Девочки, неужели что-то действительно там происходит? В Николаевском Ваньке куча постов что перестрелки, взрывы гранат и т.п. ещё на днях писали что б херсонцы в 17-20 числах не бродили по городу без надобности
Вся такая в белом• 17 сентября 2022
Что вам не понятно,ванёк четко написал разборки у русни с кадырОвцами.Пусть суки перебьют друг друга.
Ответ дляИринаКа
Не закривайте
Сьогодні щось теми ніякі, а треба ж десь посидіти) я себе тільки з кухні випустила, фільм ще не вибрала, є 4 серія дому драконів, але то на самий кінець дня)))
Та я так розумію, що в цьому розділі сам не можеш закрити, навіть якщо і захочеш) немає такої функції, давно вже писали
Tatka Kiev• 17 сентября 2022
Ответ дляVetas78
Интересно какой район ?
Живу в центре. Окна на жд вокзал. Тишина
Писали біля Антонівського моста