Обнимашкина• 15 сентября 2022
Что у вас сегодня на ужин?
я сегодня решила борщик сварить с горошком.
Брынза• 15 сентября 2022
банальщина - рис, сардельки, кукуруза с сыром горячая( типа вместо салата).
Ряженка• 15 сентября 2022
Ответ дляВалюшка С.
Хек в фольге и жаренная картошка
О, точно, картошка
у меня будет картошка, запеченая, с сосисками и салатом.
Берегу и стерегу• 15 сентября 2022
Курица по тайски (муж готовит) и спагетти
У меня низкое давление, лежу как амеба какая-то
Малявка-козявка• 15 сентября 2022
Робила картоплю типу ’по міністерські’: куряче філе, цибулька, цукіні, гриби, картопля, сир + салат з всякої зелені, сиру та овочів. На десерт пиріг з чорницею.
Берегу и стерегу• 15 сентября 2022
Ответ дляАстановитесь
Гречка з азу по татарськи, вінегрет
О, да!
Скоро начнётся сезон винегрета
Берегу и стерегу• 15 сентября 2022
Ответ дляТебеОноНадось
Плов и салат
У нас вчера и позавчера был плов из булгура и индейки
Кнопкотык• 15 сентября 2022
Пшенична каша, тушковане філе, вінегрет з квасолею і хліб спекла (правда вийшов не самий вдалий, але можна їсти)
Брынза• 15 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
вы все для меня герои, кто это готовит...
и не говорите, как люди делают это... для меня все, с чем нужно возиться более 20 минут - уже ужас.
Пэрисхилтонша• 15 сентября 2022
Жареный морской окунь и макароны. На большее меня не хватило, мы все дома болеем. Но аппетита нет только у меня)
Кнопкотык• 15 сентября 2022
Дівчата, хочу поділитись
Я завжди тушила голубці на плиті, а всора вперше спробувала в духоці. Я більше ніколи не буду готувати їх на плиті. В духовці як з печі. Ще й кілька кусочків масла поклала зверху.
Мммм
Вот Она Я• 15 сентября 2022
Ответ дляБрынза
И ладно раз и под настроение… так нет же… каждый день
ВЫВсеВрете• 15 сентября 2022
Ответ дляКнопкотык
Дівчата, хочу поділитись
Мммм
Я так в мультиварці скороварці роблю, смакота!
В мене перець фарширований і гриби підлива, квашені помідори
Кнопкотык• 15 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
Просто цікаво, як ви живете, що не готуєте це все?
Без стьобу. І я так хочу.
Я встаю і лягаю з думкою що буду готувати на наст день. В голові одні меню і рецепти.
Є ж жінки які не люблять і не готують. Що їдять їхні діти?!
Без стьобу. І я так хочу.
Малявка-козявка• 15 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
Та що його робити, те що я готувала сьогодні заняло не більше 20 хв., тільки довго запікалось і все. Я зараз більше запікаю ніж жарю і т.п.., це набагато швидше і ’ледачіше’ і смачніше. Котлети роблю тільки в духовці, рибу морську запікаю, картоплю теж часто запікаю, навіть з шкурками, головне добре помити. Пиріг теж пекла, на тісто пішло 5 хв.максимум і на заливку те саме. Було б бажання.
ПЛЮС-МИНУС• 15 сентября 2022
есть отбивные, салат, пюре, гарбузяна каша, гора кишмиша.
но есть я буду персиковый йогурт.