Бяки-козяки• 23 сентября 2022

Деформація пальця у дитини

Зробили всі аналізи, узд, рентген, артрит відкинули бо з результатами все в межах норми. Але чього такий палець лікар не знає. Направила ще до іншого дерматолога, щоб вилікувати його висипання на руках, може в тому причина. Якщо ні то буде шукати в чому причина. Я вже думаю може такий він просто у нього, та і все. Але чоловік каже що таке не може бути нормою. Уже замучились, не важко ходити до лікарів, але жалко що без результатів. Як думаєте це може бути щось інфекційне? Я скину минулу фотку і фото мизинців для порівняння. Зарані, дякую за пораду. Бо я вже не знаю на що думати
ЧукИГеки• 23 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Но он же не просто кривой. Мизинцы разные, +1 еще и по толщине, а не просто кривой.
Вообще - это норма, что пальцы разные). У вас тоже руки разные, и ноги, и груди тоже разные... человек в принципе не симметричен
Веселуха Муха• 23 сентября 2022
А что у меня с пальцами?
С детства такие,полностью не выравниваются(
Директор Пляжа• 23 сентября 2022
А до алерголога ви зверталися по висипам? Можливо це якась алергія. Ви вже здається писали тут.
Якщо турбує проблема цих пальців, я б ще до ортопеда звернулась.
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Автор, сходите к генетику, вам тут вон пишут что это норма, все в порядке, но это же не их ребенок. Им-то что, если у вас потом проблема будет запущена - не им же растить ребенка и его лечить. Это будете делать вы. Поэтому обследуйте сейчас и по-максимуму.
Дякую!
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Мне 41 год, сыну 21 (и да, мизинцы у него тоже не идеально ровные) и до этой темы не могла подумать, что эта врождённая кривизна может быть причиной обращения к докторам. Может не следует делать из мухи слона?
Він не просто кривий, там деформація пальця. Ортопед дивився
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
Палець дійсно сильно відрізняється від другого. Це не є норма. Є проблема.
Рентген робили ? Це саме перше що взагалі потрібно було зробити. Що за лікарі , не пойму. Проблема явно не в висипах, дерматолог не вирішить цю проблему
Рентген робили, все в нормі
Автопортрет нурофена• 23 сентября 2022
У моєї знайомої була проблема схожа, і не на одному а на декількох пальцях. Я точно не знаю який був діагноз, але їй робили операцію і вирізали ті внутрішні нарости. Можливо вам ще і до хірурга і потім на рентген сходити?
Автопортрет нурофена• 23 сентября 2022
Прочитала що рентген робили. Так проблема в кістках чи в тканинах?
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
У меня на левой руке мизинец более искривлен чем на правой, они не одинаковые. Никого переубеждать не хочу, лечите...
У мене у знайомої також мизинець викревлений, алн протів нашого то навіть нема чього порівнювати. Там в палець ніби бусінок напхали
МамОмужа• 23 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Соглашусь.
Но не кажется ли вам что слишком большая разница?
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Були у ортопеда, сказав палець явно деформований, і збільшені суглоби на всих пальцях лівої руки. Але по рентгену все в нормі
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Точно не в кістках
Директор Пляжа• 23 сентября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Тобто відстати від пальця, якщо перевести?
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
У нього алергія на цвітіння
Директор Пляжа• 23 сентября 2022
Ответ дляБяки-козяки
У нього алергія на цвітіння
Може ще на щось перехресна є і такий висип дає?
ЧукИГеки• 23 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Соглашусь.
Большая. Может ребенок растет так несимметрично
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Якщо перевести, то це діло ревматологів а не його
ЧукИГеки• 23 сентября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Так вам ревматолог тоже сказал, что все нормально
Директор Пляжа• 23 сентября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Аааа, тобто він вас відправив до ревматолога? Тут потрібно поступово розібратися, тому вибачте що питання задаю.
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Вона не сказала що нормально. І слів що таке буває, також не було. Ви думаєте мені так подобається мучити дитину, якби мені сказали що це норма, я би більше нічього не робила
ЧукИГеки• 23 сентября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Так что вам сказала ревматолог?
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Так что вам сказала ревматолог?
Сказала, що пока вирішуйте питання з дерматологом. Якщо за місяць змін не буде то в Київ
МамОмужа• 23 сентября 2022
Автор, ревматологів нормальних нема.
Спробуйте звернутися до Кухта мені іі радили у лікарських кругах. Вона приймає в Києві устаціонарі десь у центрі, пошукайте. (Ми в рештіршетне дойшли) Або тут по відгукам пошукайте, може охмадит.
Далеко ви від Киева?
Директор Пляжа• 23 сентября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Ревматолог значить не бачить проблеми, або не компетентний.
МамОмужа• 23 сентября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
мені здаєтся що відмахнулася.
Директор Пляжа• 23 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
мені здаєтся що відмахнулася.
І таке можливе. Але з іншої сторони, якщо лікар бачить проблему то навряд чи відмахнеться. Це їх обов‘язок. Висновок - по їх частині проблема відсутня.
Автопортрет нурофена• 23 сентября 2022
Наче ревматолог спец по кістках? Якщо не в кістках проблема, а в тканинах, то я б пішла до нормального хірурга. Можливо краще раніше вирізати , щоб воно не росло далі.
МамОмужа• 23 сентября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
ой, та купа випадків коли лікарі відмахувалися. Це добре щови з таким не стикалися.

В моєї свекрухи рука гнила а вони її ганяли від хірурга до травматолога (стояла пластина)
Директор Пляжа• 23 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа

Стикалася звичайно. Мене не проперували вчасно. Дотримали до ранку поки я не виключалась. Ото був у них стрес. Так мене прийняли по скорій і поклали в палату замість операційного стола
І ще купа випадків було. Але я так завжди вірю в людей, що невже так можна відхреститися від дитини?! Тим більше лікарю!
автор Бяки-козяки • 23 сентября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Нам колись в нашому місті в обл. лікарні ставили епілепсію, і назначили такі препарати тяжкі. Ми вирішили поїхати в Чернівці в ЕпиНет і там нічього не виявили. Якби приймали препарати ті що виписували то припадки нам були б обезпечені. До цих пір вспоминаю, і мандраж по шкірі.