Сигарный шланг• 19 сентября 2022

Дівчата, є вакансія на роботу

Кого цікавить, зп 13000 грн, графік 2 через 2, з 8:00-20:00, м Київ, м.Деміївська; особливого таланту не потребує.
Ручки-Крючки• 19 сентября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
вы явно знаете где я живу
Я киевлянка, ЗП была 15, сейчас 5700, работаю на производстве, у ребят ЗП с 25 сейчас 12. У всех знакомых упал доход, какие 18-20 тысяч?

Цикавенная• 19 сентября 2022
Ответ дляТатьяна89
Считаю, что вакансия более чем хорошая.
Я столько за месяц работы не получаю, а тут всего за 2 недели.
Так Ви рахувати мабуть не вмієте.
При нормованому робочому дні тривалістю 8 годин,
в місяць виходить 8*20 = 160 годин.
А тут 12 год*15 днів= 180 годин.
То де ж два тижні побачили? Тому ’й не получаєте....’
witylja• 19 сентября 2022
Автор, и мне напишите пжл
Добра всем!• 19 сентября 2022
Нормальна пропозиція, 2×2 дні по 12 годин це по часу те саме, що 5×2 з 9 до 18, просто як кому зручніше, 13 тис не багато, але прожити можна. Всі скаржаться, що роботи нама, допоможіть, а насправді працювати просто не хочеться деяким, будуть ВПО, ООН, чи ще казна що чекати, але тут рабів шукають, не підемо.
Моська-слон• 19 сентября 2022
І мені напишіть, живу недалеко
Клариссимо• 19 сентября 2022
И мне напишите, мне правда чуть больше 40))
Пустощі-веселощі• 19 сентября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Зараз вам порадять більше працювати, як завжди на порадниці.

Ручки-Крючки• 19 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Ага, или мужа богатого искать
Татьяна89• 19 сентября 2022
Ответ дляЦикавенная
Так Ви рахувати мабуть не вмієте.
в місяць виходить 8*20 = 160 годин.
А тут 12 год*15 днів= 180 годин.
Далеко не всегда 160 рабочих часов. Чаще всего 176.
Цикавенная• 19 сентября 2022
Ответ дляТатьяна89
Ну так, коли 22 робочих дні, бо свята нині всі повикидали, то 176, але ж казати, що ха, то ж всього два тижні,а я оно цілий місяць за таке, то якось не того...
Татьяна89• 19 сентября 2022
Ответ дляЦикавенная
У меня оплата почасовая, мне ли не знать, как считают.
Я за 178 ч столько не получаю.
Цикавенная• 19 сентября 2022
Ответ дляТатьяна89
Я за 178 ч столько не получаю.
Всі ми різні, я теж не отримую скільки, як хотілося б або хоча б еквівалент довоєнного періоду, нажаль. Спробуйте, можливо пропозиція автора саме для Вас.
Татьяна89• 19 сентября 2022
Ответ дляЦикавенная
Не для меня, увы.
Это вакансия для бездетных или тех, у кого дети взрослые.
Моих дома самих не оставишь на столько.
ленусик25• 19 сентября 2022
Можно подробнее ,спасибо
Бабка в тапках• 19 сентября 2022
Кому відповіли? Що за вакансія?
Цикавенная• 19 сентября 2022
Ответ дляТатьяна89
Не для меня, увы.
Моих дома самих не оставишь на столько.
Угу, це тільки у нас можна працювати з 10-22 (графік роботи торгових центрів до війни). Тоді, як в закордонні всі магази в 18-00 закриті, а в неділю й подавно ніхто не працює, а такого, як цілодобове АТБ або цілодобова аптека - ніхто й не чув. Знайома в Німеччині, поки отримує виплати (добряче більші, ніж моя зарплатня тут). На питання, що з роботою, відповіла, що не може ж працювати весь день, бо по закону, мами з неповнолітніми дітьми до14-и років не мають права працювати повний день. Ось такий от капіталізм. А в нашому соціалізмі робочий день до 22-й, неповнолітні діти - то Ваші проблеми ’зачєм ражалі’, якщо не заробляєте по сто тищ.
энциклопУдия• 19 сентября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
нет таких средних зп в Киеве, не выдумывайте
Середня зп по Києву 18 тисяч за 160 год. Так що казки не розповідайте
Тантрический кекс• 20 сентября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Я так зрозуміла,краще роботу тут не пропонувати,як кажуть хочеться як краще,получається як завжди))
Дискриминация людей по возрасту это найкраще для вас?
Вы мозгами еще в СССР. В ЕС это уголовная ответственность
Тантрический кекс• 20 сентября 2022
Ответ дляМоська-слон
Просто цікаво, чому саме до 40 років. Ну от чесно. Мені нещодавно відмовили, бо мені 42((
Потому что автор и многие еще мозгами с ссср не вышли

Фисташковый кокец• 20 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Когда у меня зарплата была 300 долларов, я тоже носила на работу и кашу и бутерброды. И чай с шиповником в термосе. Если работаешь в офисе и зарплата позволяет бизнесланч или столовку то ходишь туда, а если нет, то и шаурма в ларьке хороша.
навіть, якщо дозволяє зп, то люди можуть не хотіти переплачувати за незрозумілу їжу, а витрачати її на шось інше
ленусик25• 20 сентября 2022
Актуальна еще вакансия?
koptiva• 21 сентября 2022
Добрый день! Если ещё актуально, меня интересует.