Дівчатка, підкажіть, чи варто замовляти прикраси на Eva Silver? Підібрала на сайті собі кілька прикрас, та сумніваюся. Дивилася по звичайних магазинах та нічого не сподобалося. На фото - один із варіантів
lenalenok30• 18 сентября 2022
Да, у меня есть их один комплект и пару колечек. Обычные серебряные украшения. С магазином все ок. Колечки прислали того размера, что и заказывала. Все красивое