Леплю из пластилина• 18 сентября 2022
Терпіти не можу готувати. Оцініть меню дитини на день.
Сніданок: молочна каша з медом, маслом та ізюмом. На десерт - кавун.
Обід: відварений хек + свіжі овочі+вівсянка на воді. Десерт - фрукти (груша, яблуко, виноград).
Вечеря: творог зі сметаною солодкий, десерт - горішки.
Рідкого немає, але вони супчик щодня в школі їдять.
Трохи гризе совість, що не виготовляю, але мені здається, наче, повноцінно/збалансовано - подивіться свіжим оком.
Дикая Роза• 18 сентября 2022
Нормально. В мене сьогодні сосиски і піца. Мать года блин
лежу в ліжку, змучена.
Леплю из пластилина
• 18 сентября 2022
Ответ длялаМпочка
все зависит от возраста и объема порций. по написанному сказать сложно
6 і 7 дітям
Леплю из пластилина
• 18 сентября 2022
Ответ дляГрабля
Забагато цукру, а так норм. Якщо їсть овочі, то супер, мій не їсть (
Поки писала,теж подумала, що трішки багато. Але саме цукор - лише в сир ввечері. Інше - мед та фрукти, якби не зовсім цукор.
Комиссия50%• 18 сентября 2022
Вечеря якась скромна. Мої б таке не їли, та головне, що вашій дитині подобається. Моїм на верерю давай пюре з котлетою або іншим м`ясом. У вас взагалі м`яса немає.
Леплю из пластилина
• 18 сентября 2022
Ответ дляЛапка
Фрукти треба їсти перед основною їжею... а так норм.
Ну, так, але це дорослим - малі потім не їдять, сидять колупаються(
ЛюблюДевчонок• 18 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
І мед і фрукти - цукри. І мало білка.
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2022
Ответ дляЛапка
Як це? Банани їмо перед борщем?
Yellow berry• 18 сентября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
І мед і фрукти - цукри. І мало білка.
Молоко, риба, творог це ж білки
Аноним Анонимыч• 18 сентября 2022
Ответ дляДикая Роза
лежу в ліжку, змучена.
Нет, ’мать года’ - это я. Вообще не готовлю
Лапка• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Як це? Банани їмо перед борщем?
Яблуко перед борщем? Поцікавтесь як отримати більше користі від їжі.
лаМпочка• 18 сентября 2022
если дети школьники - по калориям не дотягивают. если это не ежедневный принцип меню, а разовый - то отлично. если это принцип питания в целом - есть что доработать
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2022
Мало білку, жирів корисних взагалі не побачила, одні вуглеводи((
Тётя Хрюша• 18 сентября 2022
Ответ дляДюагональ
Ви велика молодець що ваші діти їдять відварену рибу та овочі.
Це точно.
ЛюблюДевчонок• 18 сентября 2022
Ответ дляYellow berry
Молоко, риба, творог це ж білки
Там переважають жири, білка ж там небагато :( Краще додайте печериці/яйця/ куряче філе.
БезПаспортаНеПродаю• 18 сентября 2022
Ответ дляДикая Роза
лежу в ліжку, змучена.
О, пойдём пиццу после обеда покупать)
Леплю из пластилина
• 18 сентября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Мої б теж їли котлети, але мама не по котлетам, вибирати не доводиться
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2022
Ответ дляЛапка
Тож я і цікавлюся: банани перед борщем? Жодна людина не матиме апетиту для основної страви після солодких фруктів.