СмирноваН• 17 сентября 2022

Херсон?!

Девочки, неужели что-то действительно там происходит? В Николаевском Ваньке куча постов что перестрелки, взрывы гранат и т.п. ещё на днях писали что б херсонцы в 17-20 числах не бродили по городу без надобности
ИринаКа• 17 сентября 2022
Ответ дляLizavel
ГУР советчицу тоже мониторит)
То чого ж тут досі купа кокошників?
Sara-a• 17 сентября 2022
Ответ дляLizavel
ГУР советчицу тоже мониторит)
Так здесь все с телеги
Что им интересного?
автор СмирноваН • 17 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Там версії змінюються по ходу зйомки. Остання - дрг укров пробралися до адміністрації (центр, на хвилиночку), але доблесні орки їх вичислили, почали стріляти, а укри побігли до жд вокзалу (ну, щоб білети не прогоріли, ціни ж огого))), там їх і зажали. Кінцівки ще немає)
Бо ще не придумали скількох зловили 10000 чи 100000
aleksey.bo• 17 сентября 2022
По реакції аудиторії в ’Труха Україна’ я так зрозуміла, що то вони самі там щось влаштували і поки ЗСУ там ні при чому.
sobacura• 17 сентября 2022
Читала такий пост :
’Немає ніяких боїв за участі ЗСУ у Херсоні

Схоже на дружній бій серед орків

Тепер вигадали ’українську ДРГ’😂

Кілька днів тому вони вигадували ’висадку десанту’ в Енергодарі та на Кінбурнській косі🙃

Орки вигадують неіснуючі ’перемоги над укрДРГ’, а деякі ведуться😢’
nikolayev• 17 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Ага, і оркі такі почитали Порадницю, і подумали ’раз зсу вже в Херсоні, то пішли ми назад, додому’
Ой мамочка, тут уже и Путин где то под анонимом сидит! И разведки ихние
ольгалев• 17 сентября 2022
Ответ дляhrushyk
Як діти малі,чесне -слово
Носяться з тим «тихо-тихо»,як з писаною торбою
Типу орки не знають і без нас ,що,де і як
Особенно кто говорит тихо, даже не в курсе где линия фронта... и насколько сейчас реально прорваться в город...
ИринаКа• 17 сентября 2022
Ответ дляnikolayev
Та у шизодіда в бункері ніби інету немає
ИринаКа• 17 сентября 2022
Ответ дляsobacura
Читала такий пост :

Схоже на дружній бій серед орків

Тепер вигадали ’українську ДРГ’😂

Доречі, не виключаю, що були якісь внутрішні розборки, а тепер, щоб по шапці не дали, шукають варіант прикрити свої дупи. Ну, як версія
sobacura• 17 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
https://www.tiktok.com/@doublemusician/video/71424...
Klodia• 17 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Да, Залужный, когда просит соцсети и форумы молчать, именно так и думает, как вы написали, точно.
автор СмирноваН • 17 сентября 2022
Ответ дляsobacura
Читала такий пост :

Схоже на дружній бій серед орків

Тепер вигадали ’українську ДРГ’😂

Значить будемо надіятися що вони там один одного повбивають, менше нашим роботи буде
ИринаКа• 17 сентября 2022
Щось пропагандони мовчать. Помьот скопипастив пост з вєсті Криму, симоньянша все роздуває тему про ’дам в задню’ чи ’не дам в заднюю’. Не можуть з версією визначитись, бо сова на глобус не налазить
sobacura• 17 сентября 2022
Ответ дляСмирноваН
То тупа кіношка для своїх ( всього на всього
ИринаКа• 17 сентября 2022
Ответ дляsobacura

Перший комент ’сцююю’
ИринаКа• 17 сентября 2022
Ответ дляKlodia
Точно, але не виникало думки, що то прохання не до бабів, а до тих, хто знімає місця прильотів, військових, які іноді зайвий контент викладають, вихваляючись, де вони і що у них є? Нє?
sobacura• 17 сентября 2022
Ответ дляИринаКа

Перший комент ’сцююю’
aleksey.bo• 17 сентября 2022
Ответ дляsobacura
Читала такий пост :

Схоже на дружній бій серед орків

Тепер вигадали ’українську ДРГ’😂

Так, нещодавно вони типу знищили баржу з нацистами в Каховському водосховищі біля ЗАЕС. Ну може якийсь туюбень і схаває це, але місцеві добре знають, що то за ’баржа’, бо вона там знаходиться з часів гітлера.
Коментарі зайві - це діагноз ’ довбоїбізм’
автор СмирноваН • 17 сентября 2022
Ответ дляsobacura
Скоріше всього що так, бо ще здивувалась, що сєпарський чп Крим так швидко виклав
S-lana• 17 сентября 2022
Начебто пишуть що зачепилися кадирівці з фсбєшніками.Побажаємо ’щастя’ обом сторонам!
автор СмирноваН • 17 сентября 2022
Ответ дляS-lana
Як хтось писав в коментах, щоб наші прийшли і тільки на совочок змели
lilu1990• 17 сентября 2022
Ответ дляS-lana
Кадыровцы и ФСБ - давние ’друзья’.))) Это наверняка самая правильная версия
автор СмирноваН • 17 сентября 2022
Короче расходимся, сори за кипиш
автор СмирноваН • 17 сентября 2022
Ответ дляlilu1990
Там уже такая куча их + мобики с днр-лнр, вагнеровцы они все между собой сраться последнее время начали.
Быстрей бы поубивали там друг друга
sobacura• 17 сентября 2022
Ответ дляaleksey.bo
Я довго з того сміялась )))
От прямо булівуд, індійське кіно )))
ИринаКа• 17 сентября 2022
Ответ дляСмирноваН
Короче расходимся, сори за кипиш
Не закривайте
Сьогодні щось теми ніякі, а треба ж десь посидіти) я себе тільки з кухні випустила, фільм ще не вибрала, є 4 серія дому драконів, але то на самий кінець дня)))
ИринаКа• 17 сентября 2022
Бачили?)
https://t.me/XYKYIV18/13834
Мелитрисса• 17 сентября 2022
Там сейчас ничего не понятно и никто вам толком ничего не скажет сейчас.
freedom_2015• 17 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Бачили?)
https://t.me/XYKYIV18/13834
ну трохи не встиг виключити )))
ИринаКа• 17 сентября 2022
Ответ дляМелитрисса
А вам вже розповіли?