Анонимчик• 15 сентября 2022
Новий будинок собі чи дочці?
Ви живете весь свій шлюб зі своїми батьками в старому будинку, діти підростають. Будинок ремонтуєте, робите там умови ( типу добудова санвузла), ремонт, меблюєте. Але старе є старе. Як його не підлампічуй, але цукерки з нього не зробиш. Навколо старі сараї, літня кухня, погріб, які, поки жива бабуся з дідом, навіть не думай валити. І от дочка закінчує школу, є молодший на 8 років від дочки син. На 3 курсі навчання дочка виходить заміж. До свекрухи йти не хоче. Окремого житла немає. І баььки тимчасом ось уже 5 рік будують новий будинок. Заклали красивий мололий сад, ландшафт біля дому, будинок на етапі чистових робіт заходь і живи.
І от питання ви б в новий будинок запустили молоду сім´ю чи пішли жити самі з сином молодшим, а молодих залишили зі старими дідусем і бабусею в старій хаті?
Коменти, типу хай так рано не одружуються, пропустимо. Є що є. Діти 6 років зустрічались і так вирішили. Їх ніхто не буде відмовляти.
Чисто ваша думка як би саме зі своїми дітьми вчинили, приміряйте ситуацію на себе
Результат:
вже голосів:
689 (88.56%)
Батьки в новий будинок
89 (11.44%)
Дочка в новий будинок
Дама с собачкой• 15 сентября 2022
Ответ дляРепетиторша
Вы так ненавидите своих детей?
Вам какое дело?!
Ход конём• 15 сентября 2022
Ответ дляФима Собак
В якості доброї волі сплачуйте зі сватами 50/50
В якості доброї волі, хай ночують кожен у своїх батьків.
Снежнакомка• 15 сентября 2022
Дуже люблю своїх дітей й усе намагаюсь для них робити, але... Новим будинком ви зробите ведмежу послугу - не буде до чого прагнути. Тільки зароблене своєю працею цінується більш за все.
буреЛОМКА• 15 сентября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Діти самі повинні вирішити, як їм краще.
Не потрібно змінювати їхню думку, та робити те що, саме Вам цікаво, а не їм.
Вони мають право обирати, а Ви підтримувати.
В смысле? Я полжизни строила дом и тут доня выбрала что он ей больше подходит?
Паравозик• 15 сентября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Обирати між життям з бабусею або зйомним житлом. Так вони мають право обирати.
побольшомусекретику• 15 сентября 2022
А якщо вони нічого не заробляють то як будуть дивитися за будинком, платити комунальні. Засруть все! Влаштують гульки, друзі, вечірки. А ви потім будете ремонтувати і прибирати.
Теодор Бастард• 15 сентября 2022
Сами в новый дом, старичков оставить в покое и приходить в гости, а молодой семье - посильная помощь в аренде собственной жилплощади. Вырастут, не разведутся - себе свое сами построят/купят
Фима Собак• 15 сентября 2022
Ответ дляХод конём
І так можна🙂
Анонимчик
• 15 сентября 2022
Ответ дляМиледи
То чим їм не підходить просто зустрічатися і займатися сексом? Саме так живе молодь, поки не має можливості створити сім´ю
Хочуть бути разом постійно. Любов!
Алина-1240• 15 сентября 2022
Себе естественно.дети отдельная семья,и должны сами уметь крутиться в жизни.до 18 родители обеспечивают,потом пинок в самостоятельную жизнь,помощь только в критических моментах
буреЛОМКА• 15 сентября 2022
Ответ дляРепетиторша
Да
Отдайте им новый дом
А младшему сказать, сори ты в пролете, сеструхе нужнее
Миледи• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Хочуть бути разом постійно. Любов!
Це не причина одружуватися, любові ще буде багато
Уточка• 15 сентября 2022
Себе конечно новый дом, дочке на первое время и старый подойдёт. Не устроит пусть свой строят или идут на съем
Пушкининиана• 15 сентября 2022
Діти в старому будинку, поки збирають на своє. Сім´я у новому.
Це за умови що бабуся та дідусь (якщо вони ще живі, я не зрозуміла) - не проти.
Якщо проти то або усім в нове, або молодих на вільні хліби.
АБВГДэшница• 15 сентября 2022
Усім жити у новому будинку. Я з чоловіком 3,5 жила разом з моїми батьками поки на квартиру усі збирали нам окрему. Тепер вже 10 років живемо окремо.
Дама с собачкой• 15 сентября 2022
Автор, А как они дом будут содержать , особенно в отопительный сезон?! Если у них денег нет.
Ход конём• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Хочуть бути разом постійно. Любов!
Раз так любить, то хай йде жити до нього.
Анонимчик
• 15 сентября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Ні, вони хороші діти. Багато вчаться, їздять на конференції, працюють. Вони не з тих, що лиш погуляти
побольшомусекретику• 15 сентября 2022
Я б не хотіла жити зі своїми батьками, краще вже знімати квартиру.
Кружите меня,кружите• 15 сентября 2022
а що самі молодята з цього приводу думають і кажуть? Якщо там розумні діти, то вони може й самі про аренду думають,а ви їм тут свій дім, ’бабусь-дідусів’. І ще питання, а хто глядітиме бабу-діда,як ви переїдете? чи це близько?
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Хочуть бути разом постійно. Любов!
Це прекрасно! От хто хоче, нехай і старається)
Копирайторша• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
А квартиру хто буде платити? Діти підробляють, але гооовна їх задача закінчити навчання. Підробітків вистачає на вдягтися і поїсти
На хрена женились?
Онанимный пользыватель• 15 сентября 2022
Ответ дляРепетиторша
Да
Отдайте им новый дом
И почку. Вдруг не хватит на ’технику и мебель’.
Анонимчик
• 15 сентября 2022
Ответ дляМиледи
Вони дозволу на це не питають. Просто поставили перед фактом
Нервогенератор• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Поживут отдельно значит. А то как ахаться и жениться-взрослые, а жить сами-нет
Пушкининиана• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Значить й жити мають де. Чи теж вас перед фактом поставили, що житимуть з вами?
Фима Собак• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Ну а Ви не спитали у них, де вони планують жити?
Анонимчик
• 15 сентября 2022
Ответ дляДама с собачкой
Ну, у бабусі і дідуся субсидія буде. Батьки поможуть
Миледи• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
І ви поставте перед фактом, що тепер вони дорослі, живуть окремо за власний рахунок.