УжеВотДа• 17 сентября 2022
Скинули задачу за 4 кл. Вирішила. А ви?
1. Який час показує годинник, якщо від початку доби минуло на 10 годин менше, ніж залишилося до кінця доби?
2. Який час показує годинник, якщо від початку доби минуло на 5 годин більше, ніж залишилося до кінця доби?
В інтернеті відповіді є. Але одна неправильна.
Ms. Dolly• 17 сентября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Це задача 4 класу, по-перше, по-друге, добре що вам зрозуміло.
А міні скинула знайома, якій скинула її знайома. І вони не розуміють як її розв’язувати.
В інтернеті вони знайшли відповіді, але їм потрібно було рішення.
+ в інтернеті відповідь на одну задачу взагалі невірна.
Якщо вам не цікаво, навіщо зайшли в тему?
вы знаете, на вашей теме я хорошо поняла недостаток нашей системы образования. Есть основы, который должны быть даны каждому ученику, потому что задачи типа этой - это жизненные простые задачи. И вот эти основы надо давать тщательно и хорошо, чтобы у каждого был шанс их усвоить. А у нас напихают в программу всего и побольше, а основы хорошо не дают. Тут много тем, когда рассказывают какая слабая европейская программа. Но нет, она не слабая. Она дает основы всем, а уже более сложную математику-тем, кому это действительно нужно.
УжеВотДа
• 17 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Ви краще не продовжуйте цей діалог, а то все далі і далі заганяєте себе в тупий в усіх розуміннях кут...бо коли доросла жінка така недалека, то це бідося...
Тільки не відповідайте ’ви це про себе’ чи щось в тому дусі, бо взагалі буде дніще
Чесно дуже неприємно його продовжувати, але я продовжу щоб вам не дай Боже не здалося, що мені немає чого відповісти.
Ви зайшли в тему і почали цей діалог зі мною як людина дуже «ерудована».
Вас напевно дуже образила тема, якщо у відповідь окрім образ у мій адрес від вас ні єдиного посту по суті.
Той кут, то ваші рамки, далі яких ви просто не бачите, тому вам і здається, що я кудись себе заганяю.
Цей діалог дійсно не слід продовжувати саме вам, бо як-то кажуть «у вас ус отклеился» - ваш рівень інтелекту видає ваш примітивний сленг
Отполированный Артем• 17 сентября 2022
Ответ дляУжеВотДа
УжеВотДа
• 17 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Чудовий вихід із ситуації (діалогу) 😆