Советничаю тут• 14 сентября 2022

Який аромат збуджує дівчат?

Мається на увазі аромат-афродізіак. Чи то у їжі, у парфумах, у засобах гігієни тощо. Або це суто індивідуальна річ?
ИграйМойГормон• 14 сентября 2022
грошей?
Бабка-ежика• 14 сентября 2022
Глупости эти все афродизиаки.
Только деньги возбуждают.
Мамзелькин• 14 сентября 2022
нет универсального аромата, разве что просто чистого тела не помешает)
Не гоню• 14 сентября 2022
Меня возбуждает запах конкретного мужчины. Никакие другие запахи с этим не сравнятся.
автор Советничаю тут • 14 сентября 2022
Ответ дляИграйМойГормон
грошей?
це проституція (як би це не виправдовували). Я про щирі стосунки
Наизнанку• 14 сентября 2022
Це індивідуально.
Якщо чоловік не подобається, то і його запах також.
Я ще не люблю сильні парфуми на чоловіках.
А от запах щойно поголеного приємний.
Може, в пінки для гоління щось додають таке?
Мені на запах приємні нівея, арко і жилетт для чутливої шкіри.
Дружная семейка• 14 сентября 2022
Запах Доместоса. Значит муж помыл унитаз и я его за это отблагодарю
lorena28071970• 14 сентября 2022
Сучасних? Звісно- тільки грошей
Скоро_вчера• 14 сентября 2022
Легкий запах свіжого поту, коли чоловік чи хлопець спітнів ось-ось, ну коли піт ще невстиг засмердітися, в перемішку із красивим парфумом чи дезодорантом.
Начальник Анонимов• 14 сентября 2022
У кожної людини є свій аромат, на який вона реагує відповідно. Погоджуюсь з індивідуальним ароматом чистого тіла. Якщо до парфумів, то тут важлива комбінація клмпонентів, а якщо до окремих компонентів, то особисто я реагую на амбру (і деревинну, і сіру амбру), мускус (може бути і тваринного походження, і синтетичного, але важливе його звучання - його повинно бути в міру, без настирлівості, без кислинки і ’негрязний’)
ИграйМойГормон• 14 сентября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
а чого так категорично? маємо цілком логічний ланцюжок:

у дорослому віці нездатний заробити, щоб забезпечити себе.

Висновок: дурнувате . І навіщо такий кандідат.
Висновок: не пробивний, але спеціаліст
Безперспективно, бо ледаще, не здатне до самокерування та розвитку потрібних навиків.

Ну , ще може бути фізіологічно обмежений. Але то вже зовсім ´ на любителя´.
Начальник Анонимов• 14 сентября 2022
Ответ дляИграйМойГормон

Висновок: не пробивний, але спеціаліст

А яке це має відношення до аромату? Питання автора було про аромат, а не про гроші і ліквідність кандидата на ринку наречених )))