Daimyo• 15 сентября 2022

Сьогодні вже всі бачили наказ МО

Тому пропоную:
Щоб не було нічого незрозумілого - нехай облік зроблять для дівчат з 18 років, а ніяк не пізніше, як це зробили колись для хлопців, це буде доречніше.
Ті жінки, які хотять стати на облік після 18 років, наприклад в 25-30 років і пізніше, можуть це робити лише на контрактній основі, та за особистим бажанням, так як це робили, та можливо ще роблять наші чоловіки.
Звісно, не тоді коли повним ходом в Україні йде війна, та воєнний стан, а тільки після її закінчення.
Зараз на цьому потрібно зосередити трохи увагу, бо потім буде не до цього, якщо зверху їм щось за рік телгипне в голову.
Повторю, військовий облік, лише з 18 років, не пізніше, а старші жінки, лише за бажанням і тільки по контракту, звісно, якщо вони цього самі захочуть.
Це потрібно щоб Маляр втовкла собі в голову, та зробила все можливе, щоб допомогти жінкам, бо буде нам через рік біда від тих, хто приймає, або ж змінює закони, лише на свою користь, нічого не питаючи жінок України ні про що.
Зрозумійте мене вірно, будь ласка.
Хто коментує Маляр, пишемо їй, пропонуємо вихід з халепи, в яку вони хочуть нас втягнути, не за нашим бажанням.
автор Спогад • 15 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Вы «не розуміли» свою «донечку», а другие доні должны с 18 берцы топтать?
Не всі, а лише ті хто дійсно цього хоче, адже чоловіки теж навчаються, та здобувають освіту і не топчуть берці.
Все повинно бути порівну, тільки з умовою, що дівчата не живуть в казармах, та не виконують, абсолютно ті самі дії, які виконують на воєнній підготовці чоловіки.

oksigen_ks• 15 сентября 2022
Ответ дляТатьяна@..
фото
А на сайте МО нет ничего
Invictusgirl• 15 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
А на сайте МО нет ничего
После минюста будет
oksigen_ks• 15 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Здоров´я перевірити, але ж, потрібно змінювати систему, щоб відношення до дівчат було, не жорстким.
Вы были в военкомате? Вы общались с диванно-военкоматными вояками. Нет? А я да, практику проходила, отправили от училища отличниц базу им делать. И то тварь прапорщик третировал и до слез доводил, хотя он нам никто был, пока уями не покрыла на их языке. Так что после вас и вашей детки остальные туда пойдут, но это не точно
oksigen_ks• 15 сентября 2022
Ответ дляNadiaaaa
Перевірити своє здоров´я можно в лікарнях :) Чи вам хочеться саме в військкоматі???

Не розумію, це вже пошла рознарядка, щоб підтримати пропозиції про армію дівчатам з 18 років, так?
Видимо да. Какую-то альтернативно-одаренную дичь автор несет
автор Спогад • 15 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Вы такая «умная», потому что вашей уже не 18?
Так, моїй доньці вже 27 років, я розумію Вас, тому поясню як повинно бути - якщо дівчина бажає навчатися, вона не стає на облік, а навчається тій професії, до якої кличе її серце, але потім і лише, якщо в неї є бажання, вона може стати на облік, але тільки по контракту, а не так як прописали в законі.
Тільки після того, як дівчина до навчання, чи після навчання за обраною освітою, стала на облік, вона проходить військову підготовку, яка відрізняється від тієї, яку здобувають чоловіки.
Але живе дівчина не в казармі, а вдома.
От і все.
З 18 до 24 років, значно краще було б прописати в тому законі вимоги.
А не так як вони його прийняли, зовсім не думаючи ні про що.
oksigen_ks• 15 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
После минюста будет
Ну как будет, тогда и поверю))

Решка7777• 15 сентября 2022
Ответ дляСпогад
я не хочу ребенку во.
добровольность и все
oksigen_ks• 15 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Але живе дівчина не в казармі, а вдома.
От і все.
Ну кто вы такая, чтобы рассказывать «як повинно бути». Ботяра правительственная? Или кто? Слово добровольно решает всё. А дальше каждый дрочит, как он хочет.
Alexandra• 15 сентября 2022
Нашим женщинам еще и в армии служить, сама по себе идея неплохая, но не в нашей реальности, когда нужно и детей успеть родить, воспитать и карьеру сделать. Но может все изменится в будущем и у женщин будет больше реальных прав
автор Спогад • 15 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Поясню для Вас особисто, як повинно бути, якщо Ви не побачили мою відповідь oksigen_ks - якщо дівчина бажає навчатися, вона не стає на облік, а навчається тій професії, до якої кличе її серце, але потім і лише, якщо в неї є бажання, то вона може стати на облік, але тільки по контракту, а не так, як прописали в законі.
Тільки після того, як дівчина до навчання, чи після навчання за обраною освітою, стала на облік.
Вона проходить військову підготовку, яка повністю відрізняється від тієї, яку здобувають чоловіки.
Але, живе дівчина не в казармі, а тільки вдома.
От і все.
З 18 до 24 років, значно краще було б прописати в тому законі вимоги до жінок.
А не так, як вони його прийняли, зовсім не думаючи ні про що.
До 24 років жінка може народити дитину, та не ставати на облік, це цілком закономірно, теж саме з чоловіками, обирати освіту, військовий облік, одруження, діти.
Все почти однаково, лише з умовою змін, які для жінок повинні бути безперечно.
автор Спогад • 15 сентября 2022
Ответ дляРешка7777
я не хочу ребенку во.
добровольность и все
Звісно добровільно і лише тоді, коли дитина закінчить повноцінно навчання.
А якщо ще й вийде заміж, та народить дітей, то вже зовсім ніяк, не добровільно, та не по закону.
Вони повинні розглянути зміну закону, а ми вже будемо віддавати наших донечок заміж, після навчання, або ж коли вони навчаються у ВУЗІ, та чхати на їх закон))
Хитрість жіноча повинна спрацювати.
Invictusgirl• 15 сентября 2022
Ответ дляСпогад
От і все.
Зачем всем женщинам проходить медкомиссию и становиться на учёт ?
Если по желанию это можно и сейчас сделать
oksigen_ks• 15 сентября 2022
Ответ дляСпогад
От і все.
Не дублируйте ваши простыни.
Достаточно сделать добровольно и отгребтись от женщин в принципе
БонСу• 15 сентября 2022
Бедные перепуганные тетушки, такую зраду у них забрали - еще бы на год точно хватило эти темы строчить по 100 раз в день
Ivetta8• 15 сентября 2022
а дайте ссылку на оф источник с этим приказом, на gov ua, а не скрины.

и этот приказ касается всех женщин, вне зависимости от специальности и профессии?
автор Спогад • 15 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Чому Ви сердетеся, чому не думаєте, як ми можемо врятувати нас жінок, від того клятого закону, який відтермінували лише на рік.
Решка7777• 15 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Хитрість жіноча повинна спрацювати.
по-моему она у Резникова, Верещук и Маляр.. сейчас ((
Svetrise• 15 сентября 2022
Ответ дляБонСу
бабуля тут решила всех обсудить. из какого племя? смотрящих или непосредственно принимающих участие в принятии антинародные законов?

Решка7777• 15 сентября 2022
Ответ дляСпогад
я думаю этот облик для вакцинанции, сейчас в ЗСУ настойчиво предлагают очень
А так свежее от 18-60 фізичні особи для охорони здоров´я-подарок Радуцкому и 4142
автор Спогад • 15 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Всім жінкам не потрібно проходити комісію, от якщо дівчина йде навчатися вона ж проходить комісію, чи не так?
Тому, я пропоную з 18 до 24 років військовий облік, щоб вони зробили, але ж, дівчина може навчатися, а ставати на військовий облік вже ніяк не буде, а далі вона вийде заміж, та народить дітей, час стати на облік повністю вийде, от і все.
Але ті хто бажає, з 18 до 24 років, будь ласка, нехай стають на облік, ніхто не буде їх відмовляти, чи переконувати в зворотньому.
Вихід тільки такий, за рік нам потрібно піднімати цю тему, та намагатися зробити все можливе, щоб щось змінилося для жінок на краще.
Lera-13• 15 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
А на сайте МО нет ничего
Спитала в офіційному чаті на офіційному сайті Мінобр. Скинула посилання на публікації.
Відповіли: ці сайти не є офіційним джерелом.
Спитала чому Мінобр не публікує наказ у себе офіційно

Відповіли: він проходить процедури підготовки до публікації у міністерстві юстиції України.
Через кілька днів наказ буде офіційно опубліковано
автор Спогад • 15 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Не дублируйте ваши простыни.
Скажіть це тим хто прийняв той закон, та відтермінував з якоюсь лише для себе зрозумілою цілью на рік, військовий облік.
Mon1ka• 15 сентября 2022
А никого не смущает, что этот приказ новым приказом отменить могут?
oksigen_ks• 15 сентября 2022
Ответ дляLera-13

Ждём-с
Vikyha23• 15 сентября 2022
Ответ дляMon1ka
А никого не смущает что зеля хоть седня хоть завтра может подписать указ и закрыть всех женщин независимо от наказа мо ?
Так можно что угодно творить и все
Потому что плевать они хотели на конституцию
Решка7777• 15 сентября 2022
Ответ дляMon1ka
Очень, причем в одно прекрасное утро
Решка7777• 15 сентября 2022
Ответ дляVikyha23
Так можно что угодно творить и все
легко((
и прикрыть все сверх карантином
Решка7777• 15 сентября 2022
Ответ дляAlexandra
Поставили бы конкурентную зп и условия туда-вагон желающих был бы
Цвіту і пахну• 15 сентября 2022
Ответ дляЭлли Иванова
И с 18 не надо. Женщинам вообще не надо, никогда и никаким.
++++
У України свій шлях, не треба ні під кого косити.