АБВГДэшница• 13 сентября 2022
Завонявся пупок (((
Дівчата, в мене глибока там дірка, завжди накопичуються якісь корочки. Я їх деколи акуратно здираю. Останній раз це робила місяці три тому. А зараз почула звідти запах опрілостей. Почала мазати пантестином - там антисептик. Не допомагає ((( Що це може бути?
Лика-прилипка• 13 сентября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Це воно. Ця серозна прозора рідина і смердить (( Заклала туди левомеколь. Цікаво, чи допоможе. Дякую, що вказали на діагноз
Выздоравливайте. Оно неприятно очень и долговато так заживает, но хоть будете следить за изменениями теперь, чтоб понимать, нет ли ухудшений.
АБВГДэшница
• 13 сентября 2022
Ответ дляЛика-прилипка
Дякую
Скромняшка• 13 сентября 2022
Ответ дляПослушная
Нужно ли каждый раз напоминать что все разные?
Да пофиг. Но проблемы автора не понимаю и не разделяю