Радостина• Изменено 14 сентября 2022
Ходжу дома, як бомж
І прибирати перестала. Не було в мене такого, щоб посуд горою, виделки чисті закінчились, я і ложкою поїм, але сьогодні і ложок немає, подивимось, як я завтра викручусь)). Підлога реально брудна. Взуття в коридорі валяється, коротше, немає сенсу перераховувати все.
Саме прикре, що і вибиратися із цього стану не хочеться.
От 100 % , що порядок в домі, і догляд за собою залежить від внутрішнього стану.
Як у вас з цим справи
Результат:
вже голосів:
114 (41.3%)
Я веду бомжстайл
79 (28.62%)
Прибираю у вихідні
72 (26.09%)
Регулярне прибирання
11 (3.99%)
Стерильність і чистота завжди
Штора с кисточкой• 14 сентября 2022
Стараюсь убирать и я всегда норм выгляжу. Но срач конечно бывает и часто
Рыжик-пыжик• 14 сентября 2022
Ответ дляРадостина
Я там було до війни, і успішно) У мене безладу в домі останній рік точно не було, от буквально ні разу, а це прям я вирішила за тиждень ,,надолужити,,
Я бажаю Вам якнайшвидше навести лад у всьому!
Радостина
• 14 сентября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Дякую
приємно отримати підтримку) я і посуд вже помила. І на завтра щось планую вже