ДлинноНожка• 13 сентября 2022
Хорошо, что есть авто. Понять пешеходов не возможно
Погода ужас, холодно, дождь,сыро.
В машину сел-поехал в тепле с музыкой, без кучи людей не понятных.
Не верю, как тут многие пишут,что не хотят машину,а проще транспорт или такси.
Я считаю в наше время машина это 2й дом, необходимость.
палка-копалка• 13 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Такого тупорилого тролінгу не було давно
та да, прям довоенный такой )
Советчицы тоже плачут• 13 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Удалено администрацией...
Та не злятся на вас,а просто удивляются,что вы волшебная на всю голову (мягко говоря)
Мороженная курица• 13 сентября 2022
Ответ дляНе ангелы
Ну скажем так, расходы идут только на топливо или мелкие поломки,или плановая замена шин, колодок и масла. Это не дорого. Топливо и парковки это дорого
Ви читали, що ви написали? Топливо дорого чи не дорого? Таке пишите. Поломки і т.д. дивлячись яка машина і якого року
Карамелька• 13 сентября 2022
Ответ дляГубка Боб
а які марки машин у Вас, якщо не секрет) просто дуже цікаво) я машини обожнюю
Для рибалки Жигулі, а для роботи Форд. Але якщо мені треба щось закупити, то катають мене бабуся чи дідусь тільки на жигулях, вона їм звична в користуванні.
Фрикаделька• 13 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Тем более цены разные, по сути себе любой может позвонить купить при желании.
Смотрю в окно и вижу толпу людей на остановке, ну жесть, ехать в толпе в пробке каа селедка.
Заправить сейчас может не каждый
Губка Боб• 13 сентября 2022
Ответ дляКарамелька
сподіваюсь, що Ваш чоловік все таки їздитеме. машини повинні кататись, мені так механіки говорили.
Дюймовочка• 13 сентября 2022
Ответ дляКарамелька
Чоловік вірив у себе, ще сподівається що поїде колись.
Щоб поїхати треба сідати і їхати, так завжди говорить мій чоловік. І він правий, я за кермом другий рік, боюсь до сих пір. Кожен раз у мене у мене думки, а як не туди поїду, де буду паркуватись. Але переборюю себе і їду, інакше ніяк. Хоча сьогодні таки страх взяв верх і піду на метро, виправдовую себе тим, що в першій половині дня біля дому не припаркуввтись нереально))
Беговая дорожка для носа• 13 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
А в чем тролинг?
Может где-то грубовато,но правда.
Мне лично противно ехдить в транспорте от,я как прпдставлю,что условно бомж сидел на этом месте и потом я...
Может где-то грубовато,но правда.
А ви не розумієте, що у вас зараз комфорт через те, що дуже багато стоять на зупинці чи йдуть пішки. Якщо зараз всі пересядуть у авто, то впевнена, вашого комфорту різко зменшиться. І буде ви все більше в більше ходити пішки - бо вільне місце парковки буде тільки у великих супермаркетах. І будете ходити від припаркованої де попало машинки до необхідного місця все більші і більші відстані
Для драки• 13 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Ви така обмежена своїм вузьким кругозором... Ніби кожен готовий зараз знайти купу на авто. Та якщо всі на авто пересядуть. то ви ж першою будете жалітись на нескінченні пробки. Це добре, що є така альтернатива - громадський транспорт. Звичайно, що в ньому багато мінусів, але це реальний вихід для тих, хто цінує свій час. Що не кажіть, а на метро можна швидше дістатись, ніж на авто в час-пік.
Мастер Пис• 13 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Вам с чужими, непонятными людьми в толпе нормально?
если это экономит мое время в разы, то да
Советчицы тоже плачут• 13 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Удалено администрацией...
После таких мерзких слов бан вам.
Хотя я и не пешеход.
Это же надо такой тупой уродится.
Хотя я и не пешеход.
Это же надо такой тупой уродится.
Карамелька• 13 сентября 2022
Ответ дляГубка Боб
А я ні. Мені страшно думати, що такі водії є на наших дорогах, просто тому що є машина. Важко оцінювати свої здібності адекватно, коли дуже хочеться. А смертність від ДТП просто приголомшлива, але ж ні, то дорога винувата, то все інші водії дебіли...
Анонимарик• 13 сентября 2022
Ответ дляКарамелька
У нас два авто, для рибалки і для роботи. Стоять у гаражах. Я в житті не сяду за руль, в мене жахливий дискомфорт навіть на передньому сидінні пасажира. І чоловік так і не може почати водити, іноді, дуже рідко, їздить на рибалку дуже рано вранці, поки дороги пусті. Ви дійсно хочете щоб такі як ми сіли за руль, тільки тому що не розумієте нас? А на дорогу вийдуть ваші батьки чи діти...
А для якої тоді роботи у вас авто стоїть у гаражі цілодобово?
Карамелька• 13 сентября 2022
Ответ дляДюймовочка
Ні, це не так. Я все ж за адекватність оцінювання себе і своїх водійських здібностей. Моя мама за рулем з молодості і вона каже, що жодного страху в неї не було, вона просто сіла і поїхала. Мені жахливо уявляти, що такі водії їздять по наших дорогах. Просто тому що це модно, це зручно, так усі роблять. А по дорогах ходять живі люди і дорога - не місто випробовування себе. Але звичайно, я у меншості.
Карамелька• 13 сентября 2022
Ответ дляАнонимарик
Для роботи, на яку ми ходимо щодня з понеділка по п´ятницю, у мирний час.
Анонимарик• 13 сентября 2022
Ответ дляКарамелька
А чому тоді не продати хоча б одну?
ДлинноНожка
• 13 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
І утримувати теж на любий гаманець?
Да,цены раз
Карамелька• 13 сентября 2022
Ответ дляАнонимарик
А чому тоді не продати хоча б одну?
Тому що йому здається, що в нього вийде. Планували що діти може зацікавляться, старшим близнюкам вже 17 років. Але ні, взагалі ніякого інтересу.
Своего не предлагать• 13 сентября 2022
Ответ дляДюймовочка
Не хвали себе сам, нехай тебе люди похвалять. З вашим рівнем розуму мали б це знати.
Для мене добре вже те що відповідають на рідній мові)
Ще раз - гарного дня!
Ось Вам, до кави!
Ще раз - гарного дня!
Ось Вам, до кави!
ДлинноНожка
• 13 сентября 2022
Ответ дляБасноплетка
кем работаете?
Вы ко мне хотите в офис)?
Мороженная курица• 13 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
А в чем тролинг?
Может где-то грубовато,но правда.
Автор, не зарікайтеся. Життя воно таке... непередбачуване...
Дедуськина бабуська• 13 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Ну не знаю, залила 20л - мінус 1200 грн. Те ще задоволення. Хоча так, комфорт.
Из Кукуева я• 13 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Ага) давайте дальше про любой. Расскажите тем, кто имел и квартиры, и машины. И выехал в трусах. Они как раз вот сейчас на мизерную зп и деньги впо пойдут за машиной
Дюймовочка• 13 сентября 2022
Ответ дляКарамелька
Це тому, що ваша мама за кермом з молодості. Вчитися їздити треба саме з молоду, тоді і навчання йде краще і страху немає. Це як і навчитися їздити на велосипеді в дитинстві і в дорослому віці, дві великі різниці. Так, є люди, яким дуже важко перебороти свій страх, але в більшості, якщо переборювати себе, то з часом звикаєш і страх проходить. Як показали останні події, водити машину це необхідність. Мій брат, після того як насилу виїхав з окупації, купив авто. А до цього весь час вважав, що машина йому не потрібна і це нерозумна трата грошей.
Ответ дляДлинноНожка
Вы явно из той толпы в очереди))))). Вот никогда я не мечтала о том, чтобы ВСЕ люди пересели в машины. Итак пробки сумасшедшие. Чем больше людей в метро едут, тем быстрее я доеду до места назначения. Троллинг невдалый, садись , ’два’.
Мона_Лиса• 13 сентября 2022
Ответ дляКарамелька
Я як ви і впш чоловік.
Страх водіння сильний.
Але чоловік мій добре водить, возить мене, якщо треба.
Хоча іноді бувають ситуації, коли мені б дуже пригодилося вміння їздити.
Страх водіння сильний.