Безберлоги.ру• 18 сентября 2022

Майбутня вчителька колишня мого чоловіка.

На наступний рік син йде до першого класу. Постало питання до якої вчительки віддати дитину. Моя подруга, з якою ми дружимо сім´ями, і діти дружать між собою, віддає свого сина до колишньої мого чоловіка. І переконує, що б і ми з ними йшли. Вона, дійсно, найкраща, всі її хвалять. Але в моєму випадку є багато " але". Хоч вже багато часу пройшло, і у неї своє життя. І заміж вийшла вдало. Раз на рік чоловік їй змінює автомобілі. Фото з подорожей... Тобто на мого точно не буде претендувати. Але її зовнішність. Вона струнка, стильна, доглянута. Абсолютно інша,ніж була в молодості. Я постійно буду хвилюватися, що у чоловіка можуть знову з´явиться почуття. У них тоді було все серйозно і діло йшло до весілля. Але він зустрів мене і її покинув. До речі, і чоловік мене переконує, щоб сина віддавати саме до неї. Але аргументує тим, що вона розумна і не бере подарунки від батьків. Йому такий підхід подобається. Та я ще думаю про відношення. Не обов´язково, що вона буде відриватися на дитині. Але ж це діти і все може статися в колективі. А я одразу буду думати, що все спеціально проти моєї дитини, бо ж ображена жінка ітд.
Навіть не думала, що опинюся в такій трешовій ситуації. Зараз я на 80% налаштована віддавати дитину в інший клас. Я, реально, буду спокійніша. Бо школа ще не почалась, а я вся на голках.
Крутышка-Пышка• 18 сентября 2022
Звісно до другої вчительки, які роздуми.Вона ж завжди пам´ятатиме, що це син колишнього. Воно вам треба?

Меряю от 0• 18 сентября 2022
Учительница пашет как лошадь , ну яка там ухоженность, работка не для дивных тонких девушек. Ну как можно вообще даже спрашивать, о таком, другая школа это первая мысль которая должна была прийти.
Ненавязчивый синтезатор• 18 сентября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Вы и жевали сопливый сюжет автора, но я вам видимо напортила.
Извините))
Удалено администрацией...
А у нас макарошки• 18 сентября 2022
Я бы не отдала
Жерица ночи• 18 сентября 2022
Автор, тема состряпана бездарно.
Много сюжетных несостыковок
Жерица ночи• 18 сентября 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Удалено администрацией...
Иногда полезно думать.
Но это не пол вас.
Жерица ночи• 18 сентября 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Удалено администрацией...
Автор, вы зашли с другого акка всем тут хамить?

Вы не расстраивайтесь, что вас раскусили, пишите ещё.
Карта мордвы• 18 сентября 2022
Я бы не то , что к ней ребёнка не повела , но выбрала б другую школу .
ФруктЕщеТот• 18 сентября 2022
Ответ дляКарта мордвы
Теж вище писала про іншу школу, а не інший клас

Незламна• 18 сентября 2022
Каждый год автомобили меняет? Чтоб она на них в школу ездила?) и когда она путешествовать успевает?
Ещё и стильная, ухоженная.
И все это, чтоб в школе за неё порадовались.
Ручки-Крючки• 18 сентября 2022
Я бы себе весь мозг сожрала, если бы отдала ребенка к бывшей. Однозначно в другой класс. А еще лучше, в другую школу, чтобы они с мужем не встретились.
Додекаэдр• 18 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Дякую, дівчата, за ваші думки. Мій емоційний комфорт не менш важливий, ніж комфорт моєї дитини. Тому точно буде інша вчителька.
автор, зараз ще йде війна, може буте всяке: або Ви поїдете за кордон, або вона.... Ще дуже багато може змінитися за рік, а Ви вже себе накрутили і напилися купу таблеток... Ясно те, що ’добрі люди’ Вам наговорили пліток. якщо чоловік не здогадується, що Ви знаєте і не проти, щоб дитина йшла до неї, то значить вони не залишились ворогами. Але погано те, що у Вас кууупа комплексів і з цим треба щось робити. Я також віддавала дитину в 1 клас в супер школу і до супер вчительки, а через рік переїхали в інше місто і там до закінчення 4 класу ще 3 вчительки помінялось (Київ). Головне в початковій школі - піша доступність ІМХО
Жерица ночи• 18 сентября 2022
Ответ дляНезламна
Ещё и стильная, ухоженная.
Это в ПГТ, где набирают 5 классов на всю деревню.

И тут учителька каждый год, то на майбахе, то на Мерседесе 🤣
Фантасмагория• 18 сентября 2022
Ответ дляНезламна
Ещё и стильная, ухоженная.
Ну и чтобы автору насолить.
Она ещё тогда, когда бывший убег, Решила стать лучшей учителькой в райцентре, чтобы учить всех его детей.
А автор чтобы нервничала!

Такая медленная и сладкая месть!🤣
Фантасмагория• 18 сентября 2022
Ответ дляДодекаэдр
Або заберуть чоловіка на фронт.
СКИБИДЫШь• 18 сентября 2022
Отдать к другому учителю однозначно. Зачем вам этот треш 4 года.
Гидроусилитель руля• 18 сентября 2022
А чого ви вирішили,що вона ображена?
Додекаэдр• 18 сентября 2022
Ответ дляФантасмагория
Або заберуть чоловіка на фронт.
це так смішно?
СКИБИДЫШь• 18 сентября 2022
Всем будем лучше, если ваш ребенок будет учиться в другом классе.

Ляля Убийвовк• 18 сентября 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Удалено администрацией...
Если вы так в жизни общаетесь, то он побежит к этой учителке роняя тапки((
Прогноз неутешительный для вас, автор(
Агент Пинкертона• 18 сентября 2022
Оно вам надо, будете думать об этом постоянно и это капец своей психики и отношениям.
У меня была/есть сейчас примерно такая же ситуация, но и изменить ее сложнее, чем у вас.
Гидроусилитель руля• 18 сентября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
На следующий год документы подаются не ранее, чем в январе. А то и позже.
Поэтому тема тролячья.
Чого це ’тролячья’?
Скільки тут залишилися до того січня?
12 галюцинаций• 18 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Щоб тільки не роман про любовний трикутник.
Ну, может Вашего мужа всколыхнет, что-то. А ей это зачем?
Была у меня тоже как-то любовь любовная, даже замуж собиралась за него. И тут меня отправили на стажировку на год. А через год, я уже была совсем другой. У меня своя жизнь, у него своя и когда мы встретились, спустя лет 15, я поняла, что в молодости совершенно не разбиралась в людях. Да, он мне пытался что-то там писать на почту, но мне это не нужно.
КтоЕслиНеЯ• 18 сентября 2022
Бачите як в житті буває,повезло їй,що він її покинув.
Я только за!• 18 сентября 2022
Ответ дляДодекаэдр
це так смішно?
Да ну перестаньте.
Нет у автора ни мужа , ни ребёнка.
Сидит какая-то школьница сочиняет в воскресенье)
Поэтому можно и посмеяться.

Муж на фронт

А автор с учительницей «колишней бывшей»
На майбахе захраницу в Германию на пособия🤣🤣🤣

Давайте уже добавим драматизму!

А то как-то мало экшина в истории.
Моська-слон• 18 сентября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Поэтому тема тролячья.
Подаются в сентябре. Помню как бегали, чтобы до 1 октября записаться.
Ляля Убийвовк• 18 сентября 2022
Ответ дляМоська-слон
Да-да!
К бывшим только так и подают.

В сентябре за 2 сентября «до»
Ляля Убийвовк• 18 сентября 2022
Ответ дляНезламна
Ещё и стильная, ухоженная.
На школьных каникулах, а потом пишет «как я провёл лето».

И автора сына будет читать сочинения, будет все про их семью знать)
Фрикаделька• 18 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Я би віддала 100% до іншої вчительки,нашо ті нерви кожного дня
ЛюблюДевчонок• 18 сентября 2022
Ответ дляМеряю от 0
Не смешите. Если она работает только учителем младших классов - там напряга не много. И в 5 уже дома.