Vikyha23• 24 сентября 2022
У кого є підписка на офіційний вісник україни? Військовий облік для жінок
Одразу скажу, я вірю що його перенесли, багато сайтів це підтверджують. Але є деякі люди досить не вірять, хочу їм показати. Учора мала бути публікація в офіційному віснику України щодо внесення змін і відтермінування військового обліку для жінок до 1.10.2023.
Хто має підписку? Я б купила підписку аде кажуть вона буде діяти тільки на новий випуск, а мені потрібен учорашній випуск Номер 74. Можливо хтось, у кого є вісник може вислати мені фото публікації, що облік дійсно відтермінували? Можно в приватні повідомлення якщо не хочете тут писати в коментарях.
Я уже сегодня писала в другой теме, что была в Центральном загсе утром, спрашивала об этом официальном издании
Руководитель ответила, что они давно не подписаны на такие издания и посоветовала мне обратиться НЕПОСРЕДСТВЕННО на комбинат, где оно печатается 300%, что экземпляр комбинат оставляет себе в архив