Валерия-6ef9• 13 сентября 2022

Дегенеративно-дистрофічні зміни ГВХ (протрузія) і кіста

Доброго дня. Була на МРТ. Знайшли дегенеративно-дистрофічні зміни у грудному відділі хребта (невеличку протрузію і кісту (Превертебральна правобічна кіста)
Була у невролога. Сказала пропити ліки і мастити місце де болить кремом 10 днів. Через пів року до неї.
Нічого за фіз вправи, та шо робити далі не сказала.
Я дуже хвилююсь за цю кісту. Що порадите?
І чи може хтось знає які вправи можна робити або яким спортом займатись у таких випадках і чи можна використовувати колючий коврик від Ляпко?
Грыся• 13 сентября 2022
У мене лише протрузії.
До ліків і мазей лікар ще давала направлення на масаж та ЛФК.
Лікар з ЛФК казав робити вправи, але саме ті, що підходять Вам + максимально статичні, щоби не крітити поясницею (в моєму випадку як приклад)
Ну а так казав, що спорт можна, але під наглядом тренера, хто знається на реабілітації та вміє працювати з різного рода травмами та вадами (в тому числі і протрузіями та грижами)
автор Валерия-6ef9 • 13 сентября 2022
Ответ дляГрыся
У мене лише протрузії.
Зрозуміла
Дуже дякую за Вашу відповідь
Завтра буде онлайн консультація в іншого невролога.
Я так зрозуміла ця кіста це і є грижа? Це ще шось інакше? Ви часом не знаєте ?