Безберлоги.ру• 18 сентября 2022

Майбутня вчителька колишня мого чоловіка.

На наступний рік син йде до першого класу. Постало питання до якої вчительки віддати дитину. Моя подруга, з якою ми дружимо сім´ями, і діти дружать між собою, віддає свого сина до колишньої мого чоловіка. І переконує, що б і ми з ними йшли. Вона, дійсно, найкраща, всі її хвалять. Але в моєму випадку є багато " але". Хоч вже багато часу пройшло, і у неї своє життя. І заміж вийшла вдало. Раз на рік чоловік їй змінює автомобілі. Фото з подорожей... Тобто на мого точно не буде претендувати. Але її зовнішність. Вона струнка, стильна, доглянута. Абсолютно інша,ніж була в молодості. Я постійно буду хвилюватися, що у чоловіка можуть знову з´явиться почуття. У них тоді було все серйозно і діло йшло до весілля. Але він зустрів мене і її покинув. До речі, і чоловік мене переконує, щоб сина віддавати саме до неї. Але аргументує тим, що вона розумна і не бере подарунки від батьків. Йому такий підхід подобається. Та я ще думаю про відношення. Не обов´язково, що вона буде відриватися на дитині. Але ж це діти і все може статися в колективі. А я одразу буду думати, що все спеціально проти моєї дитини, бо ж ображена жінка ітд.
Навіть не думала, що опинюся в такій трешовій ситуації. Зараз я на 80% налаштована віддавати дитину в інший клас. Я, реально, буду спокійніша. Бо школа ще не почалась, а я вся на голках.
Блoшка-матрешка• 18 сентября 2022
Ви в селі живете?

ФруктЕщеТот• 18 сентября 2022
Прям сюжет для роману )
автор Безберлоги.ру • 18 сентября 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Ви в селі живете?
Ні,в місті. Набирається 5 класів.
Ляля Убийвовк• 18 сентября 2022
Какая школа и какой первый класс. Вы в курсе, что на дворе 19 сентября?
гражданинГрубиян• 18 сентября 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Прям сюжет для роману )
Аннотация к сериалу)
автор Безберлоги.ру • 18 сентября 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Прям сюжет для роману )
Щоб тільки не роман про любовний трикутник.
автор Безберлоги.ру • 18 сентября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Ні, я не в курсі.
Yulenka4• 18 сентября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
На следующий год написано же
ВыФсеВрете• 18 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Ні,в місті. Набирається 5 класів.
отдавайте к другой и не мучайтесь

ФруктЕщеТот• 18 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Тоді іншу школу обирайте )
Сірничок• 18 сентября 2022
Та в другой конечно же. Нафига вам эти высокие отношения??
Ляля Убийвовк• 18 сентября 2022
Ответ дляYulenka4
На следующий год написано же
На следующий год документы подаются не ранее, чем в январе. А то и позже.
Поэтому тема тролячья.
Yulenka4• 18 сентября 2022
Не, не надо к ней , странно что муж сказал к ней можно, мой вообще не заикается о бывших
автор Безберлоги.ру • 18 сентября 2022
Ответ дляYulenka4
Він про неї ніколи не говорив, а я не питала. Взагалі чоловік мій думає, що я нічого не знаю)
Yulenka4• 18 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Ну он же сказал можно к ней пойти
автор Безберлоги.ру • 18 сентября 2022
Ответ дляСірничок
Скоріше за все так і буде. Бо мої нерви мені дорожчі.
Ляля Убийвовк• 18 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Ага!
Только откуда-то знаете, что ушёл от неё к вам)))
Бежал прямо из-под венца)

Ведь у них все шло к свадьбе.
Но вам он этого никогда не говорил, а сорока принесла на хвосте.

Автор, нельзя так топорно тролить. Идите готовьтесь ещё
Лика-прилипка• 18 сентября 2022
К другой однозначно. Вы себя изведете даже если там ничего и не будет.
автор Безберлоги.ру • 18 сентября 2022
Ответ дляYulenka4
Ну он же сказал можно к ней пойти
Бо ж люди говорять. Він типу ще десь чув за неї хороші відгуки.
Він взагалі не колеться, що то його колишня.

Сірничок• 18 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Та конечно. По опыту двух детей скажу, что для первой учительницы главное не то, что она подарки не берет или ее ум, а то, как она относится к детям. Чтоб не отбила желание к учебе, чтоб умела находить подход к ребенку.
автор Безберлоги.ру • 18 сентября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Ага!
Бежал прямо из-под венца)

Ведь у них все шло к свадьбе.

А що для того, щоб дізнатися то потрібно першоджерело? Світ не без ’ добрих’ людей.
Я только за!• 18 сентября 2022
Харе сочинять)
Никто не ведёт в сентябре первоклашек аж на следующий год.
90x60x90• 18 сентября 2022
Та віддавайте до неї
Буде дивитися і радіти, що відвело від такого лошари))
автор Безберлоги.ру • 18 сентября 2022
Ответ дляЯ только за!
Харе сочинять)
Так і я не веду. Поки плани, думки і накручування.
автор Безберлоги.ру • 18 сентября 2022
Дякую, дівчата, за ваші думки. Мій емоційний комфорт не менш важливий, ніж комфорт моєї дитини. Тому точно буде інша вчителька.
Ненавязчивый синтезатор• 18 сентября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Удалено администрацией...
Я только за!• 18 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Шото вы поздно взялись з думками.
Надо было ещё год назад.

Она может в декрет уйдёт за это время))
Гадаю_По_шнуркам• 18 сентября 2022
Ей нужен ваш муж 300 лет...у нее все хорошо, своя семья.
А если вдруг будет нужен, то разницы в том, где учится ребенок нет никакой.
У вас комплеесы, что вы хуже выглядите?
Ляля Убийвовк• 18 сентября 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Удалено администрацией...
Вы и жевали сопливый сюжет автора, но я вам видимо напортила.
Извините))
Сфера влияния• 18 сентября 2022
Я бы принципиально не отдавала !!!!! Нафиг мне эти мысли потом !! Нет и все !