Кима_кепка• 22 сентября 2022
Дівчата присідали ви при вагітності на корточки
Іноді присідаю , потім думаю вдруг дитину прижала.Підкажіть ви присідали, чи це дуже шкідливо?
Аноним-ка• 22 сентября 2022
автор, дітей в 40-42 тижні так вже має придавлювати в животі, а вони сидять, і ще спробуй вигнати))
Все продумано)
Цветочница• 22 сентября 2022
Я перед родами присаживалась в роддоме, чтоб родить быстрей, а потом прочитала, что нельзя. Почему нельзя, уже не помню...
Люблю_смаколики• 23 сентября 2022
Я иногда сажусь, только стараюсь колени оазвести, чтобы живот между коленей попал и не давить на него ногами