Не будь КакСвета• 21 сентября 2022
Вы высыпаетесь или нет?
Если нет, то что Вас тревожит и не даёт покоя. Или почему не высыпаетесь?
Сижу_и_плачу• 21 сентября 2022
Не вистпаюсь, лягаю о 12, встаю 6:30. Син крутиться і щипається, чоловік хропе, кіт гризе всі коробки і пакети, які знаходить. Зранку всіх ненавиджу
МоДнАя_КоШеЧкА• 21 сентября 2022
Робота. На сон лишається 6-7 годин з який години 2 не можу заснути.
Аноним ФЕЯ• 21 сентября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Не висипаюсь через хропіння чоловіка
мене беруші виручають, але до них потрібно звикнути, щоб вуха не боліли підрізаю їх
Надувная пыль• 21 сентября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
О так, вуха дуже болять від них 😖 можу максимум годину в них полежати ((( вже декілька фірм накупила, але все не підходить((
Аноним ФЕЯ• 21 сентября 2022
Ответ дляНадувная пыль
я ж кажу, підрізати їх потрібно, довжину і ширину, якщо дуже глибоко засунути то під ранок і в мене болять, я в них сплю вже декілька років))
Добрая феечка• 21 сентября 2022
Ответ дляDelishes
Магне б 6 антистрес пропийте. Я теж все чую, погано спала. Пропила, трохи краще
Дякую! Я Вам також пораджу, на ніч попити карпатський чай+ молоко Реально допомагає. Просто я чай не люблю((
Missdior_22• 21 сентября 2022
Не могу рано ложиться и рано вставать. Работа или дела по выходным любой шум мешает спать((страдаю
Надувная пыль• 21 сентября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
А я щось боюсь підрізати, боюсь зіпсувати їх 🙈
Аноним ФЕЯ• 21 сентября 2022
Ответ дляНадувная пыль
ви їх не зіпсуєте. Зплющіть їх пальцями і 1 мм ширини зріжте, поспіть з ними, знову буде дискомфорт ще відріжте
Надувная пыль• 21 сентября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Спробую, дякую за пораду 🙏
буреЛОМКА• 21 сентября 2022
Поздно ложусь, рано встаю. Редко тркводусь по нояам, но сейчас накатывает, было пару дней тому. В выходные стараюсь днем поспать
Добрая феечка• 22 сентября 2022
Ответ дляDelishes
Дякую! Спробую. Будь-який збір чи є спеціальний?
Я вітамінний пробувала.