придумав як можна замовляти? дали спробувати 2 продукти маленьки пробники, і я зрозуміла, що іншого не хочу, перерила всі сайти в Україні, трохи знайшла в Одесі, викупила, але там пляшечки по 20г
hera signia trial kit
Ответ дляtarveldy
З Кореї нема прямої доставки в Україну, треба городами через ЄС чи якось ще (
Якщо що, то нема їх в Кореї. Думала запропонувати вам звідтіля, але... Я і Hera спробувала, і Signia - нема. Або я щось не так дивлюсь.
Може якщо дуже хочеться, то загуглила - на Промі побачила (295 грн.)