Жирафовое варьенье• 13 сентября 2022

Боржник по аліментам

Доброго вечора. Підкажіть,що робити , якщо аліменти боржник наш не платить. З виконавчої є розрахунок за два роки і справка з боргом. Нічого в нього немає і офіційно не працює.
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Там дуже все цікаво. Після досягнення 18 років виконавець справу закриє. І дитина потім знову йде в суд, щоб стягнути ту заборгованість.
Далеко не кожен захоче без кінця судитися, тим більше дитина.
Не брешіть. Не закриє до сплати боргу.

Клин_Кляйн• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Ні, не оформить, у разі боргу на все майно боржника має бути накладений арешт.
Так до ареста успеет оформить, я много раз такое делала
Глаза_в_3_карата• 13 сентября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Ничего. Никуда он не денется🤷🏻‍♀️
Рано или поздно придется все заплатить
Нет , вот я уверена
Пенсии у него не будет, его мать напишет дарственную на его последнего ребенка чтобы за долги незабрали квартиру, они же знают что долг сумасшедший , как то выкрутится
Глаза_в_3_карата• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Так на нём ничего нет, а он например от родителей своих претендовать не будет потому что это в арест попадет, поэтому его мать подарит квартиру его последнему ребёнку
Глаза_в_3_карата• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Не брешіть. Не закриє до сплати боргу.
Закрывают,я узнавала , дело идёт в архив
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Тут немає порушення закону. Боржник нічого не отримує, нічого не має по факту. Квартира не його.
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Після відкриття аліментів? Хіба що через чорних нотаріусів, а це криміналка.

Глаза_в_3_карата• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Ну да так должники алиментов выкручиваются
Глаза_в_3_карата• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Так аресты не сразу же накладываются , это время
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Закон не передбачає відповідальність всіх членів родини боржника, це вже занадто)))
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Одразу якщо при відкритті є борг.
Клин_Кляйн• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Неа, через гос) учите законы
Глаза_в_3_карата• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Одразу якщо при відкритті є борг.
Как это при открытии сразу борг, борг считается если 4месяца не платит , задним числом ничего не назначают
Доль Чекомбана• 13 сентября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Нет , вот я уверена
А пенсия куда денется?
А потом последний ребенок выставит его на улицу и будет он доживать свои дни на улице. Ничего, тоже норм😂
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Неа, через гос) учите законы
Обожаю эту фразу ни о чем))
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Абсолютно правильно)
А тепер питання студії: чи йде в архів борг банку?)))
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Рассчет задолжености делается сразу при открытии и мониторится ежемесячно по закону
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Абсолютно правильно)
Банки продают свои долги
Клин_Кляйн• 14 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Обожаю эту фразу ни о чем))
А вы хотите узнать схему на которой я зарабатываю ?🤣

Отмотала своё• 14 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Нет, оставьте себе
Глаза_в_3_карата• 14 сентября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
А пенсия куда денется?
Так если всю жизнь скрывался от алиментов, работал неофициально, то какая пенсия
Не будет пенсии
Глаза_в_3_карата• 14 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Абсолютно правильно)
Нет банк ничего не прощает
Янгол в камуфляжі• 14 сентября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не будет пенсии
Чому не буде? Він прийде за аліментами з дитини. Він же ’батько’.
Колись звернулася одна така тьотя. Чоловік кинув першу сім´ю коли дитині був рік. Народив з тьотею ще двох. Потім онко. І вирішив збити грошей з першої дитини, бо вона в Італії. Чому не з синів, які з ним жили? Тому що це сумісні діти з тьотею, хто ж зі своїх тягнутиме? Чи спілкувався з першою дитиною? Ну так він же мінімальні аліменти платив, свій ’батьківський борг’ виконав, хай дочка його тепер лікує, у неї в Італії зпл хороша. І по цимбалам, що він ту доньку 27 років не бачив і не знав.
Доль Чекомбана• 14 сентября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не будет пенсии
Минимальное пособие, все равно, будет
Глаза_в_3_карата• 14 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Хай прийдёт и подаст , на руках есть бумаги о его долге это раз и по закону подаётся на всех детей, а не на одного ребёнка.