Федорино Горе• 24 сентября 2022

Я всіх задовбала своїми бровами. Але корки відпали

і стало краще. Вони так і залишилися різні, криві, асиметричні і т.д. Але не критично. Я чудово то все зафарбовую (на щастя вони не товсті і можно погратися з коректором і олівцем). Виходить взагалі нормально.

Пішла на косультацію лазерного видалення. Там сказали 3 рази видалення (щоб підчистити колір) і робимо нові (при цій фразі в мене затремтіли руки і засіпалося око). За все тисяч 6 000 грн (приблизно). Для повного видалення разів з 7-10 (але ж ніхто не знає, як буде виходити пігмент).
Майстер, яка робила ці брові пропонує або корекцію або ремувер. І там реально можно скоректувати (я бачу як). Але ж йти до неї страшно. А ремувером - то взагалі можно шрами зробити.
Щоб зробили ви? Я от думаю зафарбовувати і ходити так. Коли почнуть змінювати колір, то тоді вже лазером видалити. Якщо пігмент частково вийде сам, то може лазера менше треба буде робити.
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
І не тільки у вас ,всі ці брови видно здалеку .Немає так краси
Так і бровей в мене майже нема. Якби були - фік би я те зробила. Бо жодна фарба не трималася на мені довше 3 днів. Я так замучилася з ними. От і зробила на свою голову.
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Не розумію навіщо їх робити
Нема в мене своїх. Трохи на початку ростуть а далі лисе. З віком взагалі сум сумний.
Краля-Галя• 24 сентября 2022
А я зробила стрілки. Корки відійшли і вони вже не такий насичений колір мають. Теж щасмутилася. А зразу після процедури сподобалися. Тепер думаю йти на корекцію чи ні. І чому вони не чорні!!!
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляКраля-Галя
вони ще сині будуть з часом і розтечуться. А видаляти їх ще гірше ніж брови. Вибачте якщо засмучую вас, але я начиталася за видалення перманенту відгуків і за голову схопилася. Якісних робіт - 1 на сотню.
Краля-Галя• 24 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Дякую за підтримку)
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляКраля-Галя
Дякую за підтримку)
Вибачте, будь ласка.
Якщо в вас гарний майстер і ви в ньому впевнені, то йдіть на корекцію. будуть чорні.
Краля-Галя• 24 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Вибачте, будь ласка.
Майстер кращий в місті. Досвід 11 років
Краля-Галя• 24 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Вибачте, будь ласка.
А ви заспокойтеся. Хай вже будуть такі. Звикнете. А з часом вони посвітліють і зникнуть
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляКраля-Галя
Майстер кращий в місті. Досвід 11 років
тоді - корекція, і буде все так як ви схочете.
Краля-Галя• 24 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Сумніваюся. Мене бентежить колір. І все. Думала будуть чорні
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляКраля-Галя
І замовляли чорний? Буває організм не приймає пігмент. То з 3 разу береться колір.
Краля-Галя• 24 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Так . Хотіла чорні. А вони сіруваті
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляКраля-Галя
Так . Хотіла чорні. А вони сіруваті
Що майстер каже?
Краля-Галя• 24 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Що майстер каже?
Нічого. Чекаю 7 числа корекцію
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляКраля-Галя
Нічого. Чекаю 7 числа корекцію
Може вона поміняє пігмент. Якщо все інше вас влаштовує, то я б не пралиася. Чи б втиху написала в інстаграмі якомусь крутому майстеру- чого так. Я писала (правда за свої старі брови)- дівчата відповідають нормально.
Краля-Галя• 24 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
На корекції щось вирішу. Інше все влаштовує. Брови робити не хочу)
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляКраля-Галя
і не раджу
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляКраля-Галя
бажаю вам гарних срілочок, щоб вас влаштовували на всі 100%!
Краля-Галя• 24 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Дякую) навзаєм)
Пишущаяся• 24 сентября 2022
Ужас, конечно, сочувствую(((
Я бы точно удаляла...
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляПишущаяся
Ужас, конечно, сочувствую(((
Я бы точно удаляла...
Видаляти буду обов’язково. Просто думаю, щоб трохи пігмент сам вийшов. Через рік там менше пігменту буде.
Пишущаяся• 24 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Возможно, но не факт, у меня за пять лет пигмент вообще не посветлел...
СтелькаОТединицы• 24 сентября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Сильно видно?
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Сильно видно?
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляПишущаяся
Налитое яблочко• 24 сентября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Сильно видно?
Не видно,на мои похожи.
Marusia.• 24 сентября 2022
Що б зробили ми? Задонатили ці гроші нашій армії.
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляMarusia.
Я півроку плету сітки, шию одіг для ЗСУ. Я допомогаю волонтерському центру. І я багато чого роблю для ЗСУ. Але я задралася і хочу за ті півроку зробити щось для себе. Зробила на свою голову. Якщо у вас скалалося враження, що я весь цей час займаюся тільки бровами- ви помилились.
Ленне-Рейма• 24 сентября 2022
Якщо будете пілінги робити, то мажте й брови, швидше краска зійде. А можна в іншого майстра зробити корекцію
автор Федорино Горе • 24 сентября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
дякую!