Жирафовое варьенье• 13 сентября 2022
Боржник по аліментам
Доброго вечора. Підкажіть,що робити , якщо аліменти боржник наш не платить. З виконавчої є розрахунок за два роки і справка з боргом. Нічого в нього немає і офіційно не працює.
Клин_Кляйн• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ні, це не так.
Хочеш пізнати людину - розлучися з нею.
Мне не мало лет и многие вокруг в разводе, на детях это не сказалось, но там отцы хотели детей.
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Тут вопрос в том, хотел ли отец ребенка, обычно кто хочет тот потом и платит.
100%, многие платят, большинство
Жирафовое варьенье
• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
А выбрать Тата которому вы нужны, а не тетя, не судьба? И да, чмо таки видно сразу, если есть желание увидеть.
Аж бесите своими комментариями. Папа был сначала нормальный,пока не поднял на маму руку. И ребенка он так же хотел. Но потом резко о нем забыл.
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
А ви правда думаєте, що всі розлучені чоловіки ще до весілля чи дітей поводилися як чмо?
Ні, чмо таки не зразу видно. Інакше не було б історій ’чмо в квадраті’, ’чмо в кубі’.
Є люди, які знають кому і що сказати. Вони грають роль. Спочатку хлопця, потім чоловіка, батька. Але грати роль все життя не всім під силу.
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви друга/третя/четверта жінка?
На дітях розлучення сказується завжди.
І часто саме з появою нової жадібної тітки випаровується любов тата.
Не виправдовую жодного - і тато чмо, і жадібна тьотя чмо. Бо діти не винні, що нова піс.чка вирішила, що у дітей чоловіка є мама, а чоловік має утримувати виключно дітей піс...чки.
На дітях розлучення сказується завжди.
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
100%, многие платят, большинство
Є велика різниця між ’платИть’ і ’утримувати’.
Можна по 100 грн платить і вважати, що цього досить.
Більшість якраз ухиляється від аліментів всіма доступними способами: приховують доходи, самі ховаються, звільняються і працюють неофіційно, через суд зменшують аліменти і т.д.
І щиро вважають, що дитина їм щось винна :)
Доль Чекомбана• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Нет, по закону, обычно, не так
Клин_Кляйн• 13 сентября 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
А может надо сначала узнать мужчину, а потом рожать от него, а не наоборот? Да, я в курсе, что правда многих бесит.
Клин_Кляйн• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Написала выше, значит вначале узнаете мужчину, а потом рожает, а не наоборот.
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви пізнаєте чоловіка лише коли з ним розлучитеся.
Це думка адвоката по сімейним справам.
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я бачу, навпаки, що більшість платить. І мінімалку це краще ніж нічого роками. Але якщо батько дійсно запойний алкаш і нічого не має і не працює, то, як би не хотіла мати, з нього взят нічого, лише борг буде накоплюватися. Після війни підуть на будівництво відпрацьовувати +штрафи, +криміналка. А зараз ніякої управи. Закон такий недосконалий. Хоча я не впевнена, що за кордоном кращий, навіть цікаво..
Клин_Кляйн• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ви друга/третя/четверта жінка?
На дітях розлучення сказується завжди.
Первая и единственная, больше 20 лет в браке. Но ваше мнение о последующих жёнах объясняет желание с вами развестись.
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Це думка адвоката по сімейним справам.
Адвокати.. як би це м´яко сказати... травмовані роботою люди. Не слухайте їх.
Клин_Кляйн• 13 сентября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Нет, по закону, обычно, не так
Я вижу в этой теме как по закону
Клин_Кляйн• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Це думка адвоката по сімейним справам.
Я сама адвокат по семейным в прошлом, это просто стандартная фраза и не более)
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Краще належно утримувати, а не мінімалку.
Якщо боржник винен банку чи податковій - з нього останні труси знімуть. Якщо чоловік ухиляється від аліментів - держава на те дивиться крізь пальці.
За кордоном не так. Тут буде утримувати як належно. Бо інакше з нього останні труси знімуть.
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Аналогічно і з аліментами і з боргами. Чи ви хочете, щоб аліментами займались колектори?
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Розкажіть як за кордоном, я бачу ви досконало знаєте іноземні закони..
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Я хочу, щоб в державі нарешті звернули увагу на права дітей.
Держава не захищає дітей ніяк. Батько може виїхати за кордон, може не бачити дитину і не платити аліменти. Може бути безробітним, але купувати майно і відпочивати за кордоном. І йому за те нічого не буде.
Знаєте чому? Бо суспільству нав´язується думка ’у дитини є мати’, ’матір повинна народжувати стільки, скільки сама може утримати’, ’куди матір дивилася’ і т.д.
Тобто, дорослий чоловік - наче недієздатний, за свої вчинки ніяк не відповідає.
Що саме огидне - жінки масово розганяють таку думку. Зазвичай ті, що з радістю розпоряджаються грошима та, залишаючи дітей напівсиротами при живому батьку.
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вибачте, але це вся ляп-ляп язиком..
так і хочеться сказати- читайте закон, бо все, що ви написали, повна нісенітниця
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Ні, я бачу контракт в школі і там рядок: доходи обох батьків. Якщо батьки в розлученні і один з батьків приховує їх, школа сама їх дізнається)
Мовчу про обов´язок утримувати дітей і проводити з ними час.
Місцеві не вірять, що в Україні можна просто залишити дитину напризволяще і розраховувати, що ’є матір’.
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
В наших школах немає контрактів, тому не притягуйте те, що не відноситься до наших реалій.
Доль Чекомбана• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Я вижу в этой теме как по закону
Ничего. Никуда он не денется🤷🏻♀️
Рано или поздно придется все заплатить
Клин_Кляйн• 13 сентября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Ничего. Никуда он не денется🤷🏻♀️
Рано или поздно придется все заплатить
Нет, если у него официально ничего не будет
Доль Чекомбана• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну пенсию он же когда-то получать будет? Может за границу уехать захочет, наследство какое-нибудь получить 🤷🏻♀️
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
В наших реаліях ухилятися від аліментів. Законодавство це дозволяє робити успішно.
Клин_Кляйн• 13 сентября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Наследство можно оформить на другого, а пенсия ..ну да, лет через 30 будут по 20% снимать и то не факт
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Єдина проблема, це відсутність обов´язкового декларування доходів. Все інше закон передбачив, майнові питання у всякому разі.
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Там дуже все цікаво. Після досягнення 18 років виконавець справу закриє. І дитина потім знову йде в суд, щоб стягнути ту заборгованість.
Далеко не кожен захоче без кінця судитися, тим більше дитина.
Отмотала своё• 13 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ні, не оформить, у разі боргу на все майно боржника має бути накладений арешт.