ПП-шница• 18 сентября 2022

А що з некстом? Місяць не можу зробити замовлення

Пише зверху на сайті проблема з доставкою в усі регіони?
Що це значить?
Уси-пуськи• 18 сентября 2022
Моє замовлення зараз в дорозі. Там зазначено в які регіони не доставляє. А так взагалі все працює. Якщо ви про некст юа
куркулиха• 18 сентября 2022
у меня тоже не получалось с телефона
сделала на компе
сайт суперглючный
неДоПриличий• 18 сентября 2022
У мене чомусь перестав відкриватися некст.юа (
куркулиха• 18 сентября 2022
на телефоне у меня только в браузере гугл хром открывается
Где тут 0?• 18 сентября 2022
Есть мнение что нужно писать в тех поддержку, а не ныть на форуме
палка-копалка• 18 сентября 2022
я замовила 6.09, отримала 17.09 Львівська обл - потрібно було зробити новий акаунт з новою адресою
Грибной_Дождик• 18 сентября 2022
Ответ длянеДоПриличий
Я після цього натиснула boys і все відкрилось. Правда англійською, але то вже таке... Замовлення в дорозі
неДоПриличий• 18 сентября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Дякую ) Відкрився. На початку серпня замовляла, то все ок було