Ластоноша• 12 сентября 2022
Сьогодні не змогла купити звичайний стрептоцид
Рана на нозі, то тепер треба до сімейного лікаря, щоб купити стрептоцид за рецептом, цікаво як з хворою ногою , ще й черга до неї, потраплю через 100 років....
Дама_с_караваем• 12 сентября 2022
Ответ дляКараПузовна
так все ж антибіотик?
Препарати поділяються на протимікробні та антибактеріальні. Стрептоцид відноситься до протимікробних, це сульфаніламід, які застосовуються в комбінації з антибіотиками.
Дама_с_караваем• 12 сентября 2022
Ответ дляУкуси меня
А что по вашему такое сульфаниламид?? Загуглите - это и есть антибиотик.
не зовсім. саме в фармакології. По дії наближений, але давно вже вважається малоефективним
Вишиванка• 12 сентября 2022
у меня от него отек Квинке был, врачи сказали что очень не советуют никому его принимать (мнение нескольких врачей)
КтоЕслиНеЯ• 12 сентября 2022
Ответ дляЛастоноша
Заборона на продаж антибіотиків без рецепта. Київ
Стрептоцид не антибиотик. Сульфаниламид.