tarveldy• 24 сентября 2022

Посередники, Корея, є хто

придумав як можна замовляти? дали спробувати 2 продукти маленьки пробники, і я зрозуміла, що іншого не хочу, перерила всі сайти в Україні, трохи знайшла в Одесі, викупила, але там пляшечки по 20г
hera signia trial kit
Секретница• 24 сентября 2022
Може тут є. Гляньте
https://instagram.com/nature_kosmetika_?igshid=
Pelmeshek• 24 сентября 2022
Может напрямую с БьютиКореи? Видела многие этим занимаются. Я чисто под заказ собирала выкупала. 5 кг надо и все дела на том. Доставка вот по разному 15-17 или 18 долл (эконом выбирать)
Pelmeshek• 24 сентября 2022
Тьху, не так вас поняла, думала заниматься этим хотите. Не знаю где я это прочла 🥴
автор tarveldy • 24 сентября 2022
З Кореї нема прямої доставки в Україну, треба городами через ЄС чи якось ще (
автор tarveldy • 24 сентября 2022
Ответ дляСекретница
Може тут є. Гляньте
нема (
Pelmeshek• 24 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Якщо що, то нема їх в Кореї. Думала запропонувати вам звідтіля, але... Я і Hera спробувала, і Signia - нема. Або я щось не так дивлюсь.

Може якщо дуже хочеться, то загуглила - на Промі побачила (295 грн.)
автор tarveldy • 24 сентября 2022
Ответ дляPelmeshek

Там вже нема