парИла я парИла• 19 сентября 2022
Захворіла за пару днів до КС
Всім привіт! Зараз в мене 38 тижнів + пару днів. На пт назначене планове КС, а я умудрилась застудитися.
Наче нічого серйозного, але постійно чихаю і ніс закладає то мушу висмаркуватися часто.
Цікавить чи цей стан не шкодить дитині і чи треба здаватися на пару днів раніше у патологію. До лікаря подзвоню ще, але хочу почути думку інших мамочок.
І може ще підкажете як по ідеї мають діяти в пологовому якщо я до них явлюся з срплями по коліна. це мене окремо мають поселити чи селять в палати з іншими вагітними?
Языката Хвеська• 19 сентября 2022
У мене така ж ситуація була напередодні кс. Мене поклали в лікарню, там є спеціальне відділення для пологів з патологією, трохи підлікували, і з остаточними проявами хвороби зробили операцію. Згодом почався ад, виходило мокротиння, і потрібно було його відкашляти, при цьому напрягався живіт(