна від араба, чого ніяк не могли допустити члени королівської сім´ї - брат чи сестра майбутнього короля просто не може бути ’не білим’.
Вам просто представили ситуацію саме так. Але ж у них то постійно повторюється...
Діана? Від араба?!
Яка цікава тема!
Я такого не чула., а що, Діана була гуляща?
То ж був Янгол, а не людина.
Я колекціонувала наклейки з нею в дитинстві..Завжди подобалася мені
Ответ дляХомяк с пастой
Ну наши среднестатистические 40летние, естественные, женщины выглядят лучше.
Еммм.. де це таке є?
hrystia• 11 сентября 2022
Мені вона теж дуже подобається.
Тихомандражная• 11 сентября 2022
Она классная, да, но кто Вам сказал , что если не уколете себе ботокс, будете выглядеть как она?😂 у неё порода, это видно. А простым жиночкам хоть коли ботокс, хоть не коли- ничего не изменится .
И потом, не думаю что у неё нет регулярных косметологических процедур пусть даже и без ботокса
Ватный Пупс• 11 сентября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
Она злая
Недоброе у нее лицо
да , фальшивая и хладнокровная визуально.
Исправлялочка• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Діана? Від араба?!
Яка цікава тема!
То ж був Янгол, а не людина.
Ангел? Серьезно? Хороший образ ей склепали, раз люди до сих пор в это верят )
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ дляХомяк с пастой
У мене досвід з дітьми з особливими потребами.
Мої враження співпали з баченням багатьох інших людей, самі британці обговорювали цю проблему досить активно.
Поцікавтеся долею двоюрідних сестер Єлизавети II - Нерісси і Кетрін Боуз-Лайон. Щоб зрозуміти яка там спадковість і які можливі проблеми.
Исправлялочка• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Еммм.. де це таке є?
Я выгляжу лучше в 40 без процедур вообще )