Бяки-козяки• 23 сентября 2022
Деформація пальця у дитини
Зробили всі аналізи, узд, рентген, артрит відкинули бо з результатами все в межах норми. Але чього такий палець лікар не знає. Направила ще до іншого дерматолога, щоб вилікувати його висипання на руках, може в тому причина. Якщо ні то буде шукати в чому причина. Я вже думаю може такий він просто у нього, та і все. Але чоловік каже що таке не може бути нормою. Уже замучились, не важко ходити до лікарів, але жалко що без результатів. Як думаєте це може бути щось інфекційне? Я скину минулу фотку і фото мизинців для порівняння. Зарані, дякую за пораду. Бо я вже не знаю на що думати
Директор Пляжа• 23 сентября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Нам колись в нашому місті в обл. лікарні ставили епілепсію, і назначили такі препарати тяжкі. Ми вирішили поїхати в Чернівці в ЕпиНет і там нічього не виявили. Якби приймали препарати ті що виписували то припадки нам були б обезпечені. До цих пір вспоминаю, і мандраж по шкірі.
Так автор, таких багато, нажаль. Але я весь час вірю, що їх меншає і хочуть допомагати діткам і дорослим.
Ваш випадок не такий, щоб тривогу бити, те що по фото видно і аналазіуючи. Я би більше хвилювалася за висип, не знаючи додаткових моментів з картки вашої дитини.
Можливо вам все таки варто приїхати в місто куди ближче та шукати лікаря по отзивах, хоча б тут запитати.
Бяки-козяки
• 23 сентября 2022
Ответ дляБолеИменее
а подагру виключили? є біль там?
Болей нема. За подаргу лікар не говорив
БолеИменее• 23 сентября 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Боже, до чего неграмотная мама.
маєте, що сказати, то скажіть, мова ж не про маму - про допомогу дитині
БолеИменее• 23 сентября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Болей нема. За подаргу лікар не говорив
До генетика і до ендокринолога, до ревматолога. То може бути симптомом реальних проблем. Співчавую, бо знайти нормальних цих лікарів дуже складно.
най все буде добре
Бяки-козяки
• 23 сентября 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Боже, до чего неграмотная мама.
Ви адекватна людина?
Бяки-козяки
• 23 сентября 2022
Ответ дляБолеИменее
най все буде добре
Дякую! І вам здоров´я!
Бяки-козяки
• 23 сентября 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Боже, до чего неграмотная мама.
До чього ви безтактна людина!