Бесконечность-не предел• 18 сентября 2022

Надбавка до пенсії, горні зараз є?

Підкажіть будь ласка
Ms. Iphone• 18 сентября 2022
А шо це за надбавка? Для тих, хто в горах живе, я так розумію. А в чому там суть?

english book• 18 сентября 2022
Новина за 17.082022

Пенсіонери, які проживають в гірських населених пунктах, мають право на 20%-ву надбавку. На додаткові виплати мають право в тому числі і переселенці.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Вікторію Поляковську під час телемарафону.
автор Бесконечность-не предел • 18 сентября 2022
Ответ дляMs. Iphone
+20 до пенсіі мали регіони Львівська, Івана Франківська , закарпаться область
Не можу знайти точнішу інфу по місцевості
Ms. Iphone• 18 сентября 2022
Ответ дляenglish book
Новина за 17.082022

Нічого собі! У мене зараз бабуся там зі статусом впо.
Хоча сумніваюся, що це працює..
Ответ дляMs. Iphone
Хоча сумніваюся, що це працює..
Узнавайте
Там было 700 населенных пунктов, кто имеет эту доплату
Ms. Iphone• 18 сентября 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Узнавайте
Дякую! Але ж вона впо, не місцева. Але скажу їй. Нехай спитає.
Ответ дляMs. Iphone
Як я зрозуміла беруть якусь довідку , що людина там проживає

Ms. Iphone• 18 сентября 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Довідка є!
Дякую. Залишилось знайти законні підстави, щоб було з чим йти до соцзахисту.
А взагалі: яка шкода від проживання в горах?
english book• 18 сентября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Довідка є!
В Україні налічується 714 гірських населених пунктів, які розташовані на території 86 територіальних громад та входять до складу 16 районів у 4 областях (Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій). Розвиток гірських територій України є пріоритетним завданням Мінрегіону у рамках реалізації Державної стратегії регіонального розвитку.

Відповідно до Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні», до гірських населених пунктів належать міста, селища міського типу, селища, сільські населені пункти, які розташовані у гірській місцевості, мають недостатньо розвинуті сферу застосування праці та систему соціально-побутового обслуговування, обмежену транспортну доступність.

Основним критерієм віднесення населених пунктів до категорії гірських є їх розташування на висоті 400 метрів і вище над рівнем моря.

Мешканці гірських населених пунктів мають низку пільг. Зокрема, для них розмір державних пенсій, стипендій, всіх видів державної матеріальної допомоги збільшується на 20%, а тарифні ставки та посадові оклади працівників підвищуються на 25%.
автор Бесконечность-не предел • 19 сентября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Довідка є!
Чисті легені