Обнимашкина• 13 сентября 2022
Всі тверді шампуні сушать і ними не варто користуватись?
В мене випадає волосся останнім часом і трохи сухе. За 2 місяці перепробувала 10 різних твердих шампунів, після них волосся жорстке і не можливо розчесати. Якщо наношу олійку, то норм, але олійка з силіконами, а я хотіла натуральні засоби. Це проблема з моїм волоссям? Чи всі тверді шампуні сушать і ними не варто користуватись?
Вечный двигатель• 13 сентября 2022
Мені теж не сподобався. Маска після нього на волосся обов´язкова. Є повністю натуральні, але дорожчі.
Голубая фишка• 13 сентября 2022
У вас вода дома мягкая или жесткая? Я весной в селе жила, твердым шампунем мыла и для волос чудесно было, и кожу не пересушивал. Но там вода была такая, что мыло трудно смыть. Переехали, тут вода даже не сильно жесткая, но не такая мягкая - волосы после того же самого шампуня просто пакля(
Даю справку• 13 сентября 2022
А чим вам не подобаються силікони?
Не заморочуйтесь щодо тих засобів, які вам допомогають підтримувати волосся у гарному стані))
Даю справку• 13 сентября 2022
Ответ дляГолубая фишка
У нас дуже жорстка вода вдома, користувалась твердим шапмпунем марки ’Цукерка’, волосся м´яке після нього було, розчісувалось нормально.
А два салонних засоби що підібрала мені перукар - стоять, того шо після них волоси без бальзаму не розчісати(
Беговая дорожка для носа• 13 сентября 2022
Твердый шампунь по сути по же самое мыло. Я использую сейчас Пантин увлажняющий. Насчёт силиконов не заморачиваюсь. Волосы можно даже без кондиционера расчёсывать.
Даю справку• 13 сентября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Ну не скажите... Это все равно, что говорить что пена для ванной и моющее средство - это одно и то-же. Пенится, и ладно
Виниловая пластинка• 13 сентября 2022
Я для себе знайшла ідеальний твердий, це GZ ті що в складі мають м`які ПАВ. Сестра користується Богікою, теж в захваті, але ці шампуньки не дешеві
Ответ дляДаю справку
Не правильное сравнение. Если на то пошло, то как пена для ванны и гель для душа.
котопёс• 13 сентября 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
я тоже несколько лет пользуюсь твердым шампунем Гарна зірочка, который дороже. натуральный, хорошо пенится, волосы мягкие.
Кредитная• 13 сентября 2022
Не путайте твердый шампунь (с ПАВ) и шампуневое мыло (из масел и щелочи). Второе очень губительно для волос, т.к. его рН больше 10. Хороший твердый шампунь отлично промывает и не сушит волосы. Чаще всего даже бальзам не нужен.