побольшомусекретику• 13 сентября 2022
Як звали вашу пробабцю?
Цікаво послухати які раніше були імена
Хвець-тець• 13 сентября 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ганна. Все звали Галей.
Мою звали Агафья. Она представлялась Галиной. То, что она Агафья - лично я узнала только после ее смерти
Ра ру ра ру ра• 13 сентября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Єфросинія... У чоловіка прабабусю так звали
Так, але так її ніхто не називав. Звали Пріською- мені не подобалось, особливо коли двоюрідній брат не вимовляв р, спочатку природньо, а потім спецом.
Боже, це було більше 40 років тому, він загинув на Донбасі в 2014
Ростки жимолости• 13 сентября 2022
У меня по мужу такая же фамилия, как и у прабабушки девичья. Не могу сказать, что это распространённая фамилия
Помилуйте мадам• 13 сентября 2022
Марія, Агнєшка (не знаю, чи це повне чи зменшувальне), Феодосія, Марфа (не любила своє ім´я, заздрила сестрі Надії і розповідала із задоволенням, як якийсь німець під час окупації називав їх Марта)
Твоя подруга• 13 сентября 2022
Ответ дляЧупа-чупс
А я не застала ни одну из своих прабабушек. И даже бабушку со стороны отца не застала
По маминій лінії прабабусі довгожителі. 89 і 94. І при пам´яті. А татових не знаю. Його мама в 40 років першого народила, але прожила теж до 80 років.
А мамина мама ще жива здорова.
Шкода,що ви не знали бабусю.
А мамина мама ще жива здорова.
Шкода,що ви не знали бабусю.
Капитанша• 13 сентября 2022
Ответ дляЗначит надо
Хз, все говорили Муся
Мені в дитинстві було смішно, що бабу звуть Манька, хто ж знав, що в мене дитина буде Марія