У росії почалася ланцюгова реакція заяв із вимогою до Путіна піти у відставку
Депутати ще із 18 муніципальних округів Санкт-Петербурга підписали вимогу до Путіна піти у відставку. Про це повідомляє російська журналістка Олена Руковцева – оглядач "Радіо Свобода".
Нагадаємо, заяви про державну зраду глави РФ Путіна, звинувачення його у погіршенні справ у країні та вимоги піти у відставку почали сипатися одночасно з успіхами української армії на південному сході України.
Так, 8 вересня Рада муніципального освіти Смольнінське у Санкт-Петербурзі запропонував Держдумі звинуватити президента Росії Володимира Путіна у державній зраді для усунення його з посади.
Однак 9 вересня "бунт" вийшов за межі Санкт-Петербурга. Рада депутатів муніципального округу Ломоносовський у Москві прийняла звернення до президента РФ Володимира Путіна із закликом скласти повноваження. Вчора звернення підтримали ще 18 депутатів
А до успіхів зсу їм усе було ок. Рятують власні дупи.
Дуже сподіваюся, що там хтось виявиться незгодний і вони, як таргани в банці, перегрищуться всередині й розвалять федерацію.
Нам невигідне швишуе паління Путіна. Тоді просто всіх собак на нього повісять і все. Скажений імперський сусід у нас лишається
Margo-01a6• 13 сентября 2022
Это так закончится война? Типа уйдет Путин,другой скажет это не я начал,выводим войск и снимите санкции???
Businka_05• 13 сентября 2022
Ответ дляclernikol
Какая разница чья. Проголосовало уже 36000 из нужных 50000
Каким боком какая-то левая платформа США к РФ? Ладно бы на государственной поатформе была создана петиция. Был бы повод для радости. А так, что на заборе написать. Одно и то же.
Rosa Blanca• 13 сентября 2022
Імітація бурної діяльності. Потім буде імітація похорон. Патологічні брехуни
Татьяна-57fb• 13 сентября 2022
Ответ длячир
мне кажется это фейк
нет не фейк посмотрите на фейсбуке все ихние пропагандисты в панике