Запретный фрукт• 18 сентября 2022
Потап вернулся. Видимо таки близится конец войны
Читаю ТСН новости противно
Працювали багато, зробили дуже багато. Настя вже розповідала, що ми, як сім´я волонтерів, назбирали 75 мільйонів гривень. Тепер можу впевнено сказати, що ми йдемо до суми в 100 мільйонів гривень", - розповів про свою діяльність Потап.
Також Потап розповів, що в Барселоні були біженці, яким вони з Настею Каменських допомагали:
"Один із перевалочних пунктів, який ми називали наша рукавичка, тому що там мешкало по 25, по 30 людей одночасно. Це переселенці, це наші біженці, яким ми допомагали. Це було під Барселоною", - поділився Потап.
Водночас репер зізнався, що лише повернувшись додому, він зміг трохи перепочити: "Я повернувся давно вже і тут відпочив. Тому що я зупинився. Я приїхав додому. Видихнув. Тому що неймовірний графік, неймовірна кількість концертів", - сказав продюсер.
Також Потап додав, що не відчував хейту у свій бік через те, що, мовляв, він не повертався тривалий час до України:
"Ні. Я не відчув, що стало більше хейту, я відчув, що хейт став більш спрямований і спрямований не лише нами, українцями. Я розумію, що хейтом керують. Не піддавайтеся хейту, тому що хейт зараз - це зброя у ворога в руках", - прокоментував репер.
Розповів Потап й про те, чи писали йому російські зірки зі словами підтримки:
"Деякі мені написали після Бучі, не буду називати хто, вони дуже просили. Вони українці, одесити, він каже: "Я одесит". Я кажу: "Який ти одесит, якщо по Одесі стріляють, а ти мовчиш, а ти в Дубаях викладаєш ікру? Ну, хоча б це не роби. Якщо ти одесит, підтримай свою країну". Писали, писали багато. Ми взагалі прийняли дуже активну позицію в інформаційній війні від початку повномасштабної війни, тому що опинилися там, і перше завдання було - прорвати цю завісу інформаційну. І Настя, і я писали, телефонували до всіх українців, виходили в ефіри. Я навіть чув, коли спускався з другого поверху, як Настя каже: "Ти не можеш називатися українкою. Я зроблю все, щоб тебе позбавили українського громадянства". Це до нашої одної співачки", - розповів Потап.
Я и до этого не была поклонником его творчества, а это всё омерзительно. И самое главное, все равно люди забудут и он будет зарабатывать в Украине своими шоу и концертами.
Уверена на все 100% что если бы были ракетные обстрелы как в мае/июне, продолжал бы сидеть заграницей
Anita123-13ef• 18 сентября 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Та немерено наших мужиков сидит за границей. Этот хоть какие-то деньги привезёт на помощь
++++ якщо дійсно нашій армія допомогає, то толку більше, ніж би там сидів
Anita123-13ef• 18 сентября 2022
Ответ дляБольшой секретик
а как Вы его возвращение связали с концом военных действий? может он просто инвалидность себе купил и может выехать в любое время?
я лично не вижу предпосылок, сам Зе заявляет что не хочет договариватся
Ви ж розумієте,які там умови, що й сенсу немає розмовляти з тими нелюдямт
Anita123-13ef• 18 сентября 2022
Ответ дляВкаблучках
Думаєте теж Совєтчіцу читає і злякалася, що Вовку уведуть?
😂👍
Вкусныйпончик• 18 сентября 2022
Артисти ж можуть виїжджати, то ж як повернувся так і виїде , якщо шо.
Anita123-13ef• 18 сентября 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Аж смішно читати біженці у барселоні! Притому що країна фін. Підтримки не давала нічкої а за свій кошт у барсі дорого сидітити посуточно, а на місяць то ти ще й орендуй те житло!
І так все ясно, що їх попередили про війну, вони взяли мамок під руки і поїхали тіпа у відпустку, а тепер придумують байки про їх тернистий шлях допомоги україні. Вони мені і раніше ніколи не подобались, якісь слизькі та відразливі, а зараз ще більше не подобаються.
Мені казали, що расісянападе, я не вірила. Людина яка це казала, вивезла свою сім´ю під границею за тиждень до. Це сім´я в яких я працювала з дітьми, і вони дуже віддалено до влади мають відношення, і чим ця інформація мені допомогла? Нічим. Хто б нам допоміг тоді в інших країнах, за тиждень до? Ніхто. За свій рахунок не було що робити там, бо рахунку не було як такого. Тому розмірковувати а якби, то.... Немає сенсу. Скількі людей не виїхали з окупації, коли ще мали таку можливість ?
Ответ дляStrelka_007
Ніхто не бачив тих мільйонів, зібраних орденоносними друзями президента. В те що люди і бізнес збирають на байрактари і супутники вірю цілком.
В Потапів і Насть за кордоном, вибачте, не вірю.
По вере Вашей, да будет Вам.
Я буду верить. Не хочу чтоб в моей жизни было недоверие еще и к нашим людям. Каждый дает/давал по своим возможностям/по своей доброте душевной.
Шкиренко Юля• 18 сентября 2022
Ответ дляnenatasha
Якщо дійсно зібрали стільки коштів та передали їх в потрібні руки, то чому ви його обсираєте?
Ви більше передали на армію?
Чи можна бути волонтером тільки перебуваючи в Україні?
Мене більше бісить не Потап і те, де він був півроку, а те, що Кошовий знов регоче в ефірі і намагається жартувати. Те, що його рожа та його колег з кварталу репається вже. Те, що повертають всі розважальні програми, щоб люди так і про війну забули, бо вона надовго(
Та кому потрібні зараз ці жарти.
Ви більше передали на армію?
Та кому потрібні зараз ці жарти.
Ну Кошовий зробив не менше
Я взагалі ні Квартал не люблю, ні за Зеленського не голосувала. Але те, що він постійно і багато допомагає, знаю точно. Вони живуть по сусідству, організували штаб. Все літо багато їздив в Харків: возили їжу, медикаменти. Я підключилась до їх чату, бачила діяльність. Дуже швидко реагував на запити переселенців в Києві, такі як: дитині треба терміново суміш, бо без батьків привезли маля в лікарню. Їхав сам і купував великими партіями, причому там в рамках година-дві після запиту. Змінила про нього думку після цього
Julia 2020• 18 сентября 2022
Ответ дляXlimit
Вообще без понятия кто это. Я далека от политики. Тема о Потапе. У вас оффтоп, на другом форуме вас бы уже забанили.
Вам же предоставили функцию самостоятельно блокировать флудильщиков, хамок, и провокаторов
Ответ дляБутербродница
Как же они держат нас за быдло
Начиная от верхушки власти, заканчивая шоу бизнесом
Так и реально, работает же это!
Арестович сказал, что он думает о нашем народе и что нужно просто тупо врать
Так и реально, работает же это!
а де можна послухати? скиньте будь-ласка посиланнячко))